Монтаж каналізації у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Хмельницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Хмельницькому

Відгуки по монтажу каналізацій у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення системи каналізації - перший з головних етапів робіт при проведенні будівництва або капітального ремонту, який проводиться, як правило, ще до підключення водопровідної системи та інших комунікацій. Вимоги, що висуваються до якості виконання даної роботи, досить високі, тут не треба залишати щось незакінченим або сподіватися заощадити. У разі, якщо внаслідок зроблених помилок у вас прорве систему каналізації, усунення наслідків коштуватиме великих грошових втрат.

Відомі типи каналізаційних робіт

У власників таких будівель, які не під'єднані до загальноміської системи, має попит така послуга як будівництво каналізації. Монтаж системи каналізації у звичайній квартирі також має високий попит, але тут спектр робіт вужчий, оскільки стосується тільки внутрішнього підключення.

До найбільш поширених послуг відносяться:

 • Ремонт каналізаційної системи. За цією послугою в більшості звертаються власники квартири, яка належить до вторинного фонду, де стояки й каналізаційні труби зроблені з чавуну. Такого виду обладнання, внаслідок тривалої експлуатації, нерідко забивається та з часом починає гнити. Наслідком цього трапляються прориви та інші несподівані наслідки. Оптимальний у цьому випадку вихід - абсолютна заміна каналізаційної системи.
 • Установка каналізації. Це збір каналізаційних систем, що проводиться після грамотного проєктування й закупівлі всіх потрібних запчастин. Запорука досягнення кращого результату - якісний розрахунок всіх ухилів, а також забезпечення досконалої герметичності з'єднань.
 • Установка зовнішньої системи. До цього можна зарахувати: проєкт, в якому передбачаються потрібні компоненти, всі обладнання, різновид автономної системи каналізації, ухил і ширина труб, варіанти з'єднання. За проведенням подібної послуги слід звернутися до висококласного фахівця.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи відомі значною складністю, вони спрямовані на організацію мережі трубопроводів зі стояками, що відводять трубами та випусками, які об'єднуються шляхом спеціальних пристроїв. Таким чином, наприклад, провести установку або ж заміну стояка, з урахуванням необхідних вимог і нормативів, під силу лише сантехніку хорошої кваліфікації.

За винятком перерахованого вище, замовники часто замовляють локальні послуги або ж модернізацію існуючої системи: прочищення, укладання каналізаційних кілець, труб, чистку засмічень тощо.

Кроки виконання установки внутрішньої системи

 • Установка стояків з подальшою установкою каналізаційного зонта на даху.
 • Установка підведень, для початку, до унітазів, далі й до іншого сантехнічного обладнання.
 • З'єднання підведень з сифонами, підключення від пристроїв відвідних труб.
 • Завершальний етап монтажу - проведення тесту каналізації в умовах максимально допустимого зливу. Якщо проєктом передбачено виконання звукоізоляції каналізаційних труб, вона проводиться після перевірки.

Порушення, що несприятливо впливають на систему каналізації

Помилки, допущені у процесі організації монтажу систем, ведуть до нижчеперелічених несприятливим проблем:

 • нещільність пристроїв;
 • засмічення внутрішніх трубопроводів;
 • несправності сантехнічного обладнання;
 • регулярне засмічення трубопроводу в тих же місцях;
 • переохолодження стоку.

Мастер911: професійний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж каналізації у ванній або на кухні, майстри сервісу Master911 відрізняються не тільки відмінними навичками, але і значним досвідом, тому що вони регулярно стикаються з наданням такого виду послуг.

При подачі заявки ми запитуємо у замовника характеристики й конструкцію його сантехніки, об'єкта, де буде монтаж і багато інших деталей. На основі інформації замовника ми можемо його проконсультувати та надати дані про приблизну вартість конкретної послуги.

Іноді зі слів клієнта обсяг необхідних робіт можна визначити повністю, тоді робота стандартна, в інших випадках - для цього потрібен безпосередній огляд професіонала, і мова йтиме про нестандартну послугу. Різниця в тому, що якщо робота стандартна, остаточна сума буде відома до приїзду професіонала, в іншому випадку - кошторис озвучить сантехнік на місці. Тільки ми гарантуємо, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде абсолютно відповідати вартості, зазначеній у прайс-листі Мастер911.

Всі наші замовники набувають:

 • можливість розраховувати на оперативний виїзд до вас сантехніка;
 • можливість подати замовлення в цілодобовому режимі;
 • попередню консультацію та інформацію про суму майбутньої роботи;
 • якісно виконану роботу.

Сантехніки Master911 - хороші професіонали своєї справи, вони кваліфіковані, ввічливі та доброзичливі з клієнтами. Вони не курять, не застосовують нецензурні слова й дотримуються чистоти на місці роботи.

Ключові плюси звернення в сервіс Master911

Замовникам, які залишили заявку на виклик сантехніка, не слід переживати про можливість пустити в будинок некваліфікованого фахівця. Всі майстри - надійні люди, які отримали допуск до замовлень лише після складання іспиту на хорошу оцінку, закінчення навчання та пред'явлення паспорта.

Крім усього іншого, у нас присутня служба підтримки, в яку завжди можна зателефонувати, коли раптом довелося знайти помилку або ж неточність у роботі професіонала. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо у швидкому врегулюванні будь-якої ситуації.

Не має значення, яку послугу ви замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або ж іншу, наші професіонали беруть всю відповідальність за відмінну якість, і надають гарантію. Оплату виконаної роботи можна зробити будь-яким зручним шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Вартість різної стандартної послуги, без урахування дорожніх витрат і ціни інших запчастин/витратних матеріалів прописана в нашому прайсі. Ціноутворення нашого маркетплейса створено так, щоб було абсолютно зрозумілим і прозорим будь-якому нашому клієнту.

Яка б послуга вам не знадобилася, ви завжди зможете ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації та розраховувати на надання професійної консультації. Названа з самого початку ціна зазвичай залишається без змін.

Як замовити сантехніка у Хмельницькому з виїздом по Хмельницькій області?

Приймаємо замовлення в м. Хмельницький

Через 3 години після оформлення замовлення фахівці виїжджають до клієнтів, які знаходяться в межах м. Хмельницький.

Надаємо послуги в передмісті Хмельницького

Для клієнтів, які живуть в передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), приїзд майстра займе, близько 5 год.

Приймаємо замовлення по Хмельницькій області

Завдяки тому, що ми працюємо з перевіреними професіоналами в багатьох населених пунктах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), клієнти з далеких регіонів теж мають можливість сподіватися на візит професіонала в день заявки. Додатковим плюсом виступає можливість знизити витрати на транспорт.

В разі, коли в результаті високої завантаженості виїзд сантехніка до вас незаплановано відкладеться на день, то вас звичайно ж про це повідомлять.

Вам терміново потрібен недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує встановлених розцінок, і отримання гарантійних зобов'язань? Звертайтеся в маркетплейс Master911 - і ми обіцяємо, що ви будете задоволені якістю виконаних робіт!