Встановлення кульового крану у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Хмельницькому

Відгуки по встановленню кульових кранів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання в приватному котеджі, в приміщенні промислового використання або у квартирі потребують використання запірної арматури, призначеної для функції регулювати воду, вмикати та вимикати її.

Кульовий кран вважається найбільш поширеним для цього механізмом, від численних кранів він відрізняється технічною простотою та відмінною міцністю.

Попри те, що установка кульового крана на пластикову або яку-небудь іншу трубу не рахується надзвичайно складним завданням, довірити подібну послугу необхідно висококваліфікованому майстрові. Потрібно врахувати, що запорукою успіху правильного монтажу запірної арматури, є грамотний процес підготовки: перевірка різьблення, при потребі її самостійна нарізка, а також вибір надійного крана.

Чи правильно була здійснена установка крана на металопластикову трубу, перевірити нескладно: коли в ході монтажу була зроблена похибка, тоді стане видно такі негативні наслідки, як протікання або несправне регулювання напору. Тим, хто не боїться самостійно виконати цю нелегку задачу або доручити її некваліфікованій людині, яка не дасть жодних гарантій, треба подумати про несподіваний наслідок - неполадки пристрою, або ж його зрив через тиск.

Щоб бути впевненим в тому, що сантехнічне пристосування було змонтовано в рамках встановлених інструкцій, вам радимо звертатися в Master911. Досвідчений фахівець оперативно приїде на об'єкт, грамотно зробить необхідну роботу.

Маркетплейс Master911: оперативна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали можуть похвалитися багатим досвідом у своїй справі, вони підберуть відповідний для певної труби кульової кран і нададуть безпроблемну та надійну експлуатацію обладнання.

В ході оформлення заявки наші менеджери ставлять замовнику ряд уточнювальних питань про модель крана, матеріал труби, прочищення, нарізу або ж калібрування труби, потреби в демонтажі вентиля.

В тому випадку, коли на основі наданої інформації нам зрозумілий розмір майбутніх робіт, такого роду послуга вважається стандартною, і її вартість буде точно озвучена. Коли для з'ясування майбутніх робіт буде потрібний очний огляд фахівця, вартість стане відома на місці. При цьому ми запевняємо, що ціна буде повністю збігатися з тією, що прописана в прайсі маркетплейса Master911.

Прийнявши рішення звернутися в маркетплейс Master911, будьте точно впевнені у:

  • якості замовленої роботи - установки кульового крана на батарею або ж трубу;
  • наданні інформації про вартість замовленої послуги та професійної консультації;
  • можливості залишити заявку в будь-який зручний час дня та ночі;
  • оперативному виїзді до вас сантехніка.

Наші професіонали завжди доброзичливі, оперативні та ввічливі, вони не вживають нецензурні слова, вкрай відповідально ставляться до своєї роботи й не курять на робочому місці.

Чому потрібно звернутися в сервіс Мастер911?

Ми не маємо справи з неперевіреними сантехніками, безумовно, кожен фахівець отримує допуск до обслуговування замовників лише після закінчення спеціального навчання та перевірки особистості. Однак в тому випадку, якщо ви все ж знайшли помилку, зроблену фахівцем в роботі, або були змушені зіткнутися з непристойною поведінкою, ви легко зможете розраховувати на швидку допомогу у розв'язанні суперечки. Зателефонуйте в службу нашої підтримки.

За якість наданої послуги наші професіонали беруть на себе повну відповідальність, будь то установка пристрою на пластмасову трубу або будь-яка інша робота. Розрахуватися за послуги сантехніка можна на місці або безготівково. Після роботи ми залишаємо акт наданих послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми хочемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному замовнику. Тому вартість різноманітних стандартних робіт (не враховуючи ціни запчастин і витратних матеріалів, а також автовитрат), прописана в нашому прайсі. Крім усього іншого, ми в будь-який час готові надати детальну консультацію ще до виїзду майстра, а також озвучити ціну потрібної послуги.

Замовлення професіонала у Хмельницькому додому по Хмельницькій області

Працюємо в м. Хмельницький

Якщо вас цікавить професійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга сантехніка, і ви проживаєте в м. Хмельницький, тоді вже через 3 години з моменту подачі замовлення сантехнік виїде до вас.

Працюємо в передмісті Хмельницького

Для клієнтів, які проживають в передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), термін очікування візиту професіонала складе трохи довше - орієнтовно 5 годин.

Наш сервіс має у своєму розпорядженні надійні сантехніками у переважній більшості населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). У зв'язку з цим, навіть ті наші клієнти, які живуть в далеких пунктах, мають можливість сподіватися на швидкий виїзд майстра в день подачі заявки, а також на відчутне скорочення витрат на автомобіль.

Досить рідко через підвищену завантаженість, візит майстра відкладається на 1 день. Про це вас обов'язково повідомлять.

Якщо вам необхідна швидка установка кульового крана, ціна якої вам сподобається, зверніться в Master911. Ми можемо з упевненістю гарантувати, що вам стовідсотково сподобається якість виконаних робіт, оперативність надання послуг і наше обслуговування.