Ремонт каналізації у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Хмельницькому

Відгуки по ремонту каналізацій у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як і будь-яка побутова трубопровідна система, каналізація згодом може засмітитися. Найчастіше така проблема утворюється через пошкодження трубопроводу при промерзанні, природному зношуванні труб або освіти наростів, засмічення, нашарувань.

Сервіс, очищення, монтажні роботи, ремонт каналізації в будинку або квартирі необхідно починати з обстежень, основна мета яких - знайти несправність і локалізувати ділянку протікання. Як тільки масштаб проблеми стане відомий, а ділянку її виникнення визначено, сантехнік приступає безпосередньо до ремонту:

  • Прочищення труб каналізації для видалення засмічень. Для кожного окремого випадку підбирається оптимальний спосіб: хімічний, гідродинамічний або сантехнічним тросом.
  • Герметичне закладення стикувальних швів в каналізаційному трубопроводі.
  • Ремонт, демонтаж, заміна та монтаж несправних зон каналізаційного трубопроводу.

Після закінчення всіх робіт фахівець робить ревізію всього ланцюжка системи. В ході її проведення відбувається закачування струменя води під високим напором, що дозволяє усунути залишкові нашарування, засмічення, нарости та виявити найдрібніші течі, які також будуть ліквідовані.

Чому неприйнятний самостійний ремонт труб каналізації?

Ремонт труб каналізації у квартирі, заміському будинку або ж особняку - серйозне завдання, виконання якого передбачає наявність специфічних знань, практичних навичок, багатого досвіду, а також набору необхідних інструментів, пристосувань і витратних матеріалів. Щоб виникла в каналізаційній системі проблема була ліквідована якнайшвидше, за послугою слід звертатися до перевіреного професіонала.

Ні власноручні спроби знайти причину виходу з ладу системи каналізації, ні звернення до майстра "з вулиці" не можуть гарантувати належної якості виконання потрібних завдань, що може стати причиною ґрунтовних наслідків і чималих грошових витрат. Найраціональніше рішення, яке допоможе якісно,??надійно та швидко розв'язати проблему, що сталася, без непотрібних втрат зусиль, грошей і часу, - звернення до Master911. Виконавець робіт з великим практичним досвідом, високою кваліфікацією зможе приєднатися до вас через три години з моменту подачі заявки та зі знанням справи виконає весь обсяг необхідних робіт.

Мастер911: високопрофесійний сервіс каналізаційного трубопроводу

Наші сантехніки регулярно надають цілий набір сервісних послуг з виконання практично всіх типів ремонтно-профілактичних робіт каналізаційних трубопроводів в будинках, дачних котеджах, стандартних квартирах і, крім того, в комплексах промислового призначення. Саме тому кожен з них придбав солідний практичний досвід і високий рівень кваліфікації.

При оформленні поданої клієнтом заявки, ми уточнюємо кілька основних питань щодо проблеми, з якою йому довелося зіткнутися. Прийнявши відповіді, ми завжди готові ознайомити з вартістю сервісної послуги та видати первинну консультацію. У тих випадках, коли за словами клієнта розмір необхідних робіт зрозумілий чітко, тоді ця послуга є типовою, і її ціна може бути названа замовнику відразу ж. Коли ж розрахункові моменти з'ясувати в телефонному режимі практично неможливо, вартість ремонту каналізації буде визначена виконавцем вже вдома по завершенні виконаного їм візуального огляду. При цьому ми запевняємо, що встановлений ним кошторис зійдеться з наявним у прайсі.

Заявка в сервіс Master911 дає можливість кожному нашому замовнику розраховувати на:

  • інформацію про вартість необхідного сервісу й компетентну підтримку, рекомендацію, консультацію;
  • швидкий виїзд майстра-сантехніка (точний час може залежати від віддаленості його локації);
  • зручну можливість скласти й оформити термінову заявку в режимі 24/7;
  • високу відповідальність виконавців, ідеальну якість сервісної послуги та компетентну службу підтримки.

Фахівці, що працюють у нас, - професіонали підтвердженої кваліфікації, відповідально ставляться до своєї роботи, як правило, доброзичливі, ввічливі та пунктуальні. Всі сервісні техніки обов'язково забезпечують чистоту місця роботи, не курять і не застосовують непристойні слова.

Позитивні фактори звернення в сервіс Мастер911

Виправдані побоювання багатьох клієнтів допускати в будинок незнайомого майстра цілком зрозумілі й найчастіше пов'язані з ризиком зіткнутися з неадекватною, непрофесійною дією або просто неакуратністю в роботі. Але звернувшись в сервіс Мастер911, особисто вам нема про що хвилюватися: кожен наш виконавець отримав доступ до обслуговування клієнтів виключно після обов'язкового навчання, перевірки персональних документів та складання іспиту на високий бал.

В тих випадках, якщо ви помітили у здійсненій виконавцем роботі допущену неточність або якусь неув'язку, - звертайтеся в службу підтримки сервісу домашнього ремонту Master911. Ми обіцяємо дуже оперативно приймати необхідні заходи з метою врегулювання конфліктної випадку.

Яка б сервісна послуга вас не зацікавила, ремонтні роботи каналізації в приміському котеджі, стандартній квартирі або приватному будинку, чи інша, наші майстри-сантехніки надають надійну гарантію, таким чином беручи на себе повну відповідальність за якість її виконання. За будь-які послуги слюсаря-сантехніка зможете розрахуватися безготівковими перерахуваннями або готівкою. Після закінчення ремонту, кожен замовник матиме на руках акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт каналізації в котеджі?

Для нас виключно необхідно, щоб наше ціноутворення було прозорим і зрозумілим для всіх тих, хто зателефонував нам. З цією метою розцінка всіх типових сервісних робіт вказується в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і закупівельної ціни витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі ремонтних робіт, деталей і запчастин. Так само ви зможете отримати першу консультацію та інформацію про приблизну сумі замовленої вами послуги. Вартість робіт, наприклад промивання й чищення каналізаційного стоку, буде залишатися незмінною.

Виклик досвідченого майстра у Хмельницькому з виїздом по всій Хмельницькій області

Робота ведеться в приміських зонах Хмельницького

Для прибуття майстра в приміську зону Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) необхідно трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Виконуємо ремонти по Хмельницькій області

У сервісі домашнього ремонту Master911 працюють досвідчені слюсарі-сантехніки в багатьох населених пунктах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Це дозволяє нашим клієнтам, які знаходяться в далеких точках, чекати приїзду досвідченого майстра-сантехніка в день оформлення заявки, і зменшити автотранспортні витрати.

Іноді, через підвищену сезонну зайнятість, приїзд техніка переноситься на завтра. Якщо вже виникне схожа ситуація, вас попередять про це ще на етапі звернення до Мастер911.

Ми працюємо в межах м. Хмельницький

В тих випадках, якщо ви живете в межах м. Хмельницький, можете розраховувати на приїзд на вашу адресу майстра-сантехніка через 3 години з часу оформлення заявки.

Цікавлять професійні, помірні за ціною та екстрені роботи з ремонту й заміни трубопроводу каналізації будь-якої конструкції?

Звертайтеся в сервіс Master911 - і ви завжди будете задоволені, як пунктуальністю виконання завдань, рівнем технічного обслуговування, так і якістю послуг, що надаються.