Встановлення кухонної мийки у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Цінові пропозиції по встановленню кухонних мийок від найкращих майстрів у Хмельницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Хмельницькому

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо буквально 20-30 років тому в багатьох квартирах і власних будинках встановлювали однотипні кухонні раковини, то сьогодні на ринку пропонується найширший вибір моделей з різних матеріалів, різних форм і габаритів, що відрізняються між собою варіантом підключення.

За варіантами монтажу кухонні умивальники поділяються на такі групи:

 • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої проводиться трьома способами (за допомогою клею, дерев'яних брусків і кронштейнів), доступна в різному оформленні. Вона може забезпечуватися однією або ж двома чашами, виступом для сушки. Матеріалом для виготовлення такої мийки нерідко виступає нержавійка з матовим або глянсовим напиленням. Варіант установки в кожній окремій ситуації повинен вибиратися фахівцем, якому краще довірити установку накладної кухонної мийки.
 • Інтегровані. Надійний монтаж раковини подібного виду включає її підключення рівно зі столом, а це зажадає вкрай грамотної підготовки столу та бездоганної рівності країв конкретної раковини. До жодної іншої моделі умивальника не виставляють такі жорсткі нормативи, це пов'язано з їх конструктивними відмінностями.
 • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю передбачає від сантехніка належної кваліфікації та солідного досвіду. Це пояснюється як суттєвою вартістю обладнання (подібні мийки виготовляються з якісного натурального або штучного каменю), так і вимогою в застосуванні професійних пристосувань та інструментів.
 • Врізні. Їх важливий плюс - гігієнічність. Ці умивальники врізаються в стіл, за допомогою цього під краями не наливається вода. Варто цю роботу довірити висококваліфікованому сантехніку, особливо, коли раковину планується врізати в меблі зі штучного каменю або ж твердого дерева.

Спроби своїми руками встановити раковину рідко закінчуються добре, це ще стосується й ситуації, коли до роботи допускають некваліфікованих майстрів «з вулиці», які не залишають гарантії.

Не рекомендуємо йти на ризик, а краще звернутися в маркетплейс Мастер911: грамотний сантехнік терміново приїде за необхідною адресою, бездоганно виконає роботу й понесе повну відповідальність за її рівень якості.

Master911: професійна установка кухонного умивальника

Наші сантехніки дуже часто стикаються з монтажем кухонної мийки всіляких типів і відрізняються відмінним досвідом в наданні цієї послуги. У процесі розгляду заявки, ми ставимо замовнику пару питань щодо самої мийки та нюансів її установки. На основі отриманих від клієнта відповідей, ми готові запропонувати клієнтові первинну консультацію та зорієнтувати за сумою майбутньої роботи.

У такій ситуації коли обсяг робіт можна виявити відразу, то розмова йде про послугу стандартну, чия ціна буде озвучена відповідно до зазначеної в прайс-листі. У разі, коли без огляду сантехніком, встановити масштаб необхідних послуг не можна, то кошторис рахуватиме фахівець безпосередньо після прибуття на об'єкт, - вартість буде така ж, що прописана в прайсі.

Клієнтам Master911 ми можемо гарантувати:

 • можливість залишити замовлення 24/7;
 • надання первинної консультації та відомостей про вартість замовленої послуги;
 • швидкий приїзд фахівця;
 • високу якість роботи - установки кухонної мийки або ж раковини різного виду.

Професіонали Мастер911 славляться дружелюбністю, охайністю, ввічливістю і відповідальністю. Вони не вживають лайку та не курять на місці роботи.

Переваги звернення в сервіс побутових послуг Мастер911

При зверненні в маркетплейс Мастер911 ви не ризикуєте зіткнутися з некваліфікованим сантехнік ом та іншими, пов'язаними з цим труднощами. Кожен сантехнік підтвердив кваліфікацію складанням внутрішнього іспиту на високий бал і підтвердив паспорт, виключно після чого він отримав доступ до заявок.

Про яку б послугу ми не говорили (установка мийки в стільницю або ж раковини іншого типу), майстри несуть відповідальність за якість проведення та залишають гарантійні зобов'язання. Після робіт ви отримаєте акти наданих послуг. Ми надаємо можливість провести оплату будь-яким зручним варіантом - готівкою на місці або безготівково.

Ціна монтажу умивальника

Ціна стандартної роботи, без урахування вартості інших деталей і автовитрат, вказана в прайс-листі маркетплейса Мастер911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було доступним і абсолютно прозорим кожному клієнтові. Ми готові надати інформацію про приблизну ціну майбутньої послуги та надати професійну консультацію ще на етапі прийому заявки, і зазвичай початковий кошторис не зміниться.

Виклик сантехніка у Хмельницькому додому та по Хмельницькій області

Надаємо послуги в м. Хмельницький

Замовники, які живуть в межах м. Хмельницький, зможуть розраховувати на прибуття до них професіонала орієнтовно через 2-3 години після отримання заявки.

Надаємо послуги в передмісті Хмельницького

На 1 год довше потрібно чекати приїзду фахівця для клієнтів, які живуть у передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці).

Надаємо послуги по Хмельницькій області

Навіть ті наші замовники, хто проживає у віддалених областях, здатні сподіватися на візит фахівця в той же день. Це можливо завдяки тому, що Master911 має своїх фахівців в різних містах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців).

Якщо ж унаслідок значного завантаження візит професіонала відкладається на ще один день, вас попередять відразу.

Цікавить оперативна установка кухонної мийки за ціною, яка точно вразить? Зверніться в маркетплейс Master911 - і ми можемо пообіцяти, що терміновість, гарна якість робіт і рівень наданого обслуговування вас здивують!