Встановлення душової кабіни у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Хмельницькому

Відгуки по встановленню душових кабін у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В наші дні все більшу кількість власників заміських котеджів при плануванні ванній схиляються до вибору на користь душової кабінки, а не традиційної ванни. Такого роду тенденція пояснюється як бажанням заощадити простір в невеликому за площею приміщенні, так і масу переваг душових кабінок: зручністю у використанні, практичністю, універсальністю.

Всі представлені зараз моделі кабінок можуть бути відкритими та закритими. У відсутності поверхні зверху й полягає їх найважливіша відмінність.

Особливість відкритих кабінок - їх входження в планування ванної кімнати, де стіни санвузла вважаються складовою їх внутрішньої конструкції. Душові кабіни відкритого виду стають збірними. До основи однієї зі стін приміщення здійснюється установка підлогового днища, яке заздалегідь приєднане до водопровідної системи, а по периметру з двох або ж суто з одного боку закріплюють скляні або зроблені з органічного матеріалу дверцята. Підключення таких пристроїв передбачає від сантехніка наявність особливих навичок і знань.

Душові пристрої закритого виду виступають абсолютно закритим з усіх боків простором, який нагадує кабіну. Вхід в них здійснюється за допомогою дверей. Такі душові пристрої володіють масою всіляких переваг: можливістю підбору місця кріплення, легкістю в підключенні, безліччю допоміжних функцій. Конструкція душових боксів розрахована на те, що їх швидко можна зібрати повторно для установки в іншому приміщенні.

Що важливо знати при монтажі кабіни?

Є перелік важливих аспектів, які варто взяти до уваги для правильного монтажу душової. Щоб грамотно встановити модель відкритого виду, рекомендуємо враховувати наступні особливості підключення:

 • Коли потрібен монтаж куточка на підлогову поверхню, в такому випадку важливо здійснити первинне облаштування трапа.
 • Можна придбати допоміжний комплект міцних кріпильних елементів, аналогічних з тими, що в упаковці: це допоможе не допустити деяких проблем при установці та скоротити час установки.
 • На підготовчому етапі установки душової кабіни, потрібно ретельно обробити стіни та покриття для підлоги, і провести гідроізоляцію місця підключення.
 • Перед проведенням установки душової кабіни, фахівці рекомендують провести збірку та упевнитися в справності фурнітури й цілісності скла, а також наявності всіх потрібних деталей.

Що впливає на розцінки підключення пристрою?

Розрахунок ціни установки конструкції проводиться на основі наступних чинників:

 • Складність кабінки. Сьогодні використовується абсолютно різне обладнання. Отже, і на установку душової кабіни ціна може відчутно відрізнятися. Чим важча збірка певної моделі, чим більшою кількістю додаткових опцій вона оснащується, тим більше часу знадобиться на її здійснення, і тим більш кваліфікованим повинен бути фахівець;
 • Загальна вартість послуг. У разі, якщо професіонал приїхав на місце, де має провести установку відразу декількох пристроїв (припустимо, унітазу, умивальника, рушникосушки), то ціна монтажу кабінки в результаті виявиться нижчою, ніж при замовленні одиничної послуги;
 • Спектр майбутніх робіт. Іноді збірку виробу належить здійснювати в уже функціонуючому туалеті, спочатку зробивши розбирання попереднього обладнання. Ще може додатися потреба в зміні або обладнанні підведення каналізації, водопостачання, проведення електромонтажних робіт і багатьох інших допоміжних послуг.

Відомі помилки в процесі установки душових конструкцій

Якщо установка конструкції не була зроблена професіоналом, є ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • помилки в приєднанні електроживлення та гарячої/холодної води;
 • дуже сильний зажим кріпильних елементів, результатом чого може стати тріщина скляних стін, а також потреба в їх заміні на нові;
 • погано підготовлена основа або ж невірно відрегульовані ніжки;
 • погана герметизація зливу та стінок виробу.

Застава довгострокової та зручної експлуатації душової - її правильна установка кваліфікованим сантехніком, за всіма необхідними інструкціями. Якщо, з метою економії, взятися за установку обладнання власноруч або доручити подібну роботу некваліфікованій людині «з вулиці», який не може надати якихось гарантій на виконану роботу, то наслідки допущеної помилки будуть руйнівними, а виправлення їх обходиться в «круглу» суму.

Оптимальний варіант - зверніться в сервіс Мастер911. Кваліфікований сантехнік з багатим досвідом роботи в установці душових пристроїв будь-яких різновидів моментально приїде до вас додому та грамотно виконає будь-яку послугу.

Маркетплейс Мастер911: надійний монтаж душової кабіни

Наші фахівці славляться значним досвідом в підключенні душових кабін різних типів, розмірів і моделей. При подачі замовлення наш менеджер просить вас відповісти на перелік додаткових питань про тип сантехнічного обладнання. На основі необхідної інформації ми можемо зорієнтувати за сумою роботи та надати попередню консультацію.

Вирішивши звернутися в сервіс домашніх послуг Мастер911, ви точно зможете розраховувати на:

 • негайний приїзд майстра (приблизно, через три години після подачі заявки);
 • отримання інформації про приблизну ціну потрібної послуги (наприклад установки змішувача в душовій кабіні) і початкової консультації;
 • отримання заявки в цілодобовому режимі;
 • якісне надання послуги - монтажу скляної кабінки або ж іншої.

Ми співпрацюємо тільки з висококласними майстрами - відповідальними, ввічливими й доброзичливими профі, які не використовують лайку, залишають порядок на місці роботи й не курять.

Які переваги ви отримуєте, звернувшись в сервіс Мастер911?

Для допуску до роботи з замовниками будь-який наш фахівець пройшов професійну підготовку, надав свої документи та склав іспит на високий бал. Якщо ж вам раптом трапилося побачити неточність або ж зіткнутися з його хамською поведінкою, зателефонуйте в нашу службу техпідтримки - і ми надамо допомогу у розв'язанні конфліктної ситуації.

Неважливо, про яку послугу говорити, будь це монтаж душової зі скла, установка душової кабіни без піддона або інша, наші висококласні професіонали покладають повну відповідальність за належну якість будь-якої роботи й дають гарантію. Оплату можна зробити готівкою або безготівковим розрахунком. Після завершення послуг ми залишаємо акт виконаних робіт.

В яку суму обійдеться монтаж душової?

Для нас надзвичайно важливо, щоб ціноутворення сервісу послуг Master911 було не просто відкритим, а й доступним будь-якому клієнту. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, за винятком вартості витратних матеріалів та інших запасних частин, а також автозатрат, є в нашому прайс-листі. Для збільшення якості наших послуг ми в будь-який час готові вас проконсультувати й дати стовідсоткову інформацію про вартість майбутньої роботи. Найчастіше сума залишається незмінною.

Як замовити сантехніка у Хмельницькому додому по Хмельницькій області?

Приймаємо замовлення в м. Хмельницький

Людям, які перебувають в межах міста м. Хмельницький і подали заявку на виклик майстра для монтажу душової кабіни, ціна якого приємно порадує, потрібно чекати його приїзду приблизно 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Хмельницького

Ті люди, які проживають в передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) можуть очікувати сантехніка приблизно через чотири-п'ять годин.

Працюємо по Хмельницькій області

Для клієнтів з віддалених міст, яких цікавить установка піддону душової кабіни, є чудова новина: професійний сантехнік прибуде в день подання замовлення. Це відбувається завдяки тому, що Master911 має кваліфікованих майстрів у безлічі населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Ще одна перевага для наших замовників - зменшення дорожніх витрат.

У виняткових випадках, які були пов'язані з високою завантаженістю, прибуття майстра переноситься на день. Про це вас неодмінно попередять в ході отримання заявки.

Потрібно оперативне встановлення душової кабіни в особняку, дерев'яному будинку або звичайній квартирі? Звертайтеся в Мастер911 - і ми обіцяємо виправдати будь-які очікування!