Заміна бойлера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні бойлерів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміна заміну бойлерів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні бойлерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електричні водонагрівачі часто є єдиним шансом отримати гарячу воду в квартирі, в будинку. Вони відрізняються широкою різноманітністю, що дозволяє кожному покупцеві вибрати найбільш підходяще рішення. Однак з часом вони виходять з ладу без можливості відновлення окремих комплектуючих. їх ремонту чи заміни. У такому разі знадобиться заміна бойлера, яка здійснюється професіоналами з викликом додому. Незалежно від причин, які призвели до необхідності виконувати повноцінну заміну обладнання, цю процедуру потрібно довіряти досвідченим фахівцям, викликати яких можна за допомогою сервісу Мастер911.

Причини несправності сучасних водонагрівачів 

Серед найбільш поширених причин, що призводять до поломок цього виду техніки, відносять порушення експлуатаційних правил. Це часто трапляється, коли користувач ігнорує необхідні навантаження на обладнання.

Крім того, до списку причин також включено:

 • Природне зношування комплектуючих, які мають певний робочий ресурс.
 • Ігнорування інструкції з експлуатації від компанії-виробника.
 • Відсутність регулярного обслуговування техніки (чистка та інше).
 • Негативний вплив зовнішніх факторів.
 • Неякісна вода (занадто жорстка вода з великим вмістом хлорки).
 • Різкі перепади напруги в домашній електромережі.
 • Спочатку неправильно виконане підключення (коли користувач робить самостійні спроби встановлення та підключення).

Це основний список причин, внаслідок яких відбуваються поломки різного ступеня складності. Більшість поломок призводить до того, що потрібна термінова заміна зламаного водонагрівача. Щоб не допустити помилок під час підключення, необхідно довіряти встановлення нової моделі досвідченим майстрам.

Причини заміни водонагрівальної техніки 

Замовити послугу заміна бойлера за вигідною вартістю, вказаною в прайсі, можна за допомогою популярного сервісу Мастер911. Причин, через які потрібно замінити обладнання, може бути кілька.

Найчастіше зазначають такі поширені причини:

 1. Поломка бойлера – це найпоширеніша причина. Внаслідок діагностики поломки фахівці називають остаточні терміни та ціни на відновлення техніки. В окремих ситуаціях відновлення вважається неможливим або надто дорогим. Тому набагато вигідніше та раціональніше придбати нову модель, ніж займатися ремонтом застарілих пристроїв.
 2. Необхідність оновити застарілу модель бойлера, яка погано справляється зі своїми завданнями. Асортимент водонагрівальної техніки регулярно змінюється, тому техніка часто і швидко застаріває. Сучасні бойлери – максимально функціональні, наділені вдосконаленими технологіями.

Попри конкретну причину заміни, довіряти підбір, монтаж та подальше підключення рекомендується перевіреним фахівцям. Від цього залежатиме якість роботи, тривала експлуатація загалом.

Основний список поширених несправностей бойлерів 

Ряд поломок не відразу виводить водонагрівальну техніку з ладу. Найчастіше причиною заміни обладнання є ігнорування конкретних проблем, які накопичуються і є складною несправністю. 

Серед основних проблем, з якими стикаються власники різних бойлерів, важливо виділити:

 • Водонагрівальна техніка не виконує своїх основних функцій: не нагріває воду до необхідної температурної позначки.
 • Обладнання «відмовляється» включатися при справній розетці та наявності електрики в будинку, у квартирі.
 • З-під нижньої кришки витікає вода – біжить струмком, капає.
 • Бойлер часто «б'ється» струмом, що регулярно вибиває ПЗВ.
 • Занадто довге, погане нагрівання води.
 • Під час нагрівання з бака доноситься нехарактерний шум, гул.
 • Занадто слабкий напір теплої води з крана з гарячою водою (при цьому, що з крана з холодною водою відзначають хороший напір).

Навіть найменші ознаки того, що водонагрівач вийшов з ладу, свідчать про необхідність заручитися професійною підтримкою. Тільки кваліфікований майстер зможе підказати та допомогти, вирішуючи проблему, що далі робити з бойлером.

Як правильно підібрати водонагрівач? 

Перед тим, як замовити послугу заміна бойлера, ціна якої відрізняється особливою демократичністю, потрібно подбати про правильний вибір відповідного виду техніки. Адже водонагрівач відноситься до досить потужних пристроїв, а тому висувають особливі вимоги до електропроводки та лічильника:

 • Проведення має бути цілісним, точно розрахованим на експлуатацію приладів з показниками потужності близько 1,5-2,5 кВт (все залежить від обраної потужності нової моделі).
 • Лічильник повинен мати окремий розмикач автоматичного типу: його завдання полягає у відключенні напруги під час збоїв у роботі обладнання. Це важливо при встановленні електроприладів у будинках, квартирах, де відзначають наявність старої проводки.

Вибираючи новий бойлер, потрібно відштовхуватись від показників потужності та інших робочих параметрів минулої моделі. Враховуючи потреби кожного клієнта, фахівець допоможе підібрати найбільш відповідне рішення, пропонуючи одразу кілька актуальних варіантів на вибір.

Оперативне встановлення та схема підключення нового бойлера 

Розрізняють кілька способів встановлення водонагрівального обладнання:

 • вертикальна; 
 • горизонтальна;
 • вертикально-горизонтальна;
 • вертикально-підлогова.

Монтажні роботи під час заміни техніки будуть виконані максимально швидко, оскільки вже є всі необхідні висновки для підключення до каналізаційних труб. Але за бажанням клієнта схема установки може бути трохи змінена.

Виконуючи послугу заміна водонагрівача з викликом фахівця додому за вигідними цінами, клієнту буде запропоновано дві основні схеми:

 1. Стандартна схема, яка підходить для більшості видів водонагрівальної техніки.
 2. Не стандартна схема, коли необхідно виконувати додаткові робочі процеси, які не включені до стандартної установки. 

Щоб захистити нове обладнання від негативного впливу накипу, неякісної води, необхідно встановити кілька фільтрів – від накипу, для механічного очищення. Після завершення всіх робіт майстер включає бойлер на різних режимах з метою перевірити його працездатність у присутності клієнта.

Ціни на заміну бойлера у квартирі або в будинку 

Дізнатися про актуальну вартість заміни можна за допомогою спеціального прайсу, запропонованого на сайті сервісу Мастер911. Однак заміна водонагрівача, ціна якої залежить від багатьох нюансів, здійснюється після ретельної діагностики, консультації від професіонала.

Розцінки та строки виконання робіт залежать від:

 • особливостей марки та моделі підібраної техніки;
 • вибраної схеми монтажу;
 • необхідність застосування додаткових матеріалів для роботи та інше.

Тому по телефону складно вказати остаточну вартість, адже майстру потрібно врахувати всі нюанси, основні побажання клієнта.

Чому варто замовити послугу заміна бойлера на сервісі Мастер911

Вибираючи, кому саме можна довірити процес повноцінної заміни застарілої або зламаної водонагрівальної техніки на нове обладнання, більшість клієнтів віддають перевагу сервісу Мастер911. Насамперед це пов'язано відразу з кількома важливими перевагами:

 1. Можливість вибрати дійсно перевіреного фахівця, який має досвід роботи з різними марками та моделями бойлерів.
 2. Демократична цінова політика, завдяки якій послуга заміни стає доступною для величезного списку клієнтів.
 3. Максимальна зручність для клієнтів, які самостійно обирають час і призначають день, коли вони зможуть прийняти спеціаліста.
 4. Виконання робіт точно у вказані терміни, завдяки наявності необхідного набору інструментів, знань та досвіду. 

У процесі своєї роботи майстри використовують виключно високоякісні матеріали, прилади та інструменти. Адже саме економія на матеріалах стає однією з головних причин швидкого виходу з ладу нового бойлера. Тому кожен клієнт може розраховувати на високий рівень обслуговування професіоналів своєї справи.