Встановлення бойлера у Кропивницькому

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Кропивницькому

Відгуки по встановленню бойлерів у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ви придбали електричний бойлер, ви відразу стикаєтеся з потребою правильно змонтувати та підключити бойлер. Ця процедура досить складна, оскільки йдеться про електричний прилад, який безпосередньо має контакт з електрикою, людьми і водою. Саме тому кожен етап проведення подібної роботи вимагає від спеціаліста досвіду, необхідних технічних навичок та високої кваліфікації. Неправильний монтаж домашнього водонагрівача у Кропивницькому безальтернативно скасовує виконання гарантійного талона.

Попередні заходи

Правильний монтаж бойлера передбачає виконання ряду важливих попередніх робіт:

 1. Перевірка електролічильника, проводки та розетки на відповідність потужності водонагрівача.
 2. Правильний вибір стінки, на якій монтуватиметься бойлер. Зважаючи на відчутну вагу водонагрівача, виробники та професійні техніки категорично не рекомендують встановлювати його на стінки з гіпсокартону або на ті перекриття, за якими розміщений канал вентиляції.
 3. Забезпечення вільного підходу до агрегату на весь період його експлуатації, оскільки періодично з'являтиметься необхідність у виконанні гарантійного обслуговування обладнання, а часом – діагностики, регулювання та ремонту.
 4. Контроль справності, вологозахищеності, доступності розетки, а в разі потреби її проведення до місця монтажу водонагрівача.
 5. Визначення придатності матеріалу кранів, труб і стояків. Бувають моменти, коли через їх зношеність неможливо врізатися, що може вимагати заміни їх новими.

Що зазвичай входить до установки, налаштування та регулювання бойлера у Кропивницькому?

Встановлення водогрійного обладнання проводиться в три фази:

 1. Безпосередньо монтаж електричного бойлера у Кропивницькому, що включає навіску і кріплення до стіни.
 2. Підключення до електроживлення.
 3. Підключення побутового водонагрівача (бойлера) до системи водопостачання.

У процесі монтажу водогрійного обладнання рекомендується враховувати низку значних аспектів, від яких безпосередньо залежить подальша правильна робота, виконання гарантійних умов від виробника, термін служби, висока продуктивність обладнання.

Адже саме з цієї причини довірити монтажні роботи водогрійного обладнання потрібно виключно надійному, пунктуальному та досвідченому фахівцю, який виконає роботу з гарантією, якісно та оперативно.

Master911 може запропонувати надійний монтаж бойлерів від усіх знаменитих виробників: Electrolux (Електролюкс), Indesit (Індезит), Atlantic (Атлантик), Gorenje (Горіненьє), Fagor (Фагор), Garanterm (Гарантерм), Ariston (Арістон), Baxi (Баксі), Zanussi (Зануссі/Занусі), Чайка, Tesy (Тесі), Galmet (Галмет), Thermex (Термекс), Round (Раунд), Ferroli (Ферролі/Феролі), Atmor (Атмор), Garanterm (Гарантерм), Termet (Термет), Termal (Термал), Vaillant (Вайлант/Вайлант), Aston (Астон), Willer (Віллер/Вілер), AEG (АЕГ), Atlant (Атлант), Bosch (Бош), Amina (Аміна), Thermona (Термона), Roda (Рода), Nova Tec (Новатек) та інших.

Зверніть увагу!

 • Не доручайте підключення побутового водонагрівача підозрілому виконавцю. Вирішивши заощадити гроші на установці від професійного майстра, окремі власники водонагрівачів звертаються до послуг сумнівних, неперевірених або недорогих "фахівців". Робити цього за жодних ситуацій не треба, оскільки вони не візьмуть якусь відповідальність за ваш пристрій, ви не отримаєте абсолютно жодних гарантій якості на надану послугу.
 • Не намагайтеся проводити монтаж водонагрівача самому. Хибне регулювання, встановлення, навішування та підключення водонагрівача до водопроводу може викликати серйозні проблеми: електробойлер може вибухнути, завдавши значних пошкоджень вашому майну, створивши ризик у плані здоров'я, а часом життя людей. Неякісна установка водонагрівача своїми руками може призвести до неприємних наслідків!

Вартість надійної установки будь-якого бойлера у Кропивницькому акуратним, кваліфікованим та перевіреним професіоналом не настільки висока, щоб наражати себе на небезпеку.

Які основні переваги Ви матимете?

Ви завжди зможете твердо розраховувати на спеціаліста з водонагрівачів, який добре проробить будь-яку роботу з ремонту, встановлення або повного чищення від бруду, накипу та нальоту. Кожен клієнт, хто звернеться до нас, отримує перевіреного, сумлінного та досвідченого майстра з ефективної установки, якісного підключення водонагрівачів у Кропивницькому.

Наші плюси:

 • Договір;
 • Терміновий виїзд;
 • Прибирання робочого місця та, крім того, ввічливість, акуратність та пунктуальність техніків;
 • Оформлення гарантійних умов від техніки;
 • Розумна вартість. Хочете з'ясувати, скільки зазвичай варто встановити та налагодити бойлер у Кропивницькому? Ви це знатимете ще до приїзду нашого фахівця;
 • Працюємо цілодобово;
 • Оплата послуг здійснюється за фіксованим прайсом.

Виклик спеціаліста з установки водогрійного обладнання у Кропивницькому

У разі, якщо Вас цікавить професійна установка та підключення водогрійних обладнання (бойлерів) у Кропивницькому з гарантією якості, звертайтеся до сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд містом Кропивницький

Зазвичай, по м. Кропивницький прибуваємо через 3-4 години після залишеної заявки.

Терміновий виїзд фахівця до передмість Кропивницького

Виїзд виконавця в приміську зону Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка)може в середньому займати від 4-5 годин. Майстер з надійного встановлення та регулювання бойлерів у Кропивницькому може жити поруч, тоді приїзд буде набагато швидшим.

Працюємо на виїзді до міст, сіл, селищ по Кіровоградській області

У всіх великих і дрібних населених пунктах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове) проживають наші досвідчені майстри, і, як правило, вони прибувають у день замовлення, тому з нами ви значно економите автотранспортні витрати та час. Іноді в сезон трапляється досить велика завантаженість, тоді виїзд техніка можливо буде перенесений на наступний день.