Ремонт плати керування пральної машини у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Рівному

Електровпорядкування, мета якого полягає у запуску потрібної програми - це плата керування. Отже, подальше функціонування пральної машини неможливе, при збої такого виду приладу. При цьому сучасна статистика є невтішною, тому що близько 40 відсотків усіх несправностей припадає безпосередньо на модуль керування. Адже такий модуль відповідає за кілька ключових робіт: працездатність насоса, двигуна, набір рідини та інше.

При несправності рекомендується замовити ремонт плати керування пральної машини у Рівному додому, звернувшись до професійних технік нашого маркетплейсу. Вам слід вибрати зручний день прибуття професіонала.

Робота професіонала

При виклику майстра додому, все, що потрібно від клієнта – замовити ремонт плати керування пральної машини у Рівному та надати фахівцю безперешкодний допуск до пристрою з різноманітних сторін (посунути іншу електронну техніку, меблі тощо).

Згодом здійснюються такі процедури:

 1. Вимкнення обладнання від електрики та розбирання кришки.
 2. Розбирання з метою дістати модуль керування з машини.
 3. Здійснюється діагностика агрегату. Особливу увагу виконавці звертають на конденсатор та резистор. Крім іншого, обов'язкової перевірки потребує тиристорний блок і тригер.
 4. По закінченні визначення причин неполадки відбувається їх виправлення за допомогою всіх підходів – відновлення або заміна деяких запчастин, що не підлягають ремонту.

Після зроблених завдань фахівець надає власні гарантійні зобов'язання та запускає пралку, перевіряючи її роботу на кожній програмі.

Ціни на відновлення блоку

Перед тим, як скористатися послугою ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана в прайс-листі маркетплейсу, необхідно розібратися з нюансами, які впливають на вартість. У ході виконання перевірки кошторис здатний змінитися з кількох причин:

 • Беруться до уваги нюанси конструкції моделі пралки, а також рік її виготовлення.
 • Перевіряється потреба в купівлі компонентів для заміни.
 • Визначається спектр поломок.

Одночасно з остаточним кошторисом можуть змінюватися і терміни виконання майбутніх завдань. Найчастіше виконавцю вдається впоратися із поломкою протягом дня.

Причини несправностей плати пральних машин у Рівному

Для початку слід ознайомитися з основним переліком частих причин, коли буде потрібний оперативний ремонт блоку керування пральної машини у Рівному за доступною ціною, що є в прейскуранті організації Мастер911.

Поломки приладу можуть статися з таких причин:

 • Фізичні поломки кабелів електроживлення.
 • Брак при виробництві (така проблема помітна вже в перші тижні регулярного використання приладу).
 • Постійне відключення пралки під час виконання конкретного режиму.
 • Несумлінне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Тривалі стрибки електрики в електромережі під час використання пральної машинки.
 • Електрозамикання.
 • Попадання вологи в розташування модуля керування.
 • Несправності різноманітних елементів – конденсатор, тиристор та ін.

Не треба прагнути власними силами усунути несправність, зробити пошук складових для заміни, перезавантаження, розбирання або повторне приєднання до електроживлення після виявлення неполадки.

Коли потрібний ремонт пралок у Рівному

Зазвичай про неполадку плати людина дізнається від техніки – на дисплеї відображається відповідний код помилки. У випадку, якщо коду немає, відзначають інші відомі ознаки несправності модуля керування пралки у Рівному:

 • Стається набір води та миттєвий злив через кілька секунд.
 • Техніка «відмовляється» проводити пралки у встановленому режимі.
 • У процесі включення в розетку техніка не вмикається.
 • Під час запуску пралки барабан залишається в колишньому стані.
 • На дисплеї техніки загоряються різноманітні лампочки.
 • Існують зміни у звичному темпі мотора – немає достатніх обертів під час віджиму.
 • Довгий період прання, який не відповідає режиму.
 • Несподівані збої температури води.

Більшість вищезгаданих збоїв не помічає навіть система самодіагностики, тому вам потрібна послуга висококласних техніків. Отже, потрібен професійний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від складності вашої поломки.

Ключові плюси допомоги від виконавців Мастер911 у Рівному

Коли знадобиться послуга від професіоналів через неполадки пральних машинок, рекомендовано доручити обладнання перевіреним професіоналам. Таких ремонтників можна вибрати на нашому маркетплейсі, скориставшись консультацією менеджерів, які готові знайти майстра гарної компетентності або пошуком в онлайн режимі.

Крім того, користувачі отримують перелік переваг:

 • Початкова консультація, відповіді на запитання щодо майбутнього застосування пральної машинки враховуючи особливості певної марки.
 • Можливість замовити спеціаліста у будь-який день та час.
 • Доступні ціни на ремонт модуля керування пральної машини.
 • Допомога у виборі складових – універсальних чи оригінальних.

Для того, щоб замовити виконавця, потрібно опублікувати заявку на інтернет-ресурсі, уточнивши ваше ім'я, номер телефону для дзвінка та детальний опис поломки, що виникла. При невідкладному ремонті виконавець може виїхати протягом двох годин.