Ремонт плати керування пральної машини у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Хмельницькому

Плата керування є електронним приладом, мета якого полягає у виконанні потрібної програми. Тому при збої в роботі такого агрегату подальше функціонування пралки буде неможливою. Сучасна статистика говорить, що безпосередньо на модуль керування припадає близько 40% проблем. Адже цей пристрій керування відповідає за велику кількість найважливіших процесів: набір води, робота двигуна, зливного насоса та ін.

У разі неполадки слід замовити ремонт плати керування пральної машини у Хмельницькому під ключ, звертаючись до знань техніка нашого сервісу побутових послуг. Для цього потрібно визначитися з певним днем та часом прибуття ремонтника.

У якій ситуації необхідний ремонт пральних машин у Хмельницькому

Якщо на екрані машини горить певний код помилки – це говорить про проблему плати. Коли коду немає, відзначають інші відомі ознаки несправної роботи модуля пральної машини у Хмельницькому:

 • На дисплеї агрегату загоряються різноманітні лампи.
 • При увімкненні пристрою барабан залишається в тому ж стані.
 • Несподівані перепади температури.
 • Машинка не хоче запускати роботу у вибраному режимі.
 • Довгий цикл прання, який не співпадає з вибраним режимом.
 • При підключенні до розетки техніка не вмикається.
 • Відзначаються зміни в робочому темпі двигуна: відсутній певний набір обертів при віджимі.
 • Відбувається набір води для пралки та швидкий злив через кілька секунд.

Більшість зазначених проблем не може помітити навіть система самодіагностики, тому вам необхідна послуга грамотних техніків. Потрібний швидкий ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежатиме від масштабу вашої проблеми.

Головні причини виходу з ладу пральних машинок у Хмельницькому

Для початку треба ознайомитися з ключовим спектром актуальних причин, через які знадобиться швидкий ремонт блоку керування пральної машини у Хмельницькому за прийнятною ціною, прописаною в прейскуранті нашого маркетплейсу.

Збої приладу утворюються з наведених нижче причин:

 • Постійне вимушене вимкнення пристрою під час виконання певного режиму.
 • Брак при виробництві.
 • Впровадження води в область розташування плати керування.
 • Регулярні перепади електрики під час роботи пральної машинки.
 • Неякісне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Замикання у проводці.
 • Зовнішні поломки електрокабелів.
 • Поломки різних компонентів – конденсатор, тиристор та інше.

Не треба намагатися самостійно ліквідувати неполадку, зробити перезавантаження техніки, підбір запчастин для заміни, розбирання або повторне під'єднання до електроживлення після того, як було знайдено неполадку.

Кошторис ремонту плат пральної машини

Перед тим, як замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прайсі маркетплейсу, варто розібратися з факторами, що впливають на вартість. У ході здійснення діагностики вартість може змінитися з різних причин:

 • Визначається весь перелік поломок.
 • Перевіряється необхідність вибору відповідних запчастин.
 • Беруться до уваги характеристики конструкції моделі пристрою, а також рік її випуску.

Спільно з остаточною вартістю можуть змінюватись і терміни проведення поставлених процесів. Як правило, фахівцю вдається впоратися з роботою протягом дня.

Робота спеціаліста

Викликаючи спеціаліста додому, все, що необхідно від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Хмельницькому та надати виконавцю безперешкодний доступ до машини з будь-яких сторін.

Потім будуть здійснюватися такі завдання:

 1. Вимкнення обладнання від електрики та розбирання верхньої кришки.
 2. Розбирання з метою від'єднання модуля керування.
 3. Діагностика обладнання. Особливу увагу техніки звертають на резистор та конденсатор. Тригер та тиристорний блок також проходять допоміжну діагностику.
 4. Після завершення визначення причин проблеми, проводиться їх усунення з використанням будь-яких наявних підходів – відновлення або заміна конкретних компонентів.

Після завдань ремонтник надає офіційні гарантійні зобов'язання та запускає техніку, тестуючи її роботу.

Ключові плюси високоякісних послуг від майстрів нашого сервісу у Хмельницькому

У випадку, коли потрібна допомога від фахівців через поломку техніки, надійніше доручити пристрій досвідченим ремонтникам. Винятково таких фахівців можна знайти на нашому маркетплейсі, скориставшись пошуком в режимі онлайн або за допомогою менеджерів, які можуть вибрати фахівці необхідної компетентності.

Додатково клієнти нашого сервісу отримують наступний перелік переваг:

 • Невисокі ціни на роботу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Можливість замовити ремонтника на об'єкт у будь-який зручний день та час.
 • Консультація, відповіді на питання, що цікавлять, з приводу подальшої роботи машинки з урахуванням аспектів вашої марки.
 • Допомога у підборі складових – універсальних чи оригінальних.

Для того, щоб викликати ремонтника, достатньо опублікувати звернення онлайн, уточнивши мобільний, ваше ім'я та точний опис ситуації, що виникла. Під час аварійного ремонту професіонал може виїхати за адресою протягом 2-3 годин.