Ремонт пральної машини у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна хрестовини пральної машини

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна сальника в пральній машині

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Скупка стиральных машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту пральних машин у Кам'янець-Подільську

Відгуки по ремонту пральних машин у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Збій в роботі вашої пральної машинки може відразу ж порушити звичний комфорт в будинку, доставивши багато незручностей, оскільки доведеться звертатися в пральню, а то і прати постільну білизну, рушники, одяг вручну. І перша думка про покупку іншої техніки, ціна якої досить висока, навряд чи зможе вам сподобатися. Набагато вигідніше після повної діагностики виконати ремонт пральних машин у Кам'янець-Подільську, якщо поломки незначні. Сюди входить заміна зношених блоків, деталей, вузлів, механізмів. Рішенням цих завдань якраз і займається сервіс Master911, економлячи ваш сімейний бюджет.

Будь-який користувач має можливість замовити сервісну послугу ремонту пральної машини, відвідавши наш веб-сайт або зателефонувавши за контактним телефоном. Ми узгоджуємо вид, склад, характер і обсяг необхідних робіт, найближчим часом підберемо профільного майстра і уточнимо час відвідування. При необхідності, виконавець придбає додаткові деталі, вузли, запасні частини або комплектуючі.

Прибувши додому виконавець сервісу побутових послуг:

 • У ході виконання діагностики несправності та ремонту пралки у Кам'янець-Подільську оцінить вид поломки.
 • Досить швидко, акуратно, професійно зробить заміну непридатних систем, пристроїв, блоків, вузлів, відремонтує виявлену поломку, налагодить електроніку.
 • Постарається підтримувати акуратність і також прибере після завершення ремонту.
 • Обов'язково пояснить ймовірні причини виходу машини з ладу.
 • Неодмінно пояснить різні моменти, професійні тонкощі вашої модифікації техніки і надасть інструкції, рекомендації, практичні поради щодо грамотної експлуатації техніки.
 • Після закінчення ремонтних робіт оформить гарантію з терміном від 6 місяців до року, в залежності від виду робіт.

Чому надають перевагу сервісу послуг професійних майстрів Master911

Master911 - це сервіс послуг з надання послуг з ремонту пральної машини у Кам'янець-Подільську від відповідальних, перевірених, підготовлених, кваліфікованих фахівців з великим досвідом обслуговування. До них відноситься і ремонт пральних машин у Кам'янець-Подільську, незалежно від року випуску, моделі, ступеня складності, виробника.

У нашому сервісі побутових послуг працюють більше 4-х тисяч фахівців, нижче перерахуємо лише кілька важливих переваг:

 • Обслуговуємо техніку не обмежуючись роком виготовлення. Ми ремонтуємо пралки ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни, незалежно від технічного стану.
 • Робимо ремонт пральних машинок у Кам'янець-Подільську вдома різної складності. Наші майстри беруться як за складні, середні, так і за дрібні поломки: заміна кріплення бака, хрестовини, противаги, барабана, зношення підшипника, поломка рівня і т.д. Фахівці зроблять виключно те, що вимагає ремонту, не збільшуючи додатково підсумкову вартість.
 • Виконуємо терміновий, складний, післягарантійний ремонт. Наші висококваліфіковані, відповідальні, досвідчені майстри справляються з ремонтом за дві години, що залежить від причини поломки.
 • Після того, як вдалося полагодити пральну машину у Кам'янець-Подільську, здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Зрозуміло, що в силу різних обставин виконавець в певних моментах може зробити помилку, тому ми беремо до уваги будь-які зауваження. При необхідності, фахівець виправить дефекти.

Наші професіонали виконують грамотну діагностику, що дозволяє з досить високою часткою ймовірності визначити характер дефектів, швидко, акуратно, грамотно і недорого полагодити пральну машину у Кам'янець-Подільську.

Ми ремонтуємо, відновлюємо, налаштовуємо пральні машини всіх моделей, марок, будь-якого віку

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 підшукують відповідні вузли, комплектуючі, пристрої, деталі і блоки та беруться за ремонт зовсім не новою домашньої техніки. Для майстрів з ремонту пральних машин вдома у Кам'янець-Подільську також не особливо важлива модель, нехай це буде китайська, російська або ж європейська збірка. Великий термін експлуатації вашої пралки вважається важливим моментом несправності, однак при збоях в результаті експлуатації старих моделей викидати їх зовсім необов'язково. Ми полагодимо будь-яку машину: Делфа (Delfa), Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Део (Daewoo), Вестфрост (Vestfrost), Атлант (Atlant), АЕГ (AEG), Баукнехт (Bauknecht), Кайзер (Kaiser), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Мідеа (Midea), Міле (Miele), Прівілег (Privileg), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Рейнфорд (Rainford), Віарус (Viadrus), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Сатурн (Saturn), ЛЖ (LG), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Малютка, Бош (Bosch), Індесіт (Indesit).

В сервісі Master911 надають послугу з ремонту пральних машин вдома у Кам'янець-Подільську тільки досвідчені, відповідальні, перевірені, сертифіковані техніки, і ви в будь-який момент зможете замовити фахівця для виконання таких робіт:

 • Складний ремонт: установка опори бака, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, підшипника, виправлення несправностей в модулі (плати) управління.
 • Ремонтні роботи середньої складності: відновлення блокування люка, зливного насоса і ТЕНа, щіток двигуна, мотора, лагодження індикації, патрубка і аквастопу.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна ручки люка, петлі дверцята, зливного шланга, дозатора порошку, кнопки, планова профілактика з метою підвищення терміну служби, витяг сторонніх предметів, а також чистка пралки.

Ціна ремонту побутової пральної машини та інші послуги

Найбільший ремонт фактично обійдеться як мінімум на п'ятдесят відсотків дешевше придбання нової пральної машини, якщо, звичайно, він виконується за всіма правилами. І нагадуємо, що кінцеву вартість ремонту пральної машини майстер зможе розрахувати виключно після закінчення діагностичних робіт, які виконавець робить вдома у клієнта.

* Розцінки подано в інформаційних цілях, без урахування марки пральних машин, автотранспортних витрат, вартості комплектуючих, деталей, блоків, вузлів, запчастин, які, можливо, доведеться купувати.

Поширені проблеми з пральною технікою

Зазвичай можна виділити понад 10 основних причин поломки побутової техніки, які зараховують або до внутрішніх (дефект, пошкодження, зношування механічних деталей, вузлів, комплектуючих, пристроїв), або ж до зовнішніх (некоректне налаштування / підключення, неякісна установка і т.д.).

Перерахуємо найбільш відомі з них:

 • Не обертається барабан пральної машини. До такої проблеми часто призводить розрив ременя, тому що він піддається зношування з плином часу. Серед особливо небезпечних причин - несправність двигуна або модуля керування. Незалежно від того, скільки коштує ремонт пральної машини, наш майстер з ремонту пральних машин у Кам'янець-Подільську береться за всі поломки, навіть дрібні.
 • Пралка дуже сильно шумить при включенні. Причиною може бути неправильна установка техніки і потрапляння в бак сторонніх предметів (ґудзиків, монет, шпильок, запонок). Поміж інших варіантів - поломка амортизаторів, зношення підшипників, несправність противаги, щіток двигуна.
 • Ваша пральна машинка протікає. Проблема такого роду призведе до появи іржі на каркасі. Її викликають більше восьми чинників: ослаблення хомутів, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, знос барабана, манжети, шланга.
 • Не включається віджимання. Нерідко майстрів з ремонту пральних машин у Кам'янець-Подільську викликають через поломки реле рівня рідини. Крім того, їх послуги можуть знадобитися при збої в керуючій платі, поломці двигуна або пошкодженні приводного ременя.
 • Не зливається вода з машинки. Подібна несправність може бути викликана як елементарними збоями в опціях, так і різними складними дефектами, наприклад, датчика рівня води, зливного шланга, модуля управління або насоса.
 • Пральна машинка не гріє воду. Причини можуть ховатися в несправності температурного датчика, збої модуля (плати) управління або перегріві ТЕНа.

Найбільш складними несправностями виявляються ті, через які пральна машина не стартує, втім, і тут знайдеться вихід.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Кам'янець-Подільського і також області

Послуги майстрів сервісу послуг Master911 можна замовити додому на території Кам'янець-Подільського, передмістя (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) і Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). В середньому майстер приїжджає в день виклику.