Діагностика кондиціонера

від 200 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «діагностика кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по діагностиці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика кондиціонера

Цінові пропозиції по діагностиці кондиціонерів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на діагностику кондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по діагностиці кондиціонерів

Відгуки по діагностиці кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуги

Необхідність у проведенні комплексної діагностики кондиціонера найчастіше виникає тоді, коли агрегат не вмикається або в роботі кліматичного обладнання спостерігається якась некоректність.

До найпоширеніших несправностей, які вимагають негайного проведення діагностики, відносять такі:

 • «Спліт-система» знижує виробництво тепла або холоду. тобто, кондиціонер не справляється зі своєю основною функцією, в результаті відбувається надмірне споживання електричної енергії. Причин є кілька: від витоку холодоагенту (фреону) й виходу з ладу ключових вузлів деталей теплового насоса до засмічення фільтрів. Зрозуміти точну причину та розібратися може тільки перевірений майстер з діагностики кондиціонерів.
 • На внутрішньому блоці накопичується конденсат або підтікає вода. Причина вказує на те, що сталося забивання дренажного трубопроводу. Через це рідина, яка знаходиться у внутрішньому блоці, починає витікати назовні. Для усунення подібної поломки необхідно провести ретельне очищення дренажного каналу.
 • Якщо проблема виникла в опалювальний сезон, то це, швидше за все, викликано забиванням трубки пробкою з льоду. У такій ситуації досвідчений фахівець прийме рішення прочистити випарник і / або провести додаткову заправку холодоагентом.
 • Кондиціонер не реагує на команди, що посилаються йому пультом управління. Перше, що зробить майстер, - перевірить подачу напруги в розетці, а також батарейки в пульті управління. У тому якщо розетка робоча, майстер перейде до діагностики плати управління.
 • Від кліматичної техніки виходить неприємний запах. У процесі роботи кондиціонер пропускає через себе значні обсяги повітря, і не завжди ідеально чистого. Тому іноді доводиться стикатися з тим, що він подає неприємний запах. Один з основних факторів, здатних привести до подібного, - скупчення пилу, утворення вогнищ з цвіллю тощо.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг із проведення діагностики кондиціонерів від всіх відомих виробників кліматичної техніки.

Приймаємо заявки на виклик майстра додому для визначення причини поломки та подальшого ремонту кондиціонерів таких торговельних марок: Panasonic (Панасонік), Electrolux (Електролюкс), Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі / Фероліт), Cooper & Hunter (Купер & Хантер), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлланд / Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі / Занусі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Део), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Віссманн / Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenk o (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Грее), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Osaka (Осака), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) і багатьох інших.

Увага!

 • Не намагайтеся самостійно провести діагностику кондиціонера. Якісна діагностика домашнього кондиціонера - не той вид робіт, який можна провести своїми руками, озброївшись відео-інструкцією, знайденою на Ютюб (youtube). Діагностика кліматичної техніки охоплює кілька важливих етапів, кожен з них вимагає грамотного підходу, наявності спеціальних знань і технічних навичок, які відповідно приходять з роками практики!
 • Не користуйтеся кондиціонером, який не функціонує належним чином. Виявивши, що кондиціонер став працювати не так, як раніше, не варто ігнорувати цей факт. Не важливо, в чому проявляється ця некоректність: чути сторонній шум, збирається конденсат або капає вода з внутрішнього блоку, відбувається обдув теплим повітрям тощо. Для точного встановлення причини та подальшого ремонту необхідний майстер з ремонту кондиціонерів. Досвідчений і перевірені виконавець визначить причину збою і, провівши відповідні ремонтні або профілактичні роботи, поверне техніку в робочий стан, і дозволить уникнути необхідності в серйозному ремонті.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Шукаючи де заощадити й замовити дешеві послуги з ремонту або обслуговування кондиціонера, ви ризикуєте потрапити на неперевіреного та недосвідченого майстра, який може зашкодити вашій техніці. А це в результаті призведе до дорожчого ремонту.
 • Як показує практика, такі майстри часто відмовляються приїжджати повторно та можуть просто ігнорувати клієнтів. Їм це невигідно, оскільки знову можуть подати оголошення на ОЛХ і заробити на новому замовленні.

  На відміну від сумнівних «майстрів», ми надаємо надійну підтримку та несемо гарантійні зобов'язання за надані послуги або на замінені запчастини.

Що ви отримаєте?

Master911 надає повний комплекс послуг у таких напрямках: чистка та профілактика кондиціонера, діагностика кондиціонера, ремонт кліматичної техніки будь-якого рівня складності.

Особливостями нашого сервісу є:

 • Робота без вихідних. Послуги можна замовити цілодобово, без вихідних.
 • Фіксований прайс. Ціни на послуги відповідають прайс-листу. Вартість діагностики кондиціонерів відома ще до приїзду майстра.
 • Оплата після приймання роботи. Також послуги можна оплатити готівкою або за безготівковим переказом.
 • Швидкий виїзд. У середньому приїжджаємо протягом 3 годин.
 • Чистота. Після закінчення роботи ми прибираємо робоче місце.
 • Доступні ціни. Ціни відповідають прайсу та рокам досвіду майстра. Також підбираємо майстра, який знаходиться найближче до місця виїзду (економія часу та транспортних витрат).
 • Гарантія. На надані послуги (також на замінені деталі / запчастини) нашим майстром діє гарантія.
 • Договір. Робота виконується за договором-офертою. Після роботи клієнт отримує акт виконаних робіт.

Як замовити послугу?

У нас дуже просто викликати майстра для виконання будь-яких послуг, в тому числі й ТО кондиціонера.

 1. Подати заявку. Оформити виклик майстра з кондиціонерів додому, можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Надати відповідь на питання. При оформленні заявки рекомендуємо відповісти на кілька питань, це дозволить визначити необхідність в інструментах.
 3. Виїзд майстра + послуга. Через 3 години після оформлення заявки майстер виїжджає за адресою та виконує свою роботу.

Виклик майстра для діагностики кондиціонера

Якщо потрібна діагностика та обслуговування кондиціонерів, звертайтеся в будь-який час! Ви можете очікувати на екстрений виклик майстра!

Виїзд по місту

Якщо потрібен виїзд на околицю або в місті, то приїжджаємо в середньому через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя

Якщо вам потрібна діагностика кондиціонера або передмісті (), то виїзд майстра в середньому займає 4-5 години.

Виїзд по області

Наші майстри знаходяться у всіх містах і селах області (), тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику. У сезон виклик може перенестися на наступний день, оскільки може бути велика завантаженість!

Звертайтеся за послугами перевірених майстрів в Master911 прямо зараз і будьте впевнені в якості послуг від наших перевірених майстрів!