Обслуговування кондиціонера

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування кондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню кондиціонерів

Відгуки по обслуговуванню кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення побутового кондиціонеру перевіреним кваліфікованим майстром - тільки перший крок! Для того, щоб кліматичне обладнання прослужило довго, за ним потрібно слідкувати та проводити своєчасну профілактику та обслуговування.

Є ключові ознаки, які вказують на експлуатацію кондиціонера без належного обслуговування (ТО):

 • від обладнання виходить неприємний запах;
 • скупчення конденсату на внутрішньому блоці техніки, а також витік з нього води;
 • значне нагрівання внутрішнього блоку спліт-системи;
 • не вмикається прилад або несподівано вимикається після включення;
 • в процесі роботи техніки чутні сторонні звуки: сильний шум, гул, стукіт і т.д.

Виробники рекомендують проведення повного сервісного обслуговування кондиціонерів не рідше одного разу на рік, незалежно від ступеня забруднення. Якщо ж з'явився один з перерахованих вище «симптомів», що вказують на потребу чищення, то профілактику слід провести якнайшвидше.

Повне сервісне обслуговування кондиціонерів охоплює:

 • чистку дренажної системи, повітряних фільтрів, внутрішніх частин агрегату, теплообмінника;
 • проведення антибактеріальної обробки фільтрів, теплообмінника;
 • перевірку щільності електричних з'єднань, компресора й вентиляторів, а також рівня тиску в магістралі;
 • перевірку зовнішнього блоку на предмет його герметичності;
 • виявлення сторонніх шумів та їх усунення;
 • перевірку всіх режимів роботи обладнання;
 • заміна деталей та витратних матеріалів.

Після проведення сервісного обслуговування, фахівець надає кваліфіковану консультацію з питань, пов'язаних з експлуатацією обладнання.

Master911 надає ремонт та обслуговування кондиціонерів від усіх відомих виробників, незалежно від типу й моделі обладнання, будь-якого року випуску: Protherm (Протерм), LG (ЛШ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі / Фероліт), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлланд / Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі / Занусі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Део), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Віссманн / Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Грии), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Osaka (Осака), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) і багатьох інших.

Увага!

Регулярна профілактика кондиціонерів, яка проводиться за всіма правилами, - запорука якісної та довговічної експлуатації агрегата, гарантія запобігання серйозних неполадок і аварійних ситуацій!

Адже в рамках проведеного професіоналами обслуговування проводиться не тільки чистка всіх ключових елементів обладнання, а й проводиться антибактеріальна обробка фільтрів і теплообмінника, перевірка герметичності зовнішнього блоку та всіх режимів роботи кондиціонера, заміна прокладок, усунення шумів і т.д.

Не намагайтеся самі обслуговувати кондиціонери!

Сервісне обслуговування кондиціонерів має виконуватися за всіма правилами та відповідно до рекомендацій від виробника. Спроби виконати обслуговування своїми руками в кращому разі не призведуть до бажаного результату, в гіршому - тільки ускладнять становище, а згодом приведуть до потреби в дорожчому ремонті.

Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів

Профілактика побутових кондиціонерів, фахівцями сумнівної кваліфікації - нічим не краща. На відміну від наших перевірених майстрів вони не надають ніяких гарантій на послуги, ціна за послуги вища за ринкову, вони не несуть ніякої відповідальності за вашу техніку. Часто не перевірені майстри при потребі повторного виклику пропадають, не підіймають трубку телефону або навіть просто відмовляються приїжджати.

Таким чином, вирішивши заощадити на якісному обслуговуванні свого кондиціонера, слід бути готовим до можливих негативних наслідків.

Що ви отримаєте?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує професійні послуги з обслуговування кондиціонерів:

 • Працюємо без вихідних. Приймаємо заявки в будь-який час 24/7, звертайтеся.
 • Фіксовану ціну. Вартість послуг відповідає прайсу й не буде змінюватися.
 • Гнучка оплата. Оплату за послуги можна виконати готівкою або безготівковим переказом.
 • Швидкий виїзд. У середньому за 3 години майстер буде на місці.
 • Чистота й акуратність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення роботи.
 • Прийнятні ціни. Доступні ціни (відповідають досвіду майстра). Покупець не переплачує за дорогу, оскільки ми підбираємо майстра, який знаходиться найближче.
 • Гарантія. Гарантована відповідальність за послуги й на замінені деталі / запчастини.
 • Договір. Кожна виконана майстром робота супроводжується договором-офертою, а також актом наданих послуг.

Як замовити?

 1. Подача заявки. Оформити заявку на обслуговування кондиціонера можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Відповісти на питання. При подачі заявки, рекомендуємо дати відповідь на кілька уточнювальних питань.
 3. Приїзд майстра + обслуговування. Приблизно протягом 3 годин після оформлення заявки майстер виїжджає за вказаною адресою та надає замовлені послуги.

Виїзд майстра

Якщо Вас цікавить професійне та оперативне сервісне обслуговування кондиціонерів за доступною ціною від перевірених майстрів, звертайтеся за послугами до Master911.

Виїзд по місту

Протягом 2-3 годин після подачі заявки, перевірений і сертифікований фахівець виїжджає за вказаною вами адресою в межах міста.

Виїзд в передмістя

Якщо потрібно зробити виїзд в передмісті, то в більшості випадків приїжджаємо протягом 4-5 годин.

Виїзд по області

У всіх населених пунктах області у нас є майстри, які працюють через наш сервіс. У більшості випадків ремонт і чистка кондиціонера виконується майстром в день подачі заявки. Спеціаліст знаходиться в вашому районі, тому ви економите час і гроші на транспортні витрати. У сезон буває дуже велика завантаженість, тоді виїзд виконавця може перенестися на наступний день. Рекомендуємо замовляти техніка заздалегідь, перед початком сезону.

Увага! На всі послуги й замінені запчастини майстер надає гарантійні зобов'язання.