Ремонт плати управління в кондиціонері 👨‍🔧

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість ремонту плати управління в кондиціонері стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Кондиціонера на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.
Фіксована ціна Гарантія до 12 місяців

Як замовити Ремонт плати управління в кондиціонері?

step 1

Фіксуємо замовлення

Вислуховуємо, що потрібно зробити. Менеджер MASTER911 консультує та домовляється про комфортний час приїзду майстра.

step 2

Майстер надає послуги

Майстер проводить консультацію на якій озвучує попередню вартість. При згоді обох сторін, надає послуги та прибирає робоче місце. Замовник приймає та розраховуєтесь за роботу.

step 3

Замовлення виконано

Відділ контролю якості просить залишити відгук і оцінку роботу майстра.

Після чого надсилає акт виконаних робіт.

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.

В нас це називається страховка. Якщо в процесі роботи майстер щось зіпсує (наприклад розіб'є плитку чи упустить на підлогу щось крихке), або не виконав гарантійні зобов'язання, ми відшкодуємо збитки. Сума компенсації до 1000 грн.

Мінімальна вартість приїзду майстра складає від 50-350 грн. В ціну входить: - Відстань майстра до клієнта, а саме транспортні витрати в обидві сторони; - Розташування клієнта. Наприклад в Києві та Коломиї ціна буде однозначно помітно відрізнятися; - Діагностика / консультація майстра. *Якщо ви скористаєтеся послугами майстра (ремонт, монтаж, обслуговуаання) який знаходився в межаж вашого міста чи за межами (не дальше 10км), то вартість виїзду складе 0 грн.

Так, за умови якщо майстрові необхідно покупка матеріали чи запчастину. Перед отриманням авансу, майстер складає розписку про отримання від замовника грошей на купівлю узгоджених матерів / запчастин. Після купівлі товару майстер надасть чек. *Якщо вартість авансу більша >1000 грн., то про такий платіж рекомендуємо повідомити в службу підтримки Master911.

Ми не майстерня і не сервісний центр, хоча з Master911 співпрацюють приватні та юридичні компанії. Місце розташування майстерні може назвати майстер. Якщо поломку неможливо усунути на місці (вдома), майстер може запропонувати забрати пристрій чи окрему запчастину, що вимагає ремонту у майстерню, а після обслуговування привезти назад. *Про вивіз техніки чи запчастини у майстерню, рекомендуємо повідомити в службу підтримки Master911.

У послуги майстра обов'язково входить прибирання свого робочого місця після закінчення роботи.

Майстер приймає готівку та безготівкову оплату після здачі роботи.

Ми надаємо безпеку та дбаємо про якість наданих клієнту послуг.

Не горить послуга, почекаєш до завтра?

Тоді замовляй майстра на завтра та отримай знижку 5% на будь яку послугу