Заправка мобільного кондиціонера

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка мобільного кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку мобільних кондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заправці мобільних кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо в приміщенні немає можливості встановити звичайну систему охолодження повітря, на допомогу приходить підлоговий кондиціонер або переносний кондиціонер, який ще прийнято називати підлоговим. Він є компактним блоком. Його можна розташувати безпосередньо на підлозі, переносити з кімнати до кімнати або навіть перевозити із собою.

Щоб техніка працювала максимально довго та ефективно, потрібне регулярне обслуговування. Важливо відстежувати за рівнем фреону та своєчасно виконувати його дозаправку. Замовити послугу заправлення мобільного кондиціонера вдома ви можете у сервісі побутових послуг Мастер911. Наші фахівці оперативно відгукнуться на замовлення та заправлять у систему холодоагент.

Коли потрібна заправка мобільного кондиціонера

Опираючись на свій досвід, наші фахівці зробили висновок, що в середньому апарати втрачають до 10% фреону. Якщо ж у системі є витік, втрати будуть більшими.

Є кілька причин, що вказують на необхідність дозаправки кліматичної техніки холодоагентом:

  • температура в кімнаті знижується не так швидко, як раніше або взагалі не охолоджується;
  • під час роботи кондиціонера виникає сторонній шум;
  • на корпусі «випадає» іній;
  • з'являється льоду на трубці водовідведення.

Якщо ви помітили хоча б одну з цих причин, одразу запросіть нашого фахівця. Наш працівник оперативно приїде на виклик та вирішить поставлене завдання.

Скільки коштує заправка мобільного кондиціонера

Вартість послуги заправлення мобільного кондиціонера відносно невисока. Не думайте, що вам доведеться заплатити величезну суму. Вона може суттєво збільшитись, якщо майстер виявить розгерметизацію приладу і необхідно буде провести його ремонт.

Не хвилюйтеся, що представник нашої компанії назве надто високу та необґрунтовану ціну. Ми маємо детальний прайс на послугу заправка мобільного кондиціонера, а також на інші види робіт. Тому ви можете самостійно ознайомитись з тарифікацією.

Переваги компанії Мастер911

  1. Високий професіоналізм. У нас працюють лише кваліфіковані майстри, здатні розв'язувати будь-які проблеми у стислий термін.
  2. Прийнятна вартість. Вартість послуги заправка мобільного кондиціонера відносно невисока. У нас немає прихованих та додаткових платежів.
  3. Різні варіанти оплати. Ви можете розрахуватися з майстром готівкою або зробити переказ на банківську картку.
  4. Гарантія якості. Ви отримуєте офіційні документи – акт та договір. Вони є гарантійними зобов'язаннями нашої компанії.
  5. Акуратність. Наші фахівці дбайливо ставляться до техніки замовника. Після роботи прибирають за собою. Обов'язково проводять тестовий запуск обладнання для перевірки правильності працездатності.
  6. Оперативність. У переважній більшості випадків майстру достатньо 3-4 годин, щоб приїхати на виклик.

Зони обслуговування клієнтів

 Ми надаємо послуги у всіх регіонах України та прагнемо охопити всі населені пункти країни. Точний час приїзду спеціаліста зазначаються після погодження заявки. Нижче наведено орієнтовний час, необхідний техніку на дорогу.

У межах міста

Якщо ви проживаєте в обласному центрі, техніку достатньо в середньому 3-4 години на дорогу, а іноді навіть менше.

У передмісті

Жителям приміських районів обласного центру необхідно чекати трохи довше – в середньому до 4-6 годин після погодження заявки.

В області

У високий сезон (влітку, коли багато людей користується кліматичною технікою), у день оформлення заявки може не виявитися вільного майстра. У такій ситуації візит переноситься на наступну добу, про що ви будете повідомлені додатково.