Ремонт вентиляції

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт вентиляції». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту вентиляцій від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт вентиляцій

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту вентиляцій

Відгуки по ремонту вентиляцій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вентиляційна система відіграє важливу роль у будь-якому приміщенні, а тому її поломка або забруднення призводить до серйозних наслідків. Ремонт вентиляції необхідно організовувати з урахуванням особливостей роботи приточно-витяжних систем, технічних правил, тому роботи виконуються виключно досвідченими майстрами.

Ціни на ремонт вентиляції у квартирі залежать від особливостей обладнання, що експлуатується у житлових приміщеннях, його розташування, а також характеру поломки. Для цього проводиться діагностика, яка допоможе визначити майбутній обсяг робіт, щоб фахівець зміг розробити подальший план дій.

Вентиляційна система та система кондиціювання: у чому відмінність?

Система кондиціювання чиллер-фанкойл за своєю будовою нагадує вентиляційну систему. Однак остання дозволяє заповнювати приміщення повітряними масами. При цьому вентиляція не відповідає за транспортування тепла чи холоду, як кондиціонери Hitachi, а дозволяє заповнити обсяг свіжого повітря. Враховуючи складність роботи, потрібний регулярний ремонт вентиляції в багатоквартирному будинку, а також обслуговування систем припливу з урахуванням основних нюансів їх будови.

Проєктування, монтаж та демонтаж системи потрібно довіряти кваліфікованим фахівцям, які враховують важливі критерії своєї роботи.

Основні причини ремонту вентиляції

Замовити послугу ремонт вентиляції в офісі буде потрібно у таких ситуаціях:

 1. Наявність сильного шуму під час роботи побутових чи промислових спліт-систем, вентиляційних рекуператорів.
 2. Занадто сильна вібрація, незалежно від вибраного робочого режиму.

Ремонт вентиляції в приміщенні вдома виконується після проведеної діагностики, адже всі вентилятори відрізняються своєю конструкцією, формами, місцем встановлення та іншими індивідуальними особливостями.

Які роботи виконує майстер з ремонту вентиляційних установок

Перевіряти роботу вентиляції, теплових насосів, фільтрів та завіс потрібно перед початком сезону опалення. Вартість майбутнього ремонту вентиляції у приватному будинку визначається необхідним списком робіт:

 •   Перевірка повітровідведення на надійність фіксації.
 •   Перевірка параметр натягу ременів усередині системи.
 •   Перевірка всієї автоматики.

Однією з найпоширеніших причин поломки холодильних установок вентиляції є неправильно виконані монтажні роботи та порушення в процесі підключення.

Ремонт вентиляційних систем за вигідними цінами

Актуальний прайс із цінами на ремонт вентиляційної системи доступний користувачам сервісу Мастер911. Перед тим, як викликати фахівця, потрібно ознайомитися з прайсом, вивчаючи всі можливі послуги.

Зазвичай, остаточна ціна залежить від результатів проведеної діагностики. Ремонт приточно-витяжної системи вентиляції може бути кількох видів: капітальний та поточний з урахуванням необхідної кількості деталей для заміни.

Переваги ремонту вентиляції від фахівців Мастер911

Перед тим, як скористатися послугою ремонту промислової вентиляції, необхідно відзначити для себе кілька переваг:

 • Виклик майстра в режимі он-лайн за допомогою сервісу побутових послуг Мастер911.
 •  Висока кваліфікація фахівців, наявність досвіду та необхідних знань.
 •  Приїзд майстра додому з усіма інструментами, деталями заміни.
 •  Надання офіційних гарантій на виконані роботи.

На сайті клієнти зможуть замовити ремонт систем вентиляції та кондиціювання, заповнивши заявку на виклик майстра. Кожен фахівець має власний рейтинг, який вказує на його рівень професіоналізму.