Чистка кондиціонера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів

Відгуки по чистці кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як показує практика й досвід фахівців, дуже часто вихід з ладу кліматичної техніки або її неправильна робота виступають наслідком відсутності своєчасного обслуговування й чистка кондиціонера, як це рекомендується виробником.

Поширені несправності

 • Кондиціонер недостатньо охолоджує приміщення. Частою причиною подібного служить відсутність регулярного чищення та, як наслідок, засмічення системи пилом і брудом. Це може бути засмічення капілярної трубки або теплообмінника, забруднення вентилятора внутрішнього блоку. Встановити точну причину й виконати необхідні роботи може тільки майстер з чистки кондиціонера.
 • Капає вода з внутрішнього блоку кондиціонера. Поширеною причиною того, що на внутрішньому блоці збирається конденсат і капає вода, виступає порушення відтоку води, забруднення фільтра випарника або ж помилки, допущені при монтажі обладнання.
 • Кондиціонер подає тепле повітря. Крім деяких інших причин, у багатьох випадках подібна некоректність роботи пристрою викликана її забрудненням. Дуже часто для того, щоб повернути агрегат в справний стан, потрібен не ремонт, а професійна чистка кондиціонера.
 • Під час роботи кондиціонер видає сильний шум або сторонні звуки. Ні в якому разі не варто ігнорувати подібний «симптом», адже надалі ситуація може погіршитися та вимагатиме заміни дорогих деталей.

  Якщо техніка сильно шумить, це може вказувати на тривалу експлуатацію кондиціонера без дотримань рекомендацій виробника, що стосуються необхідності у своєчасному проведенні сервісного обслуговування.

Важливо! Планова чистка внутрішнього й зовнішнього блоку, а також фільтра та радіатора кондиціонера двічі на рік служить запорукою коректної та довготривалої роботи пристрою. Але що ще більш важливо: проведення комплексу процедур професійним майстром, спрямованих на очищення та дезинфекцію техніки, вбереже від поганого самопочуття та захворювань, спровокованих вдиханням повітря, що подається кондиціонером, в якому зібралися пил, тополиний пух, пилок, а також бактерії та грибки.

В такому випадку небажання викликати майстра почистити кондиціонер обернеться серйозними наслідками та дуже сумнівною економією!

Якщо вам потрібна чистка побутових кондиціонерів, Master911 надає весь спектр послуг від усіх відомих виробників: Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі / Фероліт), Cooper & Hunter (Купер & Хантер), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлланд / Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі / Занусі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Део), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Віссманн / Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Грии), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Osaka (Осака), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон), незалежно від моделі техніки та її року випуску.

Увага!

 • Виконувати чистку кондиціонерів своїми руками ми не радимо. Задача вимагає наявності спеціальних знань, технічних навичок і досвіду. Тому самостійні спроби почистити домашній кондиціонер, переглянувши відео на ютубі, в кращому разі не призведуть до бажаного результату, в гіршому може ускладнити ситуацію, що потребують виклику фахівця та навіть ремонту.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Приблизно такого ж результату можна домогтися, вирішивши заощадити на послугах професіонала, і вдавшись до допомоги сумнівного майстра. Слід розуміти, що звертаючись в перевірений сервіс з ремонту кондиціонера (наприклад, в наш сервіс Master911), ви можете бути впевнені в тому, що після закінчення робіт отримаєте гарантії. А також у тому, що при необхідності заміни будь-яких деталей або запасних частин, фахівець використовує виключно оригінальні, рекомендовані виробником техніки. Якщо ж майстер неперевірений, то ні про що подібне не йдеться, і ніякої відповідальності за вашу техніку він нести не буде.

Що ви отримаєте?

Ми пропонуємо комплексні послуги в напрям «професійна чистка та заправка кондиціонерів », а також:

 • Приймання заявок 24/7. Працюємо без вихідних, замовляйте прямо зараз.
 • Фіксований прайс. Вартість чистики кондиціонера відповідає прайсу.
 • Комфортна оплата. Можливість оплатити послуги готівкою або безготівковим переказом.
 • Виїзд протягом 1 години. У середньому приїжджаємо протягом 3 годин.
 • Чистота робочого місця. У наші послуги обов'язково входить прибирання свого робочого місця після закінчення роботи.
 • Доступні ціни. У нас ціни відповідаю досвіду майстра.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на надані послуги й замінені деталі / запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг.

Як формується ціна на чистку кондиціонера?

Наш прайс формується за допомогою нашого досвіду. Ми точно знаємо, яка ціна чистки вашого домашнього кондиціонера. Вона залежить від безлічі факторів, найчастіше найдорожчим в ремонті кліматичного обладнання може бути плата управління, але й простий ремонт кондиціонера зажадає часу майстра на дорогу, діагностику та на саму роботу. Якщо майстер витратив 20 хвилин на розв'язання проблеми, то це не означає що робота майстра знецінюється, адже ви платите не за 20 хвилин, а за десятки років досвіду!

Тому настійно рекомендуємо замовляти перевірених майстрів, на яких можна покластися!

Як замовити чистку кондиціонера?

 1. Оформлення заявки. Подати заявку можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Відповісти на уточнювальні питання. При оформленні заявки, рекомендуємо відповісти на уточнювальні питання. Після чого ми зможемо дати відповідь на питання: «скільки коштує чистка кондиціонера?».
 3. Надання послуги. У середньому через 3 години після подачі заявки фахівець виїжджає за вказаною адресою та надає послуги.

Потрібна чистка кондиціонерів? Де ми працюємо?

Якщо Вас цікавить професійна та доступна чистка домашнього кондиціонера, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Виїзд по місту

В межах міста приїжджаємо через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя

Виїзд в передмістя може в середньому 4-5 години.

Виїзд по області

У нас майстри знаходяться у всіх населених пунктах області, тому в більшості випадків прибуваємо в день виклику. Якщо дуже велика завантаженість (сезон), виклик може перенестися на наступний день.

Звертайтеся до перевірених майстрів в Master911 прямо зараз і будьте впевнені в якості наданих нами послуг!