Ремонт газової плити у Чернігові

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернігів та передмісті з виїздом по Чернігівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Чернігові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Чернігові

Відгуки по ремонту газових плит у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита – основне обладнання будь-якої кухні. Тому її вихід з ладу приносить набагато більше незручностей, ніж поломка будь-якої іншої побутової техніки. Але, крім побутового дискомфорту, некоректна робота газового обладнання таїть у собі ще й потенційний ризик, оскільки може бути пов'язана з витіканням газу.

У зв'язку з цим, при виявленні будь-якої несправності газової плити, необхідно якнайшвидше відключити її від подачі газу, і звернутися в сервіс з ремонту газових плит.

Будь-які спроби самостійного з'ясування причини поломки й тим більше її усунення категорично заборонені. Усі роботи, пов'язані з газовим обладнанням, є вибухонебезпечними, і повинні проводитися виключно фахівцями, які мають необхідний допуск.

Ремонт газової плити

Ремонт газової плити може проводитися як у майстерні, так і вдома. Безумовно, перший варіант набагато зручніший, оскільки дозволяє заощадити масу сил, часу та грошей на транспортування великогабаритної техніки до майстерні та її подальшу доставку додому.

Як відбувається ремонт та діагностика

Приїхавши на виклик, майстер з ремонту газових плит насамперед проводить візуальний огляд. Досвідченому фахівцю часто й цього буває достатньо, щоб розібратися внаслідок поломки. При необхідності проводиться діагностика за допомогою спеціальної апаратури. Після встановлення «діагнозу», майстер береться до усунення несправності та повернення плити в робочий стан.

Чому вибирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр профілактичних, діагностичних та ремонтних робіт будь-якого рівня складності. Кваліфіковані фахівці виконують: монтаж та підключення газової плити, варильної поверхні та духовки, технічне обслуговування, прочищення пальників та фільтрів, перевірку герметичності з'єднань, діагностику та ремонт техніки.

Маркетплейс Master911 приймає заявки на ремонт техніки цілодобово як у будні, так і у вихідні/святкові дні. Залишаючи заявку (на сайті) або в телефонному режимі менеджеру, клієнт вказує тип поломки, виробника техніки, її модель та рік випуску. Отримані дані дозволяють менеджеру підібрати спеціаліста, який володіє необхідними технічними навичками, у потрібній геолокації. В середньому, виїзд майстра додому до клієнта відбувається протягом трьох годин після оформлення заявки.

Після закінчення ремонту, замовник отримує на руки акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Сервісний центр Master911 приймає заявки на виконання повного спектру профілактичних та ремонтних робіт газових плит, варильних поверхонь та духовок від усіх відомих виробників: Ariston, Beko, Bosch, Candy, Gorenje, Electrolux, Indesit, Zanussi та багатьох інших різних моделей будь-якого року випуску.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально залежно від складності поломки, загального обсягу майбутніх робіт, ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, що підлягають заміні.

При подачі заявки на ремонт техніки, менеджер маркетплейсу Master911 ставить уточнюючі питання щодо особливостей некоректної роботи плити, надає первинну консультацію та орієнтує за приблизною вартістю майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових плит

Більшість несправностей, які найчастіше фігурують у заявках, що залишаються замовниками, є наслідком неправильного догляду за технікою або порушень правил експлуатації, прописаних виробником в інструкції. Так, наприклад, постійне використання каструль, сковорідок та казанів з дном малого діаметру, або приготування страв на максимально допустимому режимі, згодом призводять до поломки обладнання.

Проведення регулярного технічного обслуговування, профілактичного огляду, а при необхідності та ремонту, прочищення конфорок та фільтрів дозволять на довгі роки продовжити життя газової плити.

Найчастішими скаргами на некоректну роботу газового обладнання виступають такі:

 • не працює електричний підпал (немає іскри, немає клацання);
 • збилася система газ-контролю;
 • не вмикається конфорка або мимоволі вимикається в процесі роботи;
 • випадають ручки регулювання полум'я або важко провертаються;
 • заклинює газовий кран;
 • полум'я занадто слабке або несиметричне;
 • не включається духовка;
 • не можна виставити потрібний режим;
 • не вдається настроїти температуру духовки або її фактична температура після нагрівання не відповідає заявленій;
 • чути сторонній шум;
 • відчувається характерний запах газу (можливо витік!).

Виїжджаємо у всі райони Чернігова та передмістя

Зважаючи на всі, пов'язані з виходом з ладу газової плити, незручності та ризики, сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт газових плит у Чернігові, Ніжині, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Батурині, Ічні та інших населених пунктах Чернігівської області. (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське) цілодобово, у робочі та вихідні дні.

Після заповнення заявки (на сайті або в телефонному режимі з менеджером) з детальною вказівкою типу несправності, виробника обладнання, його моделі та року випуску, в середньому протягом трьох годин спеціаліст виїжджає за вказаною адресою. Для максимально швидкого повернення плити в робочий стан, при необхідності майстер купує оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, що підлягають заміні.

Якщо Вам необхідний швидкий та якісний ремонт газової плити у Чернігові та передмісті (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус та ін.) – звертайтесь у маркетплейс Master911.