Ремонт газової плити у Червонограді

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Червоноград та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Червонограді

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Вадим null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Червонограді

Відгуки по ремонту газових плит у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-яка несправність газової техніки вибухонебезпечна, оскільки може бути пов'язана з імовірним ризиком виникнення витоку газу. Тому при виявленні будь-якої неточності в роботі варильної поверхні, духовки й газової кухонної плити їх слід відключити від подачі газу та звернутися в сервіс з виправлення газової апаратури.

Ремонт газових побутових плит, варильних панелей і духових шаф

Виконати перевірку й діагностику, а потім необхідні роботи для повернення варильної поверхні, духовки й газової плити в справний стан можна в майстерні або у вас вдома. Можливий варіант проведення ремонту вдома в замовника, зрозуміло, зручніший, оскільки не потребують будь-яких витрат часу й зусиль на перевезення великогабаритного устаткування в майстерню, а після і транспортування назад додому.

Як виконується огляд, ремонт, діагностика

Після приїзду на виклик наш майстер з ремонту газових духовок і плит у Червонограді насамперед здійснює візуальний огляд, а потім і повну діагностику. Після узгодження з клієнтом обсягу робіт, складності неполадки й ціни приступає до ремонту.

Найбільш поширені несправності кухонної плити, духовки й варильної панелі

Як демонструє наша статистика, багаторічна практика й досвід фахівців, у більшості випадків неполадки в експлуатації духовок, газових плит і варильних поверхонь є наслідком відсутності систематичного огляду, порушення правил по догляду, неправильної експлуатації, некоректного підключення газової плити й т.п.

Найбільш поширені типи несправностей газових плит та інших агрегатів:

 • газова конфорка не вмикається або вимикається в процесі роботи;
 • нестабільне полум'я;
 • плита почала коптити;
 • система газ-контролю вийшла з ладу;
 • перестав спрацьовувати електричний підпал (немає ні клацання, ні іскри);
 • температура духовки не відповідає встановленій;
 • не вдається встановити температуру, робочий режим і час;
 • заїдає кран подачі газу;
 • ручки регулювання провертаються важко або зовсім випадають;
 • добре чутні сторонні звуки;
 • відчувається різкий запах газу (можливий витік);
 • не запалюється духова шафа.

Більшості несправностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо систематично, професійно та своєчасно робити технічне та профілактичне обслуговування (перевіряти герметичність всіх контактів, стиків і з'єднань, чистити конфорки, фільтри й форсунки).

Які переваги Ви отримаєте?

 • Договір. Після закінчення ремонтних робіт видаємо акт виконаних сервісних послуг і чек.
 • Надання гарантійних умов. Ремонт газової кухонної плити у Червонограді на гарантійних умовах на надані сервісні послуги й замінені прилади, деталі та запчастини.
 • Доступні й фіксовані ціни. У нас середньоринкові ціни, відповідні навичкам і досвіду техніка. Ви абсолютно точно будете знати вартість ремонту газової плити, духовки і варильної поверхні у Червонограді навіть до приїзду нашого техніка.
 • Гнучкі способи оплати. Різні можливості оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Фіксовані ціни. Ціни ремонту газових плит та інших обладнань у Червонограді узгоджуються з прейскурантом і не змінюються після приходу фахівця.
 • Наведення порядку. Після роботи неодмінно виконується прибирання робочого місця, яке входить в послуги.
 • Швидка обробка замовлення. Приходимо за вказаною адресою через три години.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся в будь-який час.

Ми повністю контролюємо весь процес, допомагаємо при розв'язанні найрізноманітніших спірних моментів і серйозно підходимо до підбору виконавців, з якими ведемо співпрацю.

Ми лагодимо вбудовані варильні поверхні, кухонні плити та духовки всіх моделей, марок і вікових груп

Master911 прийме замовлення на установку, заміну, діагностику, техобслуговування, профілактичний огляд і ремонт газових побутових плит у Червонограді, варильних поверхонь і духовок будь-якого ступеня складності від всіх виробників: Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Гефест (Gefest), Електролюкс (Electrolux), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Арістон (Ariston), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Беко (Beko), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Індесіт (Indesit), Електра, Самсунг (Samsung), Аміка (Amica).

Вартість ремонту газових побутових плит, духовок і варильних панелей у Червонограді

Ціна звичайних (стандартних) сервісних послуг з налагодження варильних панелей, духовок і кухонних плит вказується в прайс-листі, якщо несправність нестандартна, тоді спочатку потрібно провести діагностичні роботи вдома у замовника, і тільки потім вже можна визначити сумарну вартість. Ціна залежить від серйозності неполадки, закупівельної вартості запасних частин, витратних матеріалів та зіпсованих елементів, що підлягають заміні та загального обсягу майбутніх робіт.

Для того щоб попередньо зорієнтувати у приблизній загальній вартості ремонтних робіт, необхідно при оформленні замовлення відповісти на питання, які деталізують тип неполадки.

Виконуємо замовлення з ремонту з виїздом в райони міста Червонограда і в передмістя

Ми надаємо послуги для районів м. Червонограда. Наш сервіс приймає замовлення на лагодження газової плити, духовки й варильної панелі в режимі 24/7 в робочі, вихідні та святкові дні.

Виїзд по Червонограду

В тих випадках, якщо ви перебуваєте в межах Червонограда, то вже через 3-4 години після оформлення замовлення за вказаною адресою приїжджає наш перевірений, досвідчений і кваліфікований технік.

Ми виїжджаємо в населені пункти по Львівській області

У всіх селах, селищах, містах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) у нас проживають досвідчені, підготовлені, перевірені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра можна точно очікувати в день подачі заявки. Замовляючи послуги наших професіоналів, ви дійсно економите свій час, транспортні витрати й нерви. Оскільки в сезонні періоди можлива висока зайнятість, то в цьому випадку виклик може перенестися на наступний день.

Виїзд досвідченого майстра в передмістя Червонограда

Якщо ви проживаєте в передмісті Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), то очікування приїзду виконавця зазвичай займає близько 4-6 годин.

Звертайтеся по допомогу виключно до надійних, пунктуальних, компетентних майстрів. З сервісом послуг з домашнього ремонту газових духовок і плит у Червонограді Master911 замовники завжди зможуть бути абсолютно впевнені в якості нашої роботи!