Ремонт газової плити у Дрогобичі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дрогобич та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Дрогобичі

Ігор О

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Артем null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Дрогобичі

Відгуки по ремонту газових плит у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-яка несправність газового обладнання вибухонебезпечна, оскільки може бути пов'язана з можливим ризиком витоку газу. Саме з цієї причини при виявленні будь-якої неточності в роботі духових шаф, газових кухонних плит і варильних панелей треба перекрити доступ побутового газу й відразу ж зателефонувати в сервіс з ремонту газового обладнання.

Ремонт газових кухонних плит, духовок і варильних панелей

Провести огляд і діагностику, а потім необхідні роботи для повернення духовок, варильних панелей і газових плит в робочий стан можна вдома у клієнта або в майстерні. Варіант проведення ремонту вдома дійсно зручніший, оскільки не вимагає витрат часу і зусиль на доставку великогабаритної техніки в майстерню, а після і транспортування додому.

Як робиться діагностика, ремонт, огляд

Після приходу на виклик майстер з ремонту газових духовок і плит у Дрогобичі спочатку проводить огляд, а потім і повноцінну діагностику несправності. Після узгодження з клієнтом характеру пошкодження, обсягу робіт і ціни він береться за ремонт.

Поширені неполадки духової шафи, варильної поверхні й газової кухонної плити

Як показує практика, загальна статистика й досвід техніків, більшість ситуацій некоректності в експлуатації варильної поверхні, побутової плити й духовки є наслідком недотримання інструкцій з обслуговування, недбалого використання, відсутності регулярної профілактики, неправильного підключення газової плити й так далі.

Найбільш відомі несправності газових плит:

 • система газ-контролю вийшла з ладу;
 • конфорка не загоряється або вимикається в ході роботи;
 • нестійке полум'я;
 • коптить пальник газової плити;
 • заїдає газовий кран;
 • ручки регулювання важко прокручуються або зовсім випадають;
 • не вдається встановити потрібний температурний або робочий режим;
 • не діє електропідпал (немає іскри, немає клацання);
 • відчувається різкий запах газу (імовірний витік);
 • розносяться різні шуми;
 • не світиться духовка;
 • фактична температура духовки не збігається зі встановленою.

Більшості несправностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо регулярно, своєчасно та професійно робити технічне й профілактичне обслуговування (чистити фільтри, конфорки й форсунки, перевіряти на герметичність наявні з'єднання, контакти й стики).

Що Ви отримаєте?

 • Чистота. Після завершення ремонту газової плити у Дрогобичі неодмінно виконується прибирання, яке враховано в послуги.
 • Наявність договору. Після закінчення робіт видаємо чек і акт виконаних послуг.
 • Миттєва обробка замовлення. Приходимо за потрібною адресою протягом трьох годин.
 • Доступні й фіксовані ціни. У нас середні ціни по ринку, що відповідають навичкам і досвіду майстра. Ви з точністю зможете дізнатися, яка вартість ремонту газової плити у Дрогобичі, варильної панелі й духової шафи, ще до приїзду нашого майстра.
 • Фіксовані ціни. Ціна на стандартні послуги узгоджується з прейскурантом і не змінюється після приїзду майстра.
 • Гнучкі методи оплати. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Приймання заявок цілодобово. Телефонуйте в будь-який час.
 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні зобов'язання майстра на надані послуги та змінення прилади, запчастини та деталі.

Ми завжди контролюємо хід всього циклу цілком, підтримуємо в рішенні будь-яких спірних моментів і серйозно ставимося до підбору майстрів, з якими співпрацюємо.

Ми ремонтуємо духові шафи, варильні панелі й побутові плити практично всіх модифікацій, марок і вікових груп

Master911 приймає замовлення на заміну, діагностику, установку, загальне технічне обслуговування, профілактичний огляд і ремонт газових плит у Дрогобичі, духових шаф і вбудованих варильних панелей від всіх виробників: Електролюкс (Electrolux), Ханса (Hansa), Аміка (Amica), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Грета (Greta), Електра, Дружківка, Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Інтерлайн (Interline), Канді (Candy), Смег (Smeg), Беко (Beko), Фагор (Fagor), Піраміда (Pyramida).

Вартість ремонту газової кухонної плити, варильної поверхні й духової шафи у Дрогобичі

Вартість типових (стандартних) сервісних послуг з ремонту газових обладнань вказується в прейскуранті, коли несправність нестандартна (не типова), то спочатку необхідно провести діагностичні роботи вдома у клієнта й тільки потім можна вказати розцінку. Ціни ремонту газових плит у Дрогобичі, вбудованих варильних поверхонь і духових шаф залежать від вартості пошкоджених деталей, витратних матеріалів та запасних частин, які підлягають заміні, загального обсягу майбутніх робіт і складності неполадки.

Для того щоб заздалегідь зорієнтувати у приблизній вартості ремонту, потрібно при створенні заявки відповісти на уточнювальні питання.

Приїжджаємо в усі райони міста Дрогобича і в передмістя

Наші майстри надають послуги для районів м. Дрогобича. Сервіс Master911 приймає заявки на ремонтні роботи варильної панелі, газової плити й духовки цілодобово у вихідні, робочі та святкові дні.

Виїзд фахівця по місту Дрогобич

Якщо ви проживаєте в межах Дрогобича, то вже через 3-4 години після подачі заявки, за потрібною адресою приїжджає наш кваліфікований, перевірений і досвідчений виконавець.

Ми виїжджаємо в населені пункти по Львівській області

Майже у всіх селах, містах, селищах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) є наші досвідчені, підготовлені, перевірені техніки, тому на прибуття майстра Ви зможете точно розраховувати в день подачі заявки. Роблячи замовлення на сервісні послуги наших професіоналів, ви дійсно бережете час, транспортні витрати й здоров'я. Оскільки в сезонні періоди не виключена інтенсивна зайнятість, в такому випадку виклик може переміститися на інший день.

Виїзд майстра в передмістя Дрогобича

У випадку, якщо ви запрошуєте виконавця в передмістя Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), приїзд фахівця може зайняти близько 5-6 годин.

Звертайтеся за екстреною допомогою лише до перевірених, кваліфікованих, відповідальних майстрів. Із сервісом послуг з ремонту газових кухонних плит і духовок у Дрогобичі Master911 ви завжди зможете бути повністю впевнені в якості виконаних нами робіт!