Заміна газової колонки у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні газових колонок від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газових колонок у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газових колонок у Львові

Відгуки по заміні газових колонок у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли доводиться міняти газову колонку?

Зазвичай газовий водонагрівач є побутовою технікою, що відрізняється витривалістю, проте, настає пора, коли потрібна заміна "віджилої" газової колонки на бойлер, нову колонку або двоконтурний котел.

Це рішення приймають при наявності таких випадків: не вмикається агрегат, фізичне зношення механічних деталей, конструкцій, елементів колонки та їх пошкодження, подальша експлуатація небезпечна, не підлягає ремонту.

Техніки Master911 виконують послуги з заміни, діагностики та ремонту газових водонагрівачів майже від усіх виробників: Саванна (Савана / Savanna), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Матрікс (Matrix), Роктерм (Rocterm), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Аміна (Amina), Львів, Астон (Aston), Рода (Roda), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Кайзер (Kaiser), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Херманн (Hermann), Бош (Bosch), Сакура (Sakura), Термолайн (Termoline), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Піраміда (Pyramida), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Росс (Ross), Нева (Neva), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Протерм (Protherm), Демрад (Demrad), Еталон (Etalon) будь-яких моделей і років виготовлення.

Необхідна документація для установки нової водогрійної колонки

Для того, щоб на підставі закону встановлювати іншу газову колонку, потрібні:

 • Звернення із заявою в газову службу за місцем проживання із проханням про заміну застарілого водонагрівача на інший без зміни зони монтування.
 • Ксерокопія паспорта на дім або квартиру (видає бюро технічної інвентаризації).
 • Акт перевірки ДВК (на справність димових і вентиляційних каналів). Такий акт необхідний в разі запроєктованого монтажу газової техніки.
 • Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Копія правовстановлюваних документів на об'єкт газифікації (коли власників двоє, то покладається надавати особисті документи, а також згоду в письмовій формі від них на надання подібної послуги).

Як виконується заміна старої газової колонки?

Заміна будь-якої газової застарілої колонки в міській квартирі або приватному будинку - відповідальне завдання, яке може довірятися тільки кваліфікованому, досвідченому, підготовленому майстру. Оскільки недотримання технічних умов, вимог і загальноприйнятих норм може спровокувати певний ризик не лише для будь-якого майна, але й для здоров'я і життя мешканців.

Заявка на оперативну та якісну заміну будь-якої газової колонки в хрущовці враховує й зняття колишнього апарату.

Це проводиться наступним чином:

 1. в першу чергу закривають кран подачі газу, від'єднують підвідний газовий шланг;
 2. потім перекривають водопровід;
 3. газову колонку відокремлюють від димової труби;
 4. тепер знімають зі стіни.

Монтаж нової газової колонки:

 1. при потребі готують стіну;
 2. після завершення фіксації техніки на місце підключають необхідні комунікації (димовий канал, водопровід);
 3. завершальний етап - реєстрація колонки, підключення газового шланга;
 4. регулюють подачу води, налаштовують водонагрівач й виконують перший запуск техніки.

Які чинники можуть вплинути на ціну заміни колонки?

Вартість послуги з якісної заміни або налагодження ваших газових домашніх колонок у Львові охоплює приїзд майстра, демонтаж колишнього обладнання, підключення нової апаратури, пробний старт і необхідні налаштування.

Ціна оперативної заміни газової апаратури, в тому числі й колонки підвищується, якщо:

 • потрібна заміна газового крана всередині квартири, димоходу або ж внутрішнього трубопроводу;
 • з'являється потреба у виконанні спеціальних сантехнічних робіт;
 • слід докупити будь-які видаткові матеріали для збірки.

Головні правила

Не слід допускати, щоб вода прогрівалася до високої температури, це форсує утворення накипу всередині теплообмінника.

Запорука безпечної, безперебійної та довготривалої роботи вашої апаратури - належний догляд, а також її регулярне техобслуговування.

При недостатньому тиску в системі подачі води професіонали пропонують встановити помпу.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

До того як отримати допуск до роботи й виїжджати додому до замовників, наші техніки проходять навчання, а після їм треба буде складати профільний іспит. І тільки ті кандидати (в середньому 15% зі 100%), хто отримав високий бал (не нижче, ніж 4,5), беруться на службу.

Всі наші фахівці приходять з власними інструментами, в разі потреби забирають апаратуру в майстерню, завжди готові дати відповідь на питання клієнтів, що стосуються майбутніх робіт.

Що Ви отримаєте?

 • Терміновий виїзд фахівця. Майстер з якісного монтажу, заміни, надійного налаштування газових нагрівачів (колонок) у Львові виїде за вказаною адресою протягом трьох годин з моменту подачі замовлення, якісно, акуратно й оперативно зробить необхідну роботу.
 • Регулярний контроль якості. Іноді, внаслідок будь-яких умов, технік допустить промах, через це ми приймаємо всі зауваження, побажання, скарги, і гарантуємо, що в будь-якому випадку фахівець негайно усуває дефекти.
 • Заміну колонки. Працюємо з різними моделями водонагрівачів від всіх популярних фірм.

Працюємо за викликом майстра у Львові і по області

Працюємо по містах, селищах, селах Львівської області

Сервіс Master911 має досвідчених, підготовлених, пунктуальних майстрів у всіх дрібних і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Цей момент дає змогу значно заощадити на автотранспортних витратах та планувати прибуття майстра вже в день оформлення заявки.

В окремих ситуаціях, пов'язаних з високою сезонною зайнятістю, прихід фахівця, можливо, буде перенесений на найближчий день.

Приймаємо заявки з обслуговування газової техніки на території міста Львів

Коли вас цікавить така послуга, як заміна й демонтаж старої газової колонки в міській квартирі або ж приватному будинку, звертайтеся в Master911. Якщо перебуваєте в місті, то через три з половиною години з моменту оформлення замовлення зможете очікувати прибуття професіонала за потрібною адресою.

Працюємо в приміській зоні Львова

Крім того, сервіс побутового ремонту Master911 пропонує роботи з заміни колонки у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) по всій приміській зоні. Період очікування майстра становитиме трохи більше часу - від чотирьох до п'яти годин.