Ремонт газової плити у Кременчуці

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Кременчук та передмісті з виїздом по Полтавській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Кременчуці

Анатолій П

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Кременчуці

Відгуки по ремонту газових плит у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу будь-якого з численних «помічників» сучасних людей – побутової техніки, що приносить масу незручностей. Але, якщо і є серед них такі, без яких можна, відносно безболісно, обійтися день-два, то газова плита явно не з-поміж них.

Виявлення некоректності у роботі газового обладнання – привід для негайного звернення до сервісу ремонту газових плит.

Ремонт газової плити

Навіть найсучасніші плити час від часу можуть давати збій у роботі. Найчастіше це відбувається через недотримання правил експлуатації та обслуговування, описаних виробником в інструкції. Так, наприклад, використання каструль, сковорідок або казанів малого діаметру, або звичка регулярно готувати страви на максимально допустимому режимі, - банальні порушення, що призводять до поломки деяких функцій техніки.

Необхідно пам'ятати, що при виявленні будь-якої несправності газової плити, ні в якому разі не слід намагатися самостійно виявити причину поломки, і тим більше її «ремонтувати». Такі повноваження мають виключно фахівці, які мають відповідний допуск.

Як відбувається ремонт та діагностика

Найзручніший з усіх точок зору варіант діагностики та ремонту газових плит – викликати додому майстра. Таке рішення позбавляє необхідності організовувати транспортування великогабаритного обладнання до майстерні та його подальшої доставки додому.

Перше, що робить майстер з ремонту газових плит після приїзду до «пацієнта» - здійснює ретельний візуальний огляд. Часто і цього і буває достатньо для постановки діагнозу. Якщо ж причина глибша за – спеціаліст проводить комплексну діагностику. Виявивши причину неполадки, він починає її усунення.

Чому вибирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує широкий спектр кваліфікованих послуг:

 • монтаж та підключення газової плити;
 • проведення технічного обслуговування;
 • чистка пальників та фільтрів;
 • перевірка на предмет герметичності контактів та з'єднань;
 • профілактичний огляд;
 • профілактичний та повний ремонт газових плит у Кременчуці, Гадячому, Лубнах, Миргороді, Горішніх плавнях та інших населених пунктах Полтавської області.

Беручи до уваги масу незручностей та потенційний ризик, які спричиняє вихід з ладу газового обладнання, маркетплейс Master911 приймає заявки на проведення будь-яких типів ремонтних робіт цілодобово.

Подати заявку на виклик майстра додому, є можливість як заповнивши заявку на сайті, так і зв'язавшись із менеджером у телефонному режимі. З метою найбільш оперативного надання допомоги, менеджер уточнює подробиці поломки, що відбулася, фірму-виробника побутової техніки, її модель і рік випуску. Отримана інформація дозволяє підібрати спеціаліста з необхідними технічними навичками у вказаній геолокації.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Сервіс побутових послуг приймає заявки на проведення технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності газових плит, варильних поверхонь та духовок від усіх відомих на сьогодні виробників, незалежно від моделі та року випуску техніки.

Фахівці виконують весь спектр послуг для газових плит таких торгових марок: Ariston, Beko, Bosch, Candy, Gorenje, Electrolux, Indesit, Zanussi та багато інших.

Ціна ремонту газових плит

Попередня вартість ремонту газової плити обговорюється з менеджером у процесі подання заявки. Остаточний кошторис розраховується на місці, виходячи з серйозності поломки, загального обсягу необхідних робіт, марки та моделі обладнання, а також ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, які підлягають заміні у процесі виконання ремонту.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими «скаргами» на проблеми у роботі газового обладнання, що фігурують у заявках від клієнтів, виступають такі:

 • не включається конфорка або мимоволі вимикається в процесі роботи;
 • не працює електричний підпал (немає іскри, немає клацання);
 • пальник коптить;
 • занадто маленьке або асиметричне полум'я;
 • ручки регулювання погано провертаються;
 • не включається духовка;
 • не вдається виставити бажаний режим або потрібну температуру;
 • фактична температура в розігрітій духовці не відповідає заявленій в налаштуваннях;
 • чути сторонній шум;
 • відчутно характерний запах газу (є ризик витоку!).

Некоректна робота газової плити в багатьох випадках є наслідком відсутності за нею належного догляду та невиконання правил експлуатації, прописаних виробником у інструкції, що додається.

Гігієнічного очищення поверхні та зовнішніх елементів газової плити недостатньо. Дуже важливо своєчасно здійснювати технічне обслуговування, прочищення конфорок та фільтрів, проводити перевірку герметичності контактів та з'єднань, а якщо потрібно, то й профілактичний ремонт. Все це на довгі роки продовжить життя побутової техніки.

Виїжджаємо до всіх районів Кременчука та передмістя

Графік прийому заявок на ремонт газових плит, варильних поверхонь та духовок маркетплейсу Master911 – 24/7.

При подачі заявки (на сайті або в телефонному режимі) клієнт вказує тип поломки побутової техніки, її виробника, модель та рік випуску. Ці дані, передані менеджером майстру, дозволяють йому підготувати все необхідне проведення якісного та оперативного ремонту прямо на місці. При необхідності фахівець купує оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, що рекомендуються конкретним виробником.

Виїзд спеціаліста за вказаною в заявці адресою в середньому (залежно від завантаженості, геолокації та інших моментів) відбувається через три години після оформлення заявки. Після закінчення ремонту замовник отримує гарантію на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Якщо Вам потрібен якісний та швидкий ремонт газової плити в Кременчуці та передмісті (Горішні Плавні, Мала Кохнівка, Новоселівка, Ялинці, Садки, Кам'яні Потоки, Чечелеве, Білецьківка, П'ятихатки, Омельник, Вільна Терешківка, Нова Знам'янка, Гориславці, Піщане та ін.) – звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911. Наші майстри також працюють у Полтавській області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки).