Ремонт газової плити у Кропивницькому

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Кропивницький та передмісті з виїздом по Кіровоградській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Кропивницькому

Відгуки по ремонту газових плит у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зручні та прості у використанні газові плити – важлива частина кухонної техніки. Більшість моделей відрізняється надійністю та довговічністю, але жоден пристрій не може працювати без періодичних поломок. Несправності газових плит вносять дискомфорт у повсякденне життя та збільшують ймовірність витоку газу. Найкращий спосіб уникнути проблем – звернутися до сервісу ремонтних послуг. Досвідчені фахівці швидко знайдуть та усунуть пошкодження, використовуючи оригінальні деталі відповідного бренду.

Ремонт газової плити

Кухонна техніка нового покоління наділена «розумними» функціями, компоненти яких чутливі до інтенсивного та недбалого використання. Поломки, що виникають, відрізняються рівнем складності. Одні з них можуть бути усунуті елементарним чищенням пальників, інші – потребують заміни пошкоджених компонентів. Але будь-яка несправність загрожує безпеці.

Якщо газова плита працює некоректно, не варто власноручно усувати поломку. Це небезпечно і може призвести до непередбачуваних наслідків. Найкраще рішення – від'єднати пристрій від газопроводу та звернутися до професіоналів. Сервіс побутових послуг миттєво відреагує на ваш дзвінок. Майстер з ремонту газових плит з необхідними допусками та інструментами огляне прилад та поверне до робочого стану кухонну техніку.

Як відбувається ремонт та діагностика

Сервіс з ремонту газових плит пропонує ввічливе обслуговування та швидке вирішення проблем силами сертифікованих фахівців із навичками у діагностиці та відновленні побутових приладів. Налагоджений робочий процес дозволяє майстру виїжджати за вказаною адресою в день звернення та прямо на місці проводити:

 • огляд приладу щодо виявлення зовнішніх пошкоджень;
 • апаратну діагностику з перевіркою герметичності труб та клапанів;
 • виявлення, пояснення причин та усунення несправності із застосуванням фірмових розхідників конкретного бренду;
 • випробування працездатності та підключення газової плити до джерела постачання;
 • видача замовнику акту та гарантійних документів.

Своєчасний професійний ремонт та регулярне технічне обслуговування дають можливість запобігати виходу кухонної техніки з ладу та уникати непередбачених витрат.

Чому вибирають нас

Окрім оперативного виконання широкого діапазону робіт з діагностики та відновлення газових плит усіх марок та моделей, сервіс побутових послуг Майстер911 пропонує низку конкурентних переваг:

 • оперативне приймання заявок;
 • економічно вигідні для замовника рішення;
 • виїзд додому у день звернення;
 • спеціалісти з допусками, тривалим досвідом та навичками в обслуговуванні кухонної техніки;
 • використання професійних інструментів та оригінальних витратних матеріалів відповідної торгової марки;
 • зниження тимчасових та фінансових витрат внаслідок відсутності необхідності в доставці приладу в майстерню та назад.

Професійний підхід та демократична ціна ремонту газових плит створюють привабливі та комфортні умови для клієнтів.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Газові плити нового покоління безпечні, прості у використанні та потребують мінімального догляду. Але з роками неминучі поломки навіть преміум моделей, оснащених «розумними» функціями, що ускладнюють ремонт. Готовність відновлювати кухонні пристрої всіх марок та моделей виділяє фахівців, які співпрацюють із сервісом Master911, на тлі конкурентів.

Газові техніки щодня чистять, відновлюють та змінюють деталі в пристроях електрозапалювання, пальниках, регуляторах, жиклерах, клапанах та цифрових компонентах, таких як дисплеї та звукові таймери. Накопичені навички та досвід дозволяють повертати працездатність газовим плитам вітчизняних та зарубіжних марок: Zanussi, Kaiser, Indesit, Bosch, Whirlpool.

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс побутових послуг Майстер911 пропонує професійний супровід заявки від дзвінка до видачі гарантійних документів за вигідними цінами. Остаточна вартість ремонту газової плити формується на індивідуальній основі та враховує:

 • марку та номер моделі;
 • складність пошкодження та обсяг робіт;
 • витрати на запчастини та додаткові послуги.

Персоналізований підхід гарантує гнучкість цінової політики та пропонує кращий баланс вартості та якості відновлювальних робіт.

Поширені несправності газових плит

Газова плита – найпопулярніший побутовий прилад на кухні. Щоденне готування та недбале ставлення – головні винуватці найпоширеніших несправностей:

 • засмічення пальників, виражене в недостатній інтенсивності полум'я;
 • поломки блоку генерації іскри, що порушують функцію електрозапалювання;
 • несправність поворотного механізму, що ускладнює використання регулювальних кранів;
 • порушення герметичності труб та клапанів;
 • перекос дверцят духовки;
 • засмічення жиклера, виражене в нерівномірному полум'ї;
 • проблеми з вентиляцією та температурними режимами.

Будь-яка несправність може спричинити витік газу, який є джерелом підвищеної вибухонебезпечності. Фахівці сервісу Master911 швидко визначать причину, усунуть поломку, відновлять безпеку та працездатність газової плити.

Виїжджаємо до всіх районів Кропивницького та передмістя

Сервіс побутових послуг Майстер911 швидко реагує на заявки. Досвідчені фахівці у найкоротші терміни виїжджають за вказаною адресою. Наявність навичок в обслуговуванні та професійних інструментів дозволяє майстру прямо на місці проводити діагностику та ремонт газових плит у Кропивницькому та інших містах Кропивницької області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове).

Ми розуміємо, що перспектива плити, що вийшла з ладу, порушує комфорт і загрожує безпеці. Тому послуга виклику майстра додому доступна щодня будь-коли доби. Щоб гарантувати виняткову якість, спеціаліст виконує профілактичний чи комплексний ремонт газової плити у Кропивницькому та інших приміських селищах (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка). Застосування фірмових розхідників конкретного бренду – ndash; найкращий спосіб відновлення комфорту та безпеки на вашій кухні.