Послуга газовика у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по послугам газовика від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по послугам газовика у Львові

Відгуки по послугам газовика у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Іноді в будь-якого господаря заміського будинку або квартири виникає необхідність в екстреній газовій допомозі. Оскільки газове обладнання належить до категорії високої небезпеки, самостійне виконання робіт або запрошення майстра без кваліфікаційної підготовки строго забороняються.

Терміновий виклик газівника у Львові вважається однією з необхідних послуг, що надаються сервісом побутових послуг Master911. Звернувшись сьогодні в наш сервіс, Ви завжди зможете розраховувати на швидкий приїзд майстра після подачі й оформлення замовлення.

До найбільш популярних послуг фахівців-газівників відноситься:

 • широкий вибір ремонтно-профілактичних робіт газового обладнання: духовок, плит, котлів, колонок і варильних поверхонь, зокрема й заміна гнучких шлангів, вентилів і труб
 • виявлення та ліквідація витоків газу
 • здійснення різних газонебезпечних робіт
 • профілактика, очищення та сервісне обслуговування газового обладнання
 • демонтаж, ремонт та монтаж газового водонагрівача
 • монтаж, налагодження, налаштування і підключення варильних поверхонь, духовок і газових кухонних плит
 • установка побутових газових котлів
 • переміщення колонки, опалювального котла чи домашньої плити з однієї зони на іншу.

Наші техніки зможуть проконсультувати й допомогти у виборі економічного, найбільш ефективного і довговічного газового агрегату і, крім того, виконати роботи з монтажу і введенню в експлуатацію. Фахівці Master911 володіють багатим досвідом у введенні в експлуатацію, демонтажі, встановленні, монтажі, всіх типах ремонту, діагностики та обслуговування газової техніки різних видів і моделей, незалежно від року випуску. Ми цілодобово оформляємо заявки на виклик газівника для надання повного ряду сервісних послуг з ремонту, діагностики, монтажу побутової апаратури всіх компаній-виробників: Юнкерс (Junkers), Термет (Termet), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Вайлант ) Вайлант / Vaillant), Гореньє (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Гефест (Gefest) і багатьох інших. Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 готові надати якісні послуги з установки редукторів тиску та газових лічильників, прокладання труб, підключення побутових газових балонів, паяння радіаторів, розводки системи тощо.

Фахівці сервісу Master911

Сервіс домашнього ремонту Master911 допускає до роботи з клієнтами тільки грамотних техніків, які пройшли підготовку й успішно склали іспит на високий бал - 4,5 і вище. Таких техніків часто залишається не вище п'ятнадцяти відсотків від числа кандидатів.

Наші майстри грамотні, кваліфіковані та досвідчені, вони готові докладно дати відповіді на всі питання клієнтів, що стосуються майбутнього ремонту обладнання і того, як і що саме вони збираються робити. Усі наші майстри приходять зі своїми інструментами, а за необхідності відвозять техніку в сервісну майстерню.

Вони завжди підтримують порядок на робочому місці, пунктуальні, не курять, не використовують непристойних слів і ввічливі в процесі роботи.

Як розраховується вартість?

Маркетплейс Master911 намагається завжди виступати за абсолютно зрозуміле та прозоре кожному нашому замовникові ціноутворення. Заради цього нашим сервісом був сформований вичерпний прайс-лист, де охоплено практично всі типові послуги та їх розцінки. Тому під час звернення до нас кожен клієнт буде заздалегідь поінформований, скільки коштуватиме будь-який ремонт. Під час оформлення замовлення для виклику газівника за необхідною адресою наш диспетчер завжди ставить клієнтові кілька необхідних питань про вид газової техніки (котел, духовка, колонка, плита і так далі), її модель, рік випуску й виробника, а також з якого приводу викликається фахівець. На підставі прийнятої інформації ми розраховуємо отримати чітке уявлення про причини виходу техніки з ладу і зможемо надати первинну консультацію та вказати орієнтовну вартість робіт.

Іноді буває, що замовник скаржиться на збій апаратури надзвичайно загально, що унеможливлює чітке визначення характеру поломки. Тоді розцінка буде визначена фахівцем тільки після приходу до замовника й завершення діагностики. Однак ми можемо поручитися, що зазначена ціна виявиться такою ж, яка є в прайс-листі.

Що отримують наші замовники?

 • Екстрений прихід техніка.
 • Професійні послуги газівника. Сервісні техніки повсякденно стикаються з технікою всіляких моделей і типів, усіх торгових брендів, що гарантує їх багатий досвід, а також не піддає сумніву компетентність, підготовленість та обізнаність.
 • Сертифікованого фахівця для обслуговування газового обладнання.
 • Серйозна відповідальність і строгий контроль з нашого боку за якістю надаваних сервісних послуг. Якщо клієнтом була виявлена допущена майстром помилка, телефонуйте нам - ми негайно виправимо будь-які недоліки.

Крім того

 • Комфортний порядок оплати. За надані сервісні послуги наразі можна розрахуватися зручним способом: пластиковою карткою, безготівковим перерахунком або готівкою.
 • У перелік послуг газівників маркетплейса Master911 у Львові увійшла неодмінне прибирання робочого місця після ремонту.
 • Екстрений прихід майстра на виклик (через три години з часу укладення контракту).
 • Об'єктивна вартість. Ціни на послуги адекватні, визначені майстерністю та кваліфікацією майстра.
 • Сервіс побутового ремонту Master911 веде приймання заявок на виклик майстра-газівника додому у Львові в будь-який час, без вихідних і свят.
 • Зафіксована в угоді вартість. У договорі вказується вартість заявлених сервісних послуг, і вона точно відповідає прайс-листу, і буде незмінною до завершення дії договору.
 • Надійна страхівка. Усі наші техніки перед допуском обов'язково проходять перевірку паспортних даних. Тож, якщо Ви зіткнулися з неякісною роботою фахівця, звертайтеся в сервісну службу - і ми неодмінно допоможемо залагодити найрізноманітніший конфлікт.
 • Виконуємо роботи з договірним зобов'язанням. Після закінчення робіт, які вказані в договорі, ми вручаємо клієнту документ (акт) про надання послуг.

Виконуємо роботи у Львові, з виїздом по Львівській області. Як викликати майстра-газівника у Львові?

У випадку, коли Вам потрібна допомога компетентного виконавця-газівника вдома у Львові, який, звичайно, без запізнення приїде та за мінімальний час виконає необхідний спектр якісних послуг, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Працюємо по території міста Львів

Ті з наших замовників, які мешкають у межах міста, можуть сподіватися на те, що технік-газівник з'явиться на виклик у Львові приблизно протягом трьох годин з моменту оформлення заявки.

Співпрацюємо з клієнтами по Львівській області

Сервіс послуг Master911 співпрацює з кваліфікованими фахівцями в переважній більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Таким чином, оформивши замовлення, клієнт зможе розраховувати на прибуття досвідченого майстра в день звернення, і також на деяку економію на автотранспортних витратах.

Ми працюємо в приміських зонах Львова

Щоб професіонал прибув до приміської зони Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), доведеться чекати трохи довше - близько 4-5 годин.