Ремонт газової плити у Сумах

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Суми та передмісті з виїздом по Сумській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Сумах

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Сумах

Відгуки по ремонту газових плит у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита – ключ до комфортного приготування домашніх страв та чудовий спосіб зібрати всю сім'ю за обіднім столом. Поломка побутового приладу приносить дискомфорт та загрожує безпеці. Сервіс із ремонту газових плит оперативно реагує на дзвінки та контролює весь процес: від створення заявки до видачі гарантій на кожен виконаний вид робіт.

Ремонт газової плити

Некоректна робота газової плити порушує процес готування та викликає бажання власноруч відновити прилад. Але це небезпечна і неприпустима витівка. Занадто висока ймовірність витоку газу та утворення токсичних випарів. Коли пристрій ламається, його відключають від розподільчої мережі та звертаються до професіоналів.

Майстер із ремонту газових плит ретельно огляне кожну деталь, проведе інструментальну діагностику та надасть ефективне рішення. Щоб забезпечити якісне відновлення кухонної техніки, спеціаліст сервісу замінить пошкоджені елементи на оригінальні комплектуючі відповідних брендів.

Як відбувається ремонт та діагностика

Для всіх, хто готує їжу кожен день, несправності газових плит – справжня катастрофа. Більшість поломок – заміна або чищення деталей – здаються простими здавалося б. Але в будь-якому випадку ремонт повинен виконувати професіонал, який вживе необхідних запобіжних заходів і під контролем замовника:

 • огляне та оцінить загальний стан пристрою;
 • проведе діагностику пошкоджених компонентів;
 • очистить елементи, що засмічені;
 • виявить та усуне поломку;
 • перевірить готовність до подальшого використання та здійснить підключення газової плити до розподільчої мережі.

Успішне відновлення пристрою підтверджується видачею акта та гарантійних зобов'язань на кожну надану послугу.

Чому вибирають нас

Master911 – це сервіс домашнього ремонту, орієнтований на клієнта та пропонує оперативне виконання послуг з технічного обслуговування, діагностики та відновлення побутових приладів. Налагоджений процес створює для замовників комфортні умови та численні переваги:

 • оперативне замовлення майстра для виконання ремонтно-профілактичних послуг;
 • попереднє консультування та ознайомлення зі стартовою ціною, яка фіксується після діагностики;
 • співпраця тільки з верифікованими газовими експертами, які мають необхідні допуски, інструмент, досвід та навички в обслуговуванні;
 • якісний сервіс за «розкладом» та адресою клієнта;
 • відсутність потреби у фінансово-затратному перевезенні громіздкого обладнання в ремонтний цех і назад.

Професійний підхід, можливість зберегти нерви, заощадити час та гроші залучають на маркетплейс постійних та нових клієнтів.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Нові технології роблять газові плити більш безпечними та надійними. Навіть найпростіші моделі оснащують сьогодні цифровими елементами керування, перемикачами, запалювачами регуляторами. Всі ці досягнення приносять комфорт, але ускладнюють обслуговування.

Для фахівців, які співпрацюють з сервісом Майстер911, заміна іскрових модулів, чищення жиклерів, паяння контактів на платах контролера, РК-дисплея та інших електронних компонентах – щоденна рутина та прямий професійний обов'язок.

Накопичений практичний досвід дозволяє майстрам швидко ремонтувати газові плити всіх поколінь, модифікацій та брендів від Miele та Asko до Whirlpool та Electrolux. Висока якість відновлення пристроїв забезпечується використанням оригінальних комплектуючих конкретних торгових марок.

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс Майстер911 пропонує діагностичні, профілактичні та ремонтні послуги з демократичних розцінок. Остаточна вартість ремонту газової плити розраховується після проведення діагностики з урахуванням:

 • відомості про модель та виробника;
 • складності виявлених поломок;
 • майбутніх обсягів робіт;
 • витрат на комплектуючі;
 • додаткових послуг.

Ціна ремонту газових плит сформована на основі персонального підходу, готівковий та безготівковий розрахунок створюють для замовників вигідні умови.

Поширені несправності газових плит

Для сервісу Master911 оперативне виявлення дефектів та надання ефективних рішень – головна задача. Технічні експерти постійно стикаються з поломками, поява яких спровокована недотриманням правил безпеки та недбалим поводженням:

 • не спрацьовує автоматичне електрозапалювання;
 • пальники коптять, шумно горять, мимоволі гаснуть;
 • постійно світиться індикатор;
 • нерівномірний розподіл тепла в духовці;
 • пошкодження датчика температури або селекторного перемикача;
 • проблеми з поворотним механізмом регулюючих кранів;
 • розгерметизація шлангів та запобіжних клапанів;
 • утворення токсичних випарів.

Несправна газова плита завжди небезпечна. Однієї іскри достатньо виникнення пожежі. Не зволікайте з ремонтом. Своєчасна допомога професіоналів гарантує забезпечення запобіжних заходів, відсутність непередбачуваних наслідків, безпечну та коректну роботу відновленої кухонної техніки.

Виїжджаємо до всіх районів Сум та передмістя

Менеджери сервісу Майстер911 швидко створюють заявки, з'ясовують проблему, озвучують орієнтовну вартість та супроводжують процес надання послуг від дзвінка до видачі гарантій. Досвідчений спеціаліст виїжджає за вказаною адресою протягом кількох годин або 1-2 днів залежно від відстані, сезону та навантаження. Майстер прямо на місці проводить діагностику та ремонт газових плит у Сумах та інших містах Сумської області: Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка.

Ми знаємо, як важко впоратися з потенційним витоком або непередбачуваними ушкодженнями. Тому прагнемо оперативно усунути дефекти й запустити пристрій. Спеціаліст з допусками та досвідом під контролем замовника оглядає прилад, знаходить поломку та виконує ремонт газової плити в Сумах та інших приміських селищах: Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина. Застосування оригінальних запчастин гарантує якісне відновлення кухонної техніки.