Ремонт газової плити у Запоріжжі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Запоріжжя та передмісті з виїздом по Запорізькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Запоріжжі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Запоріжжі

Відгуки по ремонту газових плит у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдяки стрімкому розвитку інноваційних технологій у розробці побутової техніки, час, що витрачається сучасними людьми на ведення побуту, значно знизився. Безліч різноманітних «помічників» без втрати якості замінюють ручну працю і дозволяють більше часу приділяти спілкуванню з близькими, хобі та іншим цікавим справам.

Значних змін зазнав і головний елемент кухонного обладнання – газова плита. Представлені сьогодні моделі, оснащені масою додаткових функцій, що спрощують процес приготування страв та забезпечують його безпеку. Йдеться про систему газ-контролю, електричний підпал, таймер, духовку і т.д. Найновіші моделі від провідних виробників до того забезпечені каталітичним покриттям, конвекцією, функцією самоочищення, жиропоглинаючими елементами, 3D-нагрівом та грилем.

Однак не можна забувати: чим складніша техніка, тим уважнішого до себе ставлення вона вимагає. Недотримання правил експлуатації, відсутність рекомендованого виробником своєчасного технічного обслуговування та профілактичного огляду з часом призводять до того, що обладнання виходить з ладу.

Ремонт газової плити

При виявленні будь-якої некоректності в роботі газової плити слід перестати її використовувати й дуже бажано відключити від подачі газу. Спроби самостійного пошуку причини неполадки і, тим більше подальшого ремонту суворо заборонені.

Правильний і найшвидший спосіб повернути газову плиту у справний стан – звернутися до сервісу з ремонту газових плит. Приїзд кваліфікованого майстра, який має необхідний допуск, додому допоможе уникнути трудомісткого та витратного процесу транспортування великогабаритної техніки до майстерні та її подальшої доставки додому.

Як відбувається ремонт та діагностика

Майстер із ремонту газових плит насамперед проводить візуальний газового обладнання. У деяких випадках причина, через яку сталася поломка, абсолютно очевидна. Якщо ж ні, фахівець проводить повну діагностику та виявляє несправність.

Далі проводиться безпосередньо ремонт. З метою забезпечення максимально швидкого та якісного ремонту газової плити майстер виїжджає додому до замовника з оригінальними витратними матеріалами, запасними частинами та деталями, які можуть потребувати заміни.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення широкого спектру послуг: підключення газової плити, планове технічне обслуговування, профілактичний огляд, прочищення контактів та з'єднань, діагностика та ремонт будь-якого рівня складності.

Маркетплейс Master911, беручи до уваги всі незручності та потенційний ризик, зумовлені некоректністю роботи газового обладнання, працює цілодобово та приймає заявки на ремонт 24/7.

Після обробки заявки, в якій зазначено тип неполадки газової плити, фірма-виробник техніки та її рік випуску протягом, як правило, трьох годин, фахівець виїжджає додому до клієнта.

Після закінчення ремонту, замовник отримує на руки акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Ремонт газових плит у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську та інших населених пунктах Запорізької області – один із ключових напрямів діяльності сервісу побутових послуг Master911. Великий досвід та висока кваліфікація фахівців дозволяє приймати заявки на проведення ремонтних робіт різних моделей газових плит усіх відомих виробників, незалежно від їх року випуску.

Майстри виїжджають додому для проведення діагностики та виконання ремонтних робіт будь-якої складності побутової техніки від таких торгових марок: Ariston, Beko, Bosch, Candy, Gorenje, Electrolux, Indesit, Zanussi та багатьох інших.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити розраховується індивідуально, виходячи зі складності поломки техніки, загального обсягу необхідних робіт, а також ціни тих запасних частин, деталей та витратних матеріалів, які потрібно замінити.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими скаргами, які стосуються некоректної роботи газового обладнання, є такі:

 • не працює електричний підпал (не дає іскри чи ні клацання);
 • проблеми у провертанні регулюючих ручок;
 • занадто слабкий газ або несиметричне полум'я;
 • коптить пальник або мимоволі вимикається в процесі роботи;
 • не працює система газ-контролю;
 • не включається духовка;
 • не вдається встановити потрібний режим або температуру;
 • виставлена температура не відповідає реальній після прогрівання духовки;
 • чути посторонній звук;
 • відчутно характерний запах газу (можливий витік!).

Фахівці підкреслюють, що переважна більшість типових поломок є наслідком неграмотної експлуатації газової плити, помилок, що допускаються у догляді за нею, використанням каструль, казанів і сковорідок надто малого діаметру, або регулярним приготуванням страв на максимально допустимому режимі.

Своєчасне звернення до сервісу побутових послуг для проведення технічного обслуговування, що включає прочищення пальників і фільтрів, перевірку герметичності контактів і з'єднань, допоможе продовжити життя побутової техніки на довгі роки.

Виїжджаємо до всіх районів Запоріжжя та передмістя

Якщо необхідний швидкий та якісний ремонт газової плити в Запоріжжі або передмісті (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка) з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги та акт про виконання робіт – звертайтесь у маркетплейс Master911.

Наш сервіс побутових послуг працює цілодобово, що дозволяє у будь-який час доби подати заявку про поломку газового обладнання. Після її обробки, в середньому, через три години за вказаною замовником адресою виїжджає кваліфікований майстер, який має необхідний рівень допуску. Ми також працюємо по Запорізькій області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне) з виїздом до клієнта у день виклику.

Подібний підхід дозволяє уникнути всіх незручностей, складнощів, а іноді й чималого ризику, і повернути в робочий стан найголовніше кухонне обладнання.