Ремонт електричної плити у Мукачеві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Мукачеві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Мукачеві

Відгуки по ремонту електричних плит у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт духовок, склокерамічних плит, побутових електроплит або варильних поверхонь можна умовно розділити на три типи: середнього ступеня складності, простий і капітальний (складний).

 • Складний тип ремонту - це, звичайно, заміна основних конструктивних складових духовок, варильних поверхонь, склокерамічних плит або класичних електроплит, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну сенсорних панелей, блоків управління, таймерів, електронних плат і так далі.
 • Ремонт електроплити у Мукачеві середньої складності передбачає наявність навичок, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки досить часто він пов'язаний з електротехнікою. В ході ремонту виконавець регулює, реставрує або замінює несправні прилади, деталі, вузли.
 • Малий ремонт кухонної електроплити у Мукачеві означає виконання діагностичних робіт для обладнання, очищення, усунення механічних неполадок, вимушену заміну пошкоджених неосновних вузлів: ручки перемикача, мережевого проводу, обгорілої вилки й так далі.

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 приймає заявки на проведення діагностики, підключення та ремонт варильних поверхонь, склокерамічних плит, електроплит або ж духових шаф у Мукачеві різного рівня складності конструкції фактично від усіх знаменитих компаній. Наприклад: Гефест (Gefest), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Дружківка, Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Міле (Miele), Електра, Смег (Smeg).

Як саме складається ціна?

В сервісі Master911 чесна, прозора, адекватна й розумна цінова політика. Виконання професійного ремонту відсотків на вісімдесят економніше, ніж заміна техніки. Всі фахівці нашого сервісу користуються затвердженим прейскурантом, що цілком виключає варіанти якихось махінацій з цінами на надані сервісні послуги.

Однак існують ситуації, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який же власне ремонт електропобутових приладів потрібен. У цих випадках ми назвемо лише орієнтовну ціну на роботи з ремонту електроплит у Мукачеві, а остаточний розрахунковий кошторис стане озвучено техніком вже після обстеження. У всіх випадках ми гарантуємо те, що вартість ремонту духовок, електроплит, індукційних плит або варильних панелей у Мукачеві буде точно відповідати затвердженому тарифу.

Які переваги Ви будете мати?

 • Зручний для вас варіант оплати. Приймаємо оплату як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Економія Ваших грошей. З огляду на те, що наші техніки знаходяться неподалік, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Демократична ціна. Вартість буде завжди середньоринковою, конкурентною, фіксованою та відповідатиме знанням, компетентності та досвіду фахівця.
 • Завчасно відома ціна. Сума будь-якої необхідної послуги строго відповідає прайсу, який затверджується й названий завчасно. Ще до прибуття виконавця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо в ціні, ви зможете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, відновлення духових шаф, варильних поверхонь, електроплит або склокерамічних плит у Мукачеві.
 • Оперативний приїзд грамотного техніка.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця додому.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, пунктуальність та акуратність. Після завершення всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.

Особливості функціонування нашого сервісу

 • Широкий набір послуг в одному місці. Маркетплейс створений для замовлення послуг перевіреного, кваліфікованого, компетентного сантехніка, електрика, виконавця монтажних робіт, також можна замовити складання меблів, вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Договірні відносини. Ми надаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами своєї справи. Кожен новий технік надає документи, які підтверджують його особу, тестується по обов'язкових характеристиках, проходить співбесіду та складає іспит.
 • Гарантійний термін. На всі надані послуги й замінені в процесі налагодження запасні частини поширюються гарантії.

Яким чином відбувається замовлення на виклик фахівця?

 1. Як подати заявку. Зробити це можна за допомогою запропонованої на вебсайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють подробиці проблеми. Дайте відповідь на ряд необхідних питань: вік, тип, модель електроплити, привід для виклику майстра, виробник.
 3. Надання вихідної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до приходу техніка ми надамо попередню консультацію та вкажемо приблизну вартість імовірної сервісної послуги.
 4. Прибуття фахівця за вказаною адресою. Зазвичай протягом трьох годин після оформлення замовлення наш майстер приходить за потрібною адресою.

Замовлення фахівця з ремонту склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, електроплит або духових шаф у Мукачеві і по всій Закарпатській області

Ми виїжджаємо в селища, міста, села по Закарпатській області

У всіх населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в основному прибувають за адресою в день подачі оформлення заявки. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі дозволяє серйозно заощадити ваш час та автотранспортні витрати. В окремих ситуаціях, які пов'язані з великою сезонною зайнятістю, приїзд виконавця може бути перенесений на інший день.

Виїзд майстра по м. Мукачево

В тому випадку, якщо вам необхідний надійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, духовок, електричних плит або склокерамічних плит у Мукачеві, і ви проживаєте в межах міста, то вже протягом 3-х годин після подачі заяви кваліфікований майстер, що володіє великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває за вказаною вами адресою.

Виїзд в передмістя Мукачева

На прибуття техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин