globe ru

Ремонт електричної плити у Мукачеві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 245 грн
Заміна скла в електричній плиті від 245 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Мукачеві

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Всі види ремонтних робіт духовок, склокерамічних плит, побутових електроплит або варильних поверхонь можна умовно розділити на три типи: середнього ступеня складності, простий і капітальний (складний).

 • Складний тип ремонту - це, звичайно, заміна основних конструктивних складових духовок, варильних поверхонь, склокерамічних плит або класичних електроплит, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну сенсорних панелей, блоків управління, таймерів, електронних плат і так далі.
 • Ремонт електроплити у Мукачеві середньої складності передбачає наявність навичок, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки досить часто він пов'язаний з електротехнікою. В ході ремонту виконавець регулює, реставрує або замінює несправні прилади, деталі, вузли.
 • Малий ремонт кухонної електроплити у Мукачеві означає виконання діагностичних робіт для обладнання, очищення, усунення механічних неполадок, вимушену заміну пошкоджених неосновних вузлів: ручки перемикача, мережевого проводу, обгорілої вилки й так далі.

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 приймає заявки на проведення діагностики, підключення та ремонт варильних поверхонь, склокерамічних плит, електроплит або ж духових шаф у Мукачеві різного рівня складності конструкції фактично від усіх знаменитих компаній. Наприклад: Гефест (Gefest), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Дружківка, Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Міле (Miele), Електра, Смег (Smeg).

Як саме складається ціна?

В сервісі Master911 чесна, прозора, адекватна й розумна цінова політика. Виконання професійного ремонту відсотків на вісімдесят економніше, ніж заміна техніки. Всі фахівці нашого сервісу користуються затвердженим прейскурантом, що цілком виключає варіанти якихось махінацій з цінами на надані сервісні послуги.

Однак існують ситуації, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який же власне ремонт електропобутових приладів потрібен. У цих випадках ми назвемо лише орієнтовну ціну на роботи з ремонту електроплит у Мукачеві, а остаточний розрахунковий кошторис стане озвучено техніком вже після обстеження. У всіх випадках ми гарантуємо те, що вартість ремонту духовок, електроплит, індукційних плит або варильних панелей у Мукачеві буде точно відповідати затвердженому тарифу.

Які переваги Ви будете мати?

 • Зручний для вас варіант оплати. Приймаємо оплату як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Економія Ваших грошей. З огляду на те, що наші техніки знаходяться неподалік, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Демократична ціна. Вартість буде завжди середньоринковою, конкурентною, фіксованою та відповідатиме знанням, компетентності та досвіду фахівця.
 • Завчасно відома ціна. Сума будь-якої необхідної послуги строго відповідає прайсу, який затверджується й названий завчасно. Ще до прибуття виконавця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо в ціні, ви зможете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, відновлення духових шаф, варильних поверхонь, електроплит або склокерамічних плит у Мукачеві.
 • Оперативний приїзд грамотного техніка.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця додому.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, пунктуальність та акуратність. Після завершення всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.

Особливості функціонування нашого сервісу

 • Широкий набір послуг в одному місці. Маркетплейс створений для замовлення послуг перевіреного, кваліфікованого, компетентного сантехніка, електрика, виконавця монтажних робіт, також можна замовити складання меблів, вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Договірні відносини. Ми надаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами своєї справи. Кожен новий технік надає документи, які підтверджують його особу, тестується по обов'язкових характеристиках, проходить співбесіду та складає іспит.
 • Гарантійний термін. На всі надані послуги й замінені в процесі налагодження запасні частини поширюються гарантії.

Яким чином відбувається замовлення на виклик фахівця?

 1. Як подати заявку. Зробити це можна за допомогою запропонованої на вебсайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють подробиці проблеми. Дайте відповідь на ряд необхідних питань: вік, тип, модель електроплити, привід для виклику майстра, виробник.
 3. Надання вихідної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до приходу техніка ми надамо попередню консультацію та вкажемо приблизну вартість імовірної сервісної послуги.
 4. Прибуття фахівця за вказаною адресою. Зазвичай протягом трьох годин після оформлення замовлення наш майстер приходить за потрібною адресою.

Замовлення фахівця з ремонту склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, електроплит або духових шаф у Мукачеві і по всій Закарпатській області

Ми виїжджаємо в селища, міста, села по Закарпатській області

У всіх населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в основному прибувають за адресою в день подачі оформлення заявки. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі дозволяє серйозно заощадити ваш час та автотранспортні витрати. В окремих ситуаціях, які пов'язані з великою сезонною зайнятістю, приїзд виконавця може бути перенесений на інший день.

Виїзд майстра по м. Мукачево

В тому випадку, якщо вам необхідний надійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, духовок, електричних плит або склокерамічних плит у Мукачеві, і ви проживаєте в межах міста, то вже протягом 3-х годин після подачі заяви кваліфікований майстер, що володіє великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває за вказаною вами адресою.

Виїзд в передмістя Мукачева

На прибуття техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин