globe ru

Ремонт електричної плити у Нововолинську

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 245 грн
Заміна скла в електричній плиті від 245 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Нововолинську

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Ремонти духових шаф, склокерамічних плит, варильних панелей або електричних плит можемо умовно розділити на 3 типи: складний, простий і середнього рівня складності.

 • Послуги ремонту найвищого ступеня складності припускають заміну першорядних конструктивних складових склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, кухонних електроплит або ж духових шаф, до подібного ремонту зараховують відновлення або заміну блоків управління, електронних плат, сенсорних панелей, таймерів і так далі.
 • Роботи з ремонту електроплити у Нововолинську середньої складності припускають наявність практичного досвіду, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки найчастіше вони пов'язані з електротехнікою. В ході робіт виконавець регулює, відновлює або замінює вибулі з ладу прилади, окремі вузли, деталі.
 • Простий ремонт побутової електричної плити у Нововолинську враховує проведення діагностики електрообладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, вимушену заміну пошкоджень не ключових елементів: ручки регулювання, зламаної вилки, мережевого дроту та інше.

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 оформить заявки на проведення діагностики, виконання ремонту й підключення склокерамічних плит, варильних панелей, духовок або кухонних електроплит у Нововолинську різного рівня складності конструкції від всіх відомих виробників. Наприклад: Електролюкс (Electrolux), Ханса (Hansa), Аміка (Amica), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Грета (Greta), Електра, Дружківка, Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Інтерлайн (Interline), Канді (Candy), Смег (Smeg), Беко (Beko), Фагор (Fagor), Піраміда (Pyramida).

Як саме вираховується ціна?

Проведення надійного, своєчасного, професійного ремонту відсотків на вісімдесят нижче за вартістю, ніж заміна на нове обладнання. У сервісі побутового ремонту Master911 прозора, чесна, адекватна й розумна цінова політика. Всі наші виконавці співпрацюють із чітко затвердженим прайсом, що відкидає ймовірність якихось махінацій з вартістю на надані послуги.

Однак бувають випадки, коли без очного огляду практично неможливо чітко визначити, який саме ремонт потрібен. В таких ситуаціях ми назвемо лише приблизну ціну ремонту електроплит у Нововолинську, а уточнений кошторис буде вказаний виконавцем вже після обстеження. Ми гарантуємо, що вартість ремонту вбудованих варильних поверхонь, електроплит, духових шаф або індукційних плит у Нововолинську завжди буде точно збігатися із затвердженим прайсом.

Що Ви отримаєте?

 • Зручний спосіб оплати. Приймаємо оплату всіма зручними варіантами: готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Швидкий виїзд професійного майстра.
 • Економія Ваших грошей. Оскільки наші майстри знаходяться поблизу, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Фіксована ціна. Вартість будь-якої потрібної сервісної послуги точно відповідає прейскуранту, який затверджений та озвучений завчасно. Ще до появи майстра ви будете вже зорієнтовані в ціні та можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, лагодження склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь, електричних плит або духових шаф у Нововолинську.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд фахівця за адресою.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після закінчення всіх процесів наші фахівці неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Середня вартість по ринку. Ціна буде завжди конкурентоспроможною, середньоринковою, фіксованою та відповідатиме знанням, компетентності та досвіду техніка.

Особливості роботи нашого сервісу побутового ремонту

 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Ведемо співробітництво виключно з професіоналами у своїй галузі. Кожен новий кандидат складає іспит, проходить співбесіду, надає документи, що підтверджують його особу та тестується по обов'язкових вимогах.
 • Забезпечення гарантії. Усі надані послуги та встановлені в ході ремонту запасні частини підлягають гарантійними зобов'язаннями.
 • Великий спектр послуг в одному офісі. Сервісна служба створювалася для замовлення послуги компетентного, кваліфікованого, перевіреного виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, електрика, а також є можливість замовити хімчистку м'яких меблів, вивіз сміття, складання меблів та інше.
 • Договірні відносини. Ми видаємо акт про виконані роботи.

Як можна оформити заявку на виклик майстра?

 1. Подача заявки. Здійснити це слід за допомогою заповненої на web-сайті форми або за телефоном.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Дайте відповідь на кілька важливих питань: вік, модель, тип електричної плити, привід для виклику майстра, виробник.
 3. Видача першої консультації, підтримки, рекомендації і, якщо потрібно, допомоги. Ще до того моменту, як прийде фахівець, ми можемо надати основну консультацію до того ж укажемо приблизну вартість майбутньої послуги.
 4. Прибуття фахівця додому. У середньому, через 3 години після оформлення заявки наш виконавець приходить додому.

Замовлення техніка з виправлення вбудованих варильних поверхонь, побутових електроплит, склокерамічних плит або ж духовок у Нововолинську і по всій Волинській області

Виїзд техніка в міста, села, селища по Волинській області

Практично в кожному населеному пункті ми маємо своїх фахівців, які в основному прибувають до Вас в день подачі заявки на виклик. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі допомагає істотно зберегти транспортні витрати й ваш час. В окремих ситуаціях, пов'язаних з високою сезонною зайнятістю, приїзд виконавця може перенестися на інший день.

Виїзд в передмістя Нововолинська

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Терміновий виїзд виконавця по Нововолинську

Якщо вас зацікавив надійний сервіс варильних панелей, духових шаф, електроплит або склокерамічних плит у Нововолинську, і ви живете в межах міста, тоді вже через 2-3 години після оформлення замовлення, компетентний фахівець, що володіє досить великим досвідом, необхідними навичками й технічними знаннями, приїжджає додому.