Ремонт електричної плити у Ковелі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Ковелі

Петро null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Денис null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валентин М

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Ковелі

Відгуки по ремонту електричних плит у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів варильних панелей, електричних плит, склокерамічних плит або духових шаф прийнято умовно розподілити на 3 види: складний (капітальний), середнього ступеня складності та простий.

 • Ремонти середнього ступеня складності вимагатимуть від майстра технічних знань, навичок та високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електротехнікою. Під час робіт виконавець реставрує, замінює чи налагоджує непридатні деталі, прилади, окремі вузли.
 • Дрібний ремонт електричної плити у Ковелі передбачає виконання діагностики обладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, заміну не ключових вузлів, що вийшли з ладу: рукоятки управління, мережевого електропроводу, обгорілої вилки тощо.
 • Складний (серйозний) ремонт електроплити у Ковелі - це найчастіше заміна ключових конструктивних елементів електричних побутових агрегатів, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну електронних плат, сенсорних елементів, таймерів, блоків керування і т.д.

Сервіс домашніх послуг Master911 приймає заявки на підключення, проведення діагностичних робіт та ремонт склокерамічних плит, класичних електроплит, духових шаф або варильних панелей різного рівня від усіх популярних компаній-виробників. Наприклад: Ardo (Ардо), Gorenje (Гореньє), Electrolux (Електролюкс), Hansa (Ханса), Nord (Норд), Miele (Мілі), Candy (Канді), Whirlpool (Вірпул), Siemens (Сіменс), Samsung (Самсунг), Liberty (Ліберті), Pyramida (Піраміда), Kaiser (Кайзер), Ariston (Арістон), Beko (Беко), AEG (АЕГ), Asel (Асел), Zanussi (Зануссі), Indesit (Індезіт), Teka (Тека), Smeg (Сміг), Fagor (Фагор), Електра, Amica (Аміка), Bosch (Бош), Atlant (Атлант).

Як саме складається ціна?

У нашому сервісі домашнього ремонту прозора, розумна, адекватна та чесна політика тарифів. Всі фахівці нашого сервісу ремонтують за попередньо затвердженим прейскурантом, що цілком виключає можливість будь-яких махінацій з розцінками на послуги. Виконання професійного ремонту значно економніше, ніж купівля нової техніки.

Однак бувають нюанси, коли без очного обстеження досить складно правильно встановити, який ремонт електропобутових агрегатів потрібен. У подібних випадках ми зможемо назвати лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Ковелі, а остаточний розрахунковий кошторис буде озвучено виконавцем вже після проведення діагностики. Ми забезпечуємо гарантію, що ціна на ремонт електроплит, духових шаф, індукційних плит або вбудованих варильних панелей у Ковелі буде повністю узгоджена із затвердженим прейскурантом.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Зручний для вас порядок розрахунку. Приймаємо оплату різними зручними для вас варіантами: безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою.
 • Цілодобова подача заявок на виїзд техніка додому.
 • Екстрений приїзд знаючого майстра.
 • Демократична ціна. Вартість буде фіксованою, конкурентоспроможною, середньоринковою та відповідатиме досвіду, компетентності та знанням майстра.
 • Економія. Враховуючи те, що наші майстри знаходяться неподалік, транспортні витрати мінімальні.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість та пунктуальність. Після закінчення всіх процесів наші техніки в обов'язковому порядку прибирають своє місце роботи.
 • Фіксована ціна. Вартість будь-якої необхідної сервісної послуги неухильно відповідає затвердженому прейскуранту. Ще до приходу майстра за вашою адресою ви будете вже зорієнтовані в ціні, і можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, ремонт духових шаф, склокерамічних плит, варильних панелей або класичних електроплит у Ковелі.

Особливості функціонування нашого сервісу побутових послуг

 • Досвід. Співпрацюємо виключно з грамотними, кваліфікованими та досвідченими виконавцями. Кожен новий майстер представляє документи, що підтверджують особу людини, складає іспит, проходить співбесіду та тестується за обов'язковими вимогами.
 • Порядок договірних відносин. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Забезпечення гарантії. Усі послуги та встановлені під час ремонту запасні частини підлягають гарантії.
 • Широкий набір сервісних послуг в одному офісі. Маркетплейс створювався для замовлення послуги перевіреного, кваліфікованого, компетентного виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, електрика, а також є можливість замовити вивіз сміття, хімчистку дивана, складання меблів тощо.

Як можна оформити виклик майстра?

 1. Як оформити заявку. Зробити це ви зможете шляхом заповнення на веб-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на деталізуючі питання. Дайте відповідь на ряд деталізуючих питань: вік, модель, тип електроплити, виробник, причина замовлення послуг майстра.
 3. Надання первинної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того моменту, як прибуде технік, ми надамо попередню підтримку та консультацію та зорієнтуємо за сумою майбутньої послуги.
 4. Прихід майстра додому. Як правило, через 3 години після оформлення заявки наш виконавець прибуває за вказаною адресою.

Замовлення майстра з налагодження вбудовуваних панелей, електроплит, склокерамічних плит або духових шаф у Ковелі та по всій Волинській області

Виїзд до передмістя Ковеля

На приїзд техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 5-6 годин.

Виїзд техніка до населених пунктів по Волинській області

У кожному населеному пункті ми маємо своїх фахівців, які найчастіше приїжджають до Вас у той же день, коли подали заявку на виклик. Замовлення послуг у сервісі побутових робіт Master911 дає можливість значно зберегти час та автотранспортні витрати. У деяких ситуаціях, як у розпал сезону із високою завантаженістю, приїзд майстра додому може переміститися на один день.

Екстренний виїзд спеціаліста по м. Ковель

Якщо вас зацікавив професійний сервіс кухонних електроплит, варильних поверхонь, склокерамічних плит або духових шаф у Ковелі, і ви живете в межах міста, то вже протягом трьох годин після подачі заявки, компетентний спеціаліст, той, хто володіє досить великим досвідом, необхідними навичками та технічними знаннями, приїжджає на Вашу адресу.