globe ru

Ремонт електричної духовки у Мукачеві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Мукачеві

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Виявивши некоректність у роботі електродуховки, варто зателефонувати в кращий і перевірений сервіс ремонту для подачі замовлення на виклик відповідального, досвідченого та кваліфікованого майстра. Будь-які намагання самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого здійснення ремонту устаткування власними руками загрожують ускладненням проблеми та, крім цього, реальним ризиком невиправного збою в роботі пристрою, заміною досить дорогих запасних частин або капітального ремонту.

Як правило, трапляються такі неполадки електричних духовок:

 • Духовка не працює. У результаті діагностичних робіт, з великою часткою ймовірності, технік виявить проблемні моменти з електромережею, недостатньою напругою, проводкою, розеткою, або ж констатує вихід з ладу модуля управління, несправність температурного датчика, неправильне налаштування таймера.
 • Проблемні моменти з керуванням кухонною духовкою. Причиною виходу з ладу в подібному варіанті досить часто буває збій в роботі сенсорних панелей або ручок, кнопок, клавіш управління.
 • Електродуховка розігрівається слабо або практично не нагрівається. У цих випадках можливою причиною є вихід з ладу або ж пошкодження термостата, нагрівального елементу, перемикача.
 • Нерівномірне прогрівання духовки. Ймовірно, мова може йти про несправності терморегулятора або будь-якої з нагрівальних спіралей. Нерівномірне розігрівання електродуховки є ознакою її некоректного функціонування. В процесі діагностики досвідчений майстер знайде, в чому проблема і виправить її.

Сервіс побутового ремонту Master911 цілодобово приймає замовлення на приїзд техніка додому. Пропонуємо професійний монтаж, якісний ремонт, налаштування електричної варильної плити або домашньої духовки у Мукачеві різних марок: Смег (Smeg), Горенье (Gorenje), Електра, Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Аміка (Amica), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Сіменс (Siemens), Ліберті (Liberty), Вірпул (Whirlpool), Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Асел (Asel), Тека (Teka), Ардо (Ardo) і багатьох інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з наших фахівців, перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І лише тих кандидатів (це в середньому півтора десятка з сотні), які набрали досить високий бал (мінімум 4,5) зараховують на роботу і вважають гідними та підготовленими для надання послуг замовникам.

Майстри приходять з власними розхідниками, приладами, інструментами, якщо несправну техніку неможливо відновити у вас вдома, її відвозять в сервісний пункт. Техніки ніколи не відмовляються до дрібниць пояснити: яка ціна робіт, в чому полягатиме лагодження, які елементи замінять, та відповідатимуть на всі питання клієнта. Фахівці нашого маркетплейсу наводять лад, не вживають жаргонну лексику, не курять і виявляють прихильне ставлення.

Яким чином встановлюється розцінка?

Ціна певної послуги з обслуговування, ефективного ремонту, установки та підключення електродуховки або варильної кухонної плити у Мукачеві детально зафіксована в нашому прайсі, без урахування автотранспортних витрат і ціни приладів, деталей, запасних частин, які при необхідності треба буде замінити.

Ми прагнемо до виправданих, абсолютно прозорих, справедливих цін і до того, щоб повідомити клієнта про оплату необхідної сервісної послуги завчасно.

Саме тому, при подачі вашого замовлення на виклик досвідченого та надійного майстра для проведення оперативного ремонту електричних домашніх духовок на вашу адресу у Мукачеві, ставимо питання, як про техніку (модель, рік випуску, виробник), так і про причини замовлення виконавця.

Іноді, внаслідок того, що описання неполадки розмиті або внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, завчасно оцінити вартість сервісної послуги непросто або зовсім не можливо. У цьому варіанті кінцевий кошторисний підрахунок буде складено майстром вже на місці, після закінчення візуального огляду й діагностики апаратури та визначення виду робіт. Сервісний центр Master911 гарантує, що ціна буде цілком збігатися з величиною оплати, зафіксованої в прайс-листі.

Що Ви завжди отримуєте?

Якщо вас зацікавив якісний, недорогий та оперативний ремонт і обслуговування духовки у вас вдома, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911, і очікуйте на:

 • Надані кваліфіковані сервісні послуги з оперативного ремонту, обслуговування, налагодження, якісного підключення електричної побутової плити й духовки у Мукачеві від будь-яких компаній, незалежно від моделі та "віку" техніки.
 • Контроль за рівнем якості надання послуг. Служба сервісу зі швидкого та якісного ремонту, монтажу, обслуговування електричних кухонних духовок і електроплит за адресою клієнта у Мукачеві Master911 прийме будь-які скарги, зауваження або нарікання щодо наших фахівців. При виявленні будь-якого дефекту, ми категорично запевняємо в тому, що всі похибки будуть усунені.
 • Екстрений виїзд техніка за викликом. У середньому, наш фахівець прибуває протягом трьох-чотирьох годин після подачі заявки.

Працюємо у Мукачеві з виїздом техніка по Закарпатській області

Ми працюємо на території м. Мукачево

Якщо ви живете на території міста Мукачево, і Вам потрібен недорогий, терміновий і професійний сервіс духовок у Мукачеві, телефонуйте в Master911 і протягом трьох годин з часу оформлення заявки можна очікувати на прихід техніка до вас.

Працюємо у населених пунктах Закарпатської області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих, досвідчених, підготовлених майстрів в переважній більшості населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), з цієї причини Ви маєте можливість очікувати на той факт, що майстер з виправлення побутової духової електрошафи у Мукачеві з'явиться в той же день, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд професіонала відкладається на інший день.

Наші техніки працюють в передмістях Мукачева

Якщо ви живете в передмісті Мукачева, і потрібен надійний майстер з підключення, професійного ремонту, налагодження або технічного обслуговування побутових електричних плит і духовок вдома у Мукачеві (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), організуємо його приїзд за призначенням через 4-5 годин після подачі заявки.