globe ru

Заміна компрессора холодильника у Нововолинську

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Компресор різного виду є важливим приладом холодильного та морозильного обладнання, відповідальним за циркуляцію фреону. Найкраще рішення у випадках виходу з ладу компресора - установка нового, оскільки проведений ремонт не завжди гарантує його коректну роботу, тривалу експлуатацію та безвідмовну службу надалі. До причин збою компресора треба віднести:

 • скачки напруги струму в домашній мережі;
 • тривалу роботу морозильника без перерв, на великих оборотах під час включеного режиму шокової заморозки;
 • негерметичні прилягання дверей обох камер холодильних агрегатів.

Особливості перебою в роботі мотора-компресора:

 • поява сніжної кірки на стінках холодильного агрегату;
 • в процесі роботи холодильного обладнання чутні нетипові звуки;
 • підвищення температури в камері;
 • безперервна робота мотора;
 • електродвигун запускається, однак охолодження не проводиться;
 • перемерзання продуктів у камері.

Чи можлива власноручна заміна компресора холодильника?

Багато власників холодильників, які зіштовхнулися з поломкою двигуна-компресора, намагаються зробити ремонт самостійно. Треба усвідомлювати, що здійснити це досить складно, і для цієї мети потрібні не тільки відповідні технічні знання та практичні навички, а й спеціальне обладнання, інструменти. До того ж, у разі допущення помилок у процесі дилетантської роботи, є ймовірність посилення проблеми, що здатне обернутися дорогим ремонтом аж до повної відмови холодильного обладнання в роботі.

Найкраще рішення в подібній ситуації, коли мотор-компресор не працює зовсім або функціонує зі збоями - звернення за допомогою до навченого майстра з ремонту холодильних агрегатів в сервісі Master911. Наші техніки надають послуги з ремонту побутової техніки за адресою. Наш майстер проведе огляд і діагностику, визначить справжню причину виниклої проблеми та виконає необхідний ремонт, а при виникненні доцільності - заміну компресора холодильника за адекватною ціною. Все це надасть можливість відкинути ризики й дозволить заощадити гроші на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в сервіс і назад - додому, і мати гарантійні зобов'язання техніка на пройдений ремонт.

Master911 - швидка заміна старого компресора холодильника

При виявленні будь-якої несправності в експлуатації побутового холодильного обладнання звертайтеся в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця в режимі 24/7 у святкові, робочі та вихідні дні. Наші майстри готові працювати з холодильниками різних марок і моделей: Донбас, ARDO (Ардо), Indesit (Індезіт), Beko (Беко), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Норд, Atlant (Атлант), Lg, Rainford, Samsung (Самсунг), Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост) та інших.

Під час заповнення замовлення ми ставимо ряд питань з приводу виробника, дати випуску холодильника та моделі, а також самої причини звернення (наприклад, заміна, ремонт або діагностика компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної послуги, на підставі отриманих відомостей, буде названа нашому замовнику ще до приїзду техніка, також буде запропонована й початкова консультація. Вартість всіх типових послуг вказана в прайс-листі, якщо ж по телефону не вдалося встановити точну причину поломки та обсяг необхідних робіт з ремонту, тоді точна розцінка буде озвучена виключно після діагностики. Запевняємо, що після діагностичних робіт названа фахівцем ціна буде збігатися із зафіксованою в прейскуранті.

Зателефонувавши в сервіс Master911, ви можете сподіватися на:

 • швидкий виїзд майстра за потрібною адресою;
 • оформлення замовлення цілодобово;
 • професіоналізм, компетентність і найвищий рівень якості наданої послуги;
 • попередню інформацію та консультацію щодо вартості до приїзду фахівця.

Техніки нашого маркетплейсу забезпечують чистоту на своєму робочому місці, культурні і не курять.

Потрібна заміна або сервіс компресора в холодильнику?

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 може запропонувати послуги з виправлення холодильників всіх типів з оперативним виїздом виконавця до великих міст і маленькі населені пункти Волинської області.

Плюси маркетплейсу Master911:

 • Забезпечення чистоти в робочій зоні. неухильне прибирання робочого місця вважається обов'язковою частиною кожної послуги.
 • Виконання гарантійних умов. Кожен фахівець сервісу Master911 видає гарантії на проведені послуги та замінені деталі, блоки, вузли.
 • Серйозна відповідальність. За якісний рівень послуг фахівці несуть серйозну відповідальність. Якщо раптом помітили будь-які недоліки в ремонті майстра, телефонуйте в службу підтримки замовників, і ми запевняємо, що все буде виправлено досить швидко.
 • Комфортна система оплати: готівкою, пластиковою карткою або безготівковим переказом.
 • Ми працюємо згідно з договірними умовами. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або ж налагодженням холодильної техніки, ми складаємо договір з клієнтами. У ньому визначається вартість сервісної послуги, яка збігається з наявною в прайсі.
 • Рішення конфліктів. Всі техніки Master911 при прийманні на роботу пройшли обов'язкову верифікацію паспортних даних. Отже, при прояві недбалого ставлення виконавця до роботи повідомляйте про це нам, і ми посприяємо у розв'язанні виниклого інциденту.

Працюємо щодня у Нововолинську з виїздом по Волинській області

Працюємо в передмістях Нововолинська

Ті замовники, що знаходиться в передмістях Нововолинська (), можуть очікувати на приїзд досвідченого майстра вже через 4-5 годин.

Робота проводиться по Волинській області

Сервіс Master911 співпрацює з фахівцями практично в кожному дрібному та великому населеному пункті Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин). У зв'язку з цим, наші клієнти, що знаходяться в названій області, можуть очікувати на приїзд майстра в день оформлення заявки. В такому випадку великим плюсом буде не тільки швидкість надання послуги, висока якість, а й значна економія коштів на автотранспортних витратах.

Часом, через велику сезонну завантаженість, приїзд фахівця може перенестися на наступний день, про це вам повідомлять під час складання замовлення.

Приймаємо заявки в м. Нововолинськ, виїжджаючи за адресою

Якщо ви перебуваєте в межах міста Нововолинськ, виїзд виконавця займе приблизно три години з моменту подачі заявки

Якщо вам необхідна якісна заміна несправного компресора холодильника, й підійде адекватна вартість послуги, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми обіцяємо, що наш сервіс вам обов'язково сподобається!