Заміна компресора холодильника у Броварах

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Броварах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Броварах

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компресор є найважливішим вузлом холодильника, який відповідає за рух фреону. Досить часто, найкраще рішення у разі пошкодження компресора - лише встановлення нового, зважаючи на те, що ремонт не завжди гарантує його коректну роботу, справну службу та тривалу експлуатацію надалі. До факторів збою компресора слід зарахувати:

 • недостатньо герметичне закриття дверей робочих камер холодильного обладнання;
 • довготривалу роботу холодильника без відключень, на високих оборотах через запущений режим суперзаморозки;
 • швидка зміна значення напруги струму в домашній електромережі.

Особливості перебою в роботі холодильного компресора:

 • постійна робота двигуна;
 • підвищення температури в головній камері;
 • під час роботи холодильного обладнання добре чути нетипові звуки (клацання, скрипи, тріск, деренчання);
 • промерзання харчів у камері;
 • електродвигун гуде, тільки охолодження не виробляється;
 • поява снігового шару на стінці холодильного агрегату.

Чи можливий власноручний сервіс або заміна двигуна-компресора холодильника?

Немало власників побутових холодильників, зіткнувшись із поломкою компресора, бажають зробити відновлення самостійно. Але зробити це самому досить складно, і для цієї мети потрібні не лише технічні знання та навички, а й специфічне обладнання, монтажні інструменти. Крім того, у разі допущення прорахунків у процесі непрофесійної роботи є ймовірність ускладнити проблему, що може стати причиною дорогого ремонту аж до повного виходу холодильного агрегату з ладу.

Найкраще рішення у такій ситуації, якщо мотор-компресор не працює або функціонує зі збоями - звернення до досвідченого фахівця з налагодження холодильників у маркетплейсі Master911. Фахівці у нашому сервісі надають послуги з виїздом на адресу. Наш фахівець зробить професійну діагностику та очний огляд, знайде справжню причину неполадки та зробить необхідний ремонт або заміну мотора-компресора кухонного холодильника за прозорою і розумною вартістю. Все це надасть шанс виключити ризики та допоможе заощадити на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в майстерню та назад – за адресою, та мати гарантійні зобов'язання виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - швидка та надійна заміна компресора холодильника

У разі виявлення несправності в роботі домашнього холодильного агрегату звертайтеся у маркетплейс Master911. Ми здійснюємо прийом замовлень на виклик техніка додому в цілодобовому режимі у святкові, робочі та вихідні дні. Наші професіонали здатні працювати з рефрижераторами будь-яких моделей та марок: Донбас, Rainford, Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост), ARDO (Ардо), Beko (Беко), Lg, Indesit (Індезіт), Atlant (Атлант), Whir), Snaige (Снайге), Samsung (Самсунг), Норд та інших.

У момент оформлення замовлення ми ставимо низку уточнюючих питань щодо дати випуску морозильника, моделі та виробника, а також причини виклику (наприклад, ремонт, заміна чи діагностика мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна послуги, що цікавить, буде названа нашому замовнику ще до приїзду спеціаліста, крім цього, буде запропонована і початкова рекомендація. Сума всіх типових послуг зазначена в прейскуранті, коли по телефону не вдалося встановити точну причину поломки та масштаб потрібних ремонтів, тоді точна ціна буде озвучена лише після приїзду майстра та обстеження. Ми гарантуємо, що після діагностичних робіт оголошена фахівцем ціна буде однаковою із зазначеною у прейскуранті.

Зателефонувавши до сервісу побутового ремонту Master911, ви можете сподіватися на:

 • найвищий рівень якості, компетентність та професіоналізм самої послуги;
 • швидкий виїзд виконавця за вказаною адресою;
 • відповідний варіант оформити заявку в режимі 24/7;
 • грамотну, оперативну інформацію та консультацію за приблизною ціною ще до приїзду виконавця.

Техніки нашого маркетплейсу обов'язково гарантують чистоту та порядок на власному місці роботи, не курять і не матюкаються.

Цікавить заміна або обслуговування компресора холодильників?

Сервіс Master911 надає послуги з ремонту холодильних агрегатів усіх видів з оперативним виїздом спеціаліста у всі населені пункти Київської області.

Переваги сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Працюємо відповідно до договірних зобов'язань. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, налагодженням або ремонтом холодильного агрегату, ми оформляємо договір із замовниками. У ньому вказується ціна сервісної послуги, яка буде відповідати відображеній у прейскуранті.
 • Серйозна відповідальність, надійність та безпека. За рівень якості послуг наші фахівці беруть на себе повну відповідальність. Саме тому, якщо раптом ви виявили будь-які вади в ремонті спеціаліста, дзвоніть до нашої служби підтримки, і ми запевняємо, що їх буде виправлено в найкоротший термін.
 • Зручна оплата: банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен виконавець сервісу Master911 готовий надати гарантійні сертифікати на послуги та замінені вузли, блоки, деталі.
 • Підтримка у вирішенні конфліктних моментів. Усі виконавці Master911 перед виходом на роботу проходять обов'язкову перевірку наданих персональних даних. Отже, у разі некоректного ставлення техніка до своїх обов'язків, повідомте про те, що трапилося нам, і ми виявимо сприяння у вирішенні інциденту.
 • Підтримка чистоти в робочій зоні. Неухильне прибирання місця роботи є важливою частиною будь-якої послуги.

Працюємо у Броварах та на виїзді по Київській області

Виконуємо ремонти по Київській області

Сервіс побутового ремонту Master911 має спеціалістів практично у кожному населеному пункті Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Завдяки цьому наші замовники, які проживають у зазначеній області, можуть розраховувати на прихід спеціаліста в день оформлення заявки. У такому разі великим позитивним моментом є не лише швидкість надання послуги, якісність, а й суттєва економія на транспортних витратах.

Часом, через велику посезонну завантаженість, прихід професіонала може перенестися на інший день, про цей факт вам повідомлять у момент складання заявки.

Ми працюємо в приміській зоні Броварів

Ті люди, що знаходяться в приміській зоні Броварів (Велика Димерка, Щасливе, Княжичі, Семиполки, Перемога, Погреби, Зазим'я, Пухівка, Требухів, Гоголів, Красилівка), зможуть чекати на появу майстра вже протягом 5 годин.

Приймаємо заявки до м. Бровари, виїжджаючи за вказаною адресою

Якщо ви проживаєте в межах міста Бровари, приїзд фахівця займе мінімум часу - приблизно три години після подання заявки

Якщо вас цікавить компетентна заміна компресора холодильника та підходить ціна послуги, звертайтесь у маркетплейс Master911. Ми запевняємо вас, що сервіс, який надається нашими виконавцями, вам напевно сподобається!