Монтаж каналізації у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Житомирі

Відгуки по монтажу каналізацій у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізаційної системи - перший із найважливіших етапів при ремонті або ж будівництві, здійснюваний переважно до установки системи водопроводу та іншого сантехнічного обладнання. Вимоги, які висуваються до якості виконання такої роботи, досить високі, тут неприпустимо залишати що-небудь незакінченим або сподіватися заощадити. У тому випадку, коли внаслідок зроблених помилок у вас прорве систему каналізації, то розв'язання проблеми обходиться значними часовими та грошовими втратами.

Часті варіації каналізаційних робіт

У власників таких будівель, які за певних обставин не підключені до міської каналізації, користується популярністю такого типу послуга як будівництво каналізації. Монтаж системи каналізації у звичайній квартирі також користується величезною популярністю, при цьому тут перелік виконуваних робіт помітно менший, оскільки стосується лише внутрішнього монтажу.

До найбільш популярних видів послуг відносяться:

 • Ремонт системи каналізації. За цією послугою часто звертаються власники житла, що належить до вторинного житлового фонду, де чавунні каналізаційні труби. Таке обладнання через тривале застосування регулярно забивається й потім починає гнити. Результатом цього є прориви й інші випадки. Вдалий вихід - стовідсоткова заміна системи.
 • Монтаж каналізації. Це збір систем, здійснюваний після повного проєктування та купівлі потрібних запчастин. Запорука досягнення прекрасного результату - проведення герметичності стиків, а також компетентний розрахунок існуючих ухилів і кутів.
 • Установка зовнішньої системи каналізації. Сюди зараховують: розробку проєкту, де буде передбачений тип автономної каналізаційної системи, розмір та ухил труб, необхідне обладнання, шляхи монтажу, необхідні матеріали. За наданням подібної послуги варто звернутися до професіонала.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи славляться величезним рівнем складності, вони включають установку мережі трубопроводів з випусками, стояками та трубами для відводу, які об'єднуються між собою спеціальними конструкціями. Скажімо, здійснити підключення або ж заміну стояка за критеріями та нормами під силу тільки висококласному фахівцеві.

Окрім перерахованого вище, люди регулярно замовляють локальні послуги або вдосконалення вже існуючої системи: прочищення, ліквідацію засмічень, укладання труб, кілець, установку зливової каналізаційної системи та ін.

Порядок здійснення установки внутрішньої каналізації

 • Монтаж стояків із подальшим монтажем каналізаційного вентиляційного зонта.
 • Монтаж підведень до унітазів і до іншого обладнання.
 • Об'єднання підведень і сифонів, установка від пристроїв відвідних труб.
 • Фінальний етап - перевірка каналізаційної системи в умовах максимально можливого стоку. Коли в проєкті необхідне проведення звукоізоляції труб, її роблять після випробувань.

Похибки, що негативно впливають на роботу каналізації

Похибки, допущені в процесі проведення монтажних робіт систем каналізації, ведуть до нижчеперелічених неприємних проблемам:

 • періодичне засмічення трубопроводу в однакових місцях;
 • несправності сантехнічного обладнання;
 • нещільність трубопроводів;
 • засмічення трубопроводів, санітарних пристроїв;
 • замерзання зливів.

Сервіс Мастер911: монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж системи каналізації в ванній або на кухні, фахівці маркетплейса Мастер911 відрізняються не тільки професійними вміннями та знаннями, а й великим практичним досвідом, адже вони регулярно стикаються з наданням таких послуг.

При прийомі заявки ми уточнюємо в замовника різновид та особливості його обладнання, місця, де запланована його установка, й деякі інші питання. З урахуванням відповідей замовника ми готові його проконсультувати й надати відомості про приблизну суму конкретної послуги.

У деяких випадках зі слів клієнта обсяг майбутніх робіт можна визначити відразу, й тоді робота є стандартною, в інших - для цього знадобиться особистий огляд сантехніка, та послуга буде нестандартною. Коли послуга стандартна, повна сума робіт буде відома ще до візиту професіонала, в іншому випадку - кошторис назве сантехнік уже на місці. Однак ми обіцяємо, що в обох випадках вартість монтажу системи каналізації в приватному будинку буде точно відповідати сумі, зазначеній у прайс-листі сервісу Мастер911.

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте:

 • швидкий виїзд до вас професіонала;
 • дані про вартість потрібної роботи й попередню консультацію;
 • надійно надану послугу;
 • можливість оформити заявку в цілодобовому режимі.

Наші сантехніки - висококласні професіонали, вони відповідальні, доброзичливі та ввічливі з замовниками. Вони не застосовують грубої лексики, не курять і дотримуються чистоти на робочому місці.

Переваги при зверненні в Master911

Замовникам, які оформили заявку на виклик сантехніка до будинку, не слід переживати про можливість запустити додому непрофесійного або ж некультурного сантехніка. Усі наші сантехніки - надійні люди, які отримали допуск до обслуговування замовників виключно після надання паспортних даних, складання іспиту на високий бал і закінчення спеціального навчання.

Окрім усього іншого, у нас існує служба техпідтримки, куди в будь-який час можна звернутися, коли, наприклад, довелося виявити помилку або ж неточність у роботі фахівця, або зіткнутися з його непристойною поведінкою. Ми вивчимо вашу претензію й допоможемо в вирішенні вашого конфлікту.

Не має значення, яку роботу ви замовите, монтаж каналізації в ванній кімнаті або ж якусь іншу, наші професіонали беруть грунтовну відповідальність за якість і залишають гарантійні зобов'язання. Оплату роботи ви зможете здійснити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна різної стандартної послуги, за вирахуванням автозатрат і вартості інших запчастин/витратних матеріалів є в прайсі Мастер911. Наше ціноутворення розроблене так, щоб воно було зрозумілим і прозорим будь-якій людині.

Яка б послуга вам не знадобилася, ви в будь-який час маєте можливість ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на надання докладної консультації. Порахована ціна найчастіше залишається тією ж.

Замовлення професіонала у Житомирі з виїздом по Житомирській області

Працюємо в м. Житомир

Через 2-3 години після подачі заявки сантехнік виїжджає до людей, що перебувають у м. Житомир.

Надаємо послуги в передмісті Житомира

Трохи більше, десь п'ять годин, займе час очікування фахівця для людей, що мешкають у передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани).

Приймаємо замовлення по Житомирській області

Унаслідок того, що в маркетплейсі Master911 працюють досвідчені майстри в різних пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), клієнти з віддалених міст теж мають можливість розраховувати на візит майстра в той же день. Ще однією перевагою виступає можливість зменшити витрати на транспорт.

Якщо через значну завантаженість виїзд сантехніка до вас вимушено відкладеться на ще один день, то вас, звичайно, про це попередять у процесі оформлення заявки.

Вас цікавить надійний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого вас точно здивує? Зверніться в Мастер911 - і ми гарантуємо, що ви будете задоволені сервісом і якістю виконаних робіт!