Встановлення кухонної мийки у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Житомирі

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще 10-20 років тому практично в усіх особняках і квартирах монтували однотипні кухонні раковини, то сьогодні на ринку доступний великий вибір виробів із різних матеріалів, різних габаритів і форм, які відрізняються методом монтажу.

Залежно від способу установки кухонні умивальники ділять на такі групи:

  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути здійснена трьома способами (за допомогою брусків, кронштейнів та клею), є в різних видах оформлення. Мийка може оснащуватися однією або двома чашами, частиною для сушки. Матеріалом для виробництва цього умивальника найбільш часто виступає нержавіюча сталь із глянцевим або матовим напиленням. Спосіб установки в кожному окремому випадку повинен бути обраний сантехніком, якому й краще делегувати установку накладної кухонної мийки.
  • Інтегровані. Правильний монтаж раковини такого виду включає її підключення рівно зі стільницею, що потребує бездоганно рівних країв самої мийки й досить правильної підготовки стільниці. До жодної іншої раковини не висувають подібних вимог, що можна пояснити відмінностями їх конструкції.
  • Врізні. Їх найголовніша перевага - гігієнічність. Подібні мийки вставляють у стіл, унаслідок чого під краями, які не підіймаються над столом, не збирається вода. Надійніше подібну послугу делегувати кваліфікованим фахівцям, особливо коли пристрій слід врізати в стільницю зі штучного каменю.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від фахівця-виконавця відмінної кваліфікації та тривалого досвіду. Це можна пояснити як високою ціною самої раковини (підстільні умивальники виготовляють із дорогого натурального або ж штучного каменю), так і необхідністю в застосуванні особливих пристосувань і запчастин.

Власноручні спроби змонтувати раковину рідко закінчуються добре, це стосується й ситуацій, за яких залучають неперевірених людей, що не можуть дати гарантії на виконану роботу.

Надійніше за все не ризикувати та звернутися в маркетплейс Master911: компетентний фахівець швидко приїде на вашу адресу, надійно виконає необхідну роботу й візьме на себе стовідсоткову відповідальність за її надійність.

Сервіс побутових послуг Master911: монтаж кухонної мийки

Наші майстри кожен день стикаються з монтажем кухонних умивальників різних видів і славляться солідним досвідом. Під час розгляду заявки на виклик сантехніка, ми поставимо клієнтові кілька потрібних питань, що стосуються самої мийки й нюансів її підключення. На основі детальної інформації, ми можемо надати клієнту попередню консультацію та зорієнтувати стосовно ціни необхідної послуги.

У тій ситуації, якщо масштаб послуг можна виявити відразу, послуга є стандартною, її вартість буде названа за прайсом. У разі, якщо без огляду сантехніком встановити обсяг замовлених послуг складно, то ціну обчислить сантехнік безпосередньо після приїзду на об'єкт, вона не відрізнятиметься від тієї, що є в прайс-листі.

Клієнтам Master911, ми можемо пообіцяти:

  • надання початкової консультації та інформації про вартість необхідної роботи;
  • бездоганну якість роботи - установки накладної кухонної мийки або умивальника будь-якого іншого виду;
  • можливість подати заявку цілодобово;
  • оперативний візит сантехніка.

Майстри сервісу побутових послуг Master911 славляться відповідальністю, дружелюбністю й охайністю. Вони не курять і не вживають грубих слів.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

При зверненні в сервіс Мастер911 ви не ризикуєте зіткнутися з неперевіреними фахівцем і всіма пов'язаними наслідками. Кожен наш сантехнік підтвердив власну кваліфікацію складенням іспиту на високий бал, а також пройшов перевірку паспортних даних, після чого він отримав допуск до заявок.

Про яку б послугу ми не говорили (підключення кухонного умивальника в стільницю або підключення раковини іншого виду), професіонали несуть відповідальність за якість виконання й надають гарантійні зобов'язання. Після послуг вам нададуть акт зроблених робіт. Ми пропонуємо клієнтам зробити оплату зручним варіантом - безготівковим розрахунком або ж на місці.

Вартість установки раковини

Кошторис різної стандартної роботи, за винятком ціни додаткових запчастин і дорожніх витрат, є в прайсі Мастер911. Для нашого сервісу домашніх послуг найголовніше, щоб наше ціноутворення було доступним і прозорим кожному нашому замовникові. Ми зможемо надати інформацію про кінцеву ціну послуги та запропонувати професійну консультацію ще на етапі розгляду замовлення, та як правило, названа сума залишається незмінною.

Виклик сантехніка у Житомирі на об'єкт і по Житомирській області

Працюємо в м. Житомир

Люди, що живуть у межах м. Житомир, мають можливість сподіватися на прибуття до них сантехніка приблизно через 2-3 години.

Працюємо в передмісті Житомира

На 1-2 год більше доведеться чекати приїзду сантехніка для тих, хто звернувся в сервіс домашніх послуг Мастер911 із передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани).

Працюємо по Житомирській області

Навіть ті клієнти, хто проживає в віддалених точках, мають можливість розраховувати на приїзд майстра в день замовлення. Це реалізується завдяки тому, що Мастер911 має своїх професіоналів у різних регіонах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка).

Якщо ж унаслідок високої сезонної завантаженості візит професіонала відкладається на ще один день, вам повідомлять заздалегідь.

Цікавить недорога установка кухонної мийки за ціною, яка безсумнівно здивує? Залишайте заявку в Master911 - і ми гарантуємо, що терміновість, відмінна якість робіт і рівень нашого сервісу вас здивують!