Встановлення ванни у Бердичеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бердичеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Бердичеві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Бердичеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Бердичеві

Відгуки по встановленню ванн у Бердичеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальні ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай завершуються монтажем ванни. Виходячи з параметрів: типу, розміру, ваги, форми та матеріалу виготовлення ванни, залежить рішення про те, як оптимально зробити необхідні роботи.

Потрібно мати на увазі, що грамотна установка ванни передбачає наявність досвіду, спеціалізованих знань і навичок, як і дотримання параметрів, розуміння функціональних особливостей, що висуваються до кімнати.

Чи можливо самостійно виконати встановлення ванни?

Непрофесійні спроби власними силами зробити установку та монтаж сталевої, акрилової або чавунної ванни - цілком можливі, проте не вітаються. Оскільки це пов'язані з непотрібним ризиком випадкового припущення будь-якої помилки, відхилення прийнятих нормативів чи порушення правил безпеки. Наслідки цього можуть виявитися досить неприємними: окрім зниження рівня комфорту та безпеки свого сімейства, є небезпека в тому, що ви швидко затопите не лише власну квартиру, а й сусідів нижніх поверхів.

Запрошення некомпетентного, неперевіреного чи недосвідченого фахівця це аж ніяк не найкращий із варіантів. По-перше, встановлення акрилової, сталевої або чавунної ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на сантехнічну послугу вам не видадуть жодної гарантії. Не слід ризикувати, а запросити надійного, випробуваного, досвідченого професіонала, який якісно, швидко та надійно впорається з наміченим завданням.

Майстер911: компетентне встановлення кутової, круглої та овальної ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу домашнього ремонту Майстер911 мають багатий досвід в установці чавунних, металевих, акрилових ванн різноманітних габаритів, форм та конструкцій.

У момент заповнення форми замовлення на виклик майстра додому, ми задаємо замовнику кілька питань про обладнання, місце, особливості та побажання його монтажу, після чого зможемо видати первинну консультацію та зорієнтувати за ціною сантехнічної послуги.

Ціни на всі стандартні послуги є в нашому прайсі, і за першого прохання надаються клієнту. Коли ж буде потрібна особлива послуга, тоді точна вартість буде встановлена слюсарем-сантехніком під час відвідин додому, внаслідок визначення точного обсягу завдань. Але ми з абсолютною відповідальністю гарантуємо, що розмір оплати не відрізнятиметься від тієї, яка написана в прайсі.

У разі подання заявки на сервіс домашнього ремонту Master911, ви отримаєте:

 • надання надійної, гарантійної та якісної послуги - встановлення овальної, кутової або круглої ванни;
 • первинну консультацію та важливу інформацію про приблизну або конкретну вартість роботи;
 • можливість оформити заявку щодня, в режимі 24/7, у тому числі у святкові та вихідні дні;
 • терміновий приїзд професійного, досвідченого та сертифікованого сантехніка.

Наші виконавці показують відповідальне ставлення до обов'язків, не матюкаються, обов'язково прибирають робоче місце, прихильні та чуйні до всіх бажань замовників, не димлять цигаркою.

Переваги сервісу побутових послуг Майстер911

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними сантехніками, кожен із них перед отриманням доступу до обслуговування замовників підтвердив свою професійну підготовку, успішно склавши екзаменаційні тести та, крім цього, пройшов верифікацію персональних документів та спеціальне навчання. Однак, попри такі заходи, ніхто не застрахований від можливих похибок, тому ми готові надати ефективну допомогу у разі виникнення спірних питань.

У випадку, якщо ви відразу побачили будь-яку помилку в діяльності фахівця або ж доторкнулися до його непрофесійної поведінки, терміново звертайтеся до сервісної служби підтримки. При оплаті за роботу майстра-сантехніка - монтаж та підключення ванни - вам доступний ряд варіантів: готівкою або безготівкою. Наприкінці проведення робіт із встановлення ванни замовники приймають акт виконаних сервісних послуг. Всі наші майстри-сантехніки надають гарантійні умови на послуги. Будь-яка послуга (наприклад: монтаж кутової ванни, встановлення ванни без ніжок або ванни з масажем) здійснюється згідно з договором, в якому відображено аспекти виконання робіт, конкретні умови відповідальності сантехніка, тимчасові терміни, сам процес.

Яка вартість якісної установки ванни?

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки може коштувати установка чавунної ванни, монтаж акрилової ванни або складання ванни з джакузі, будь-якої миті ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. Там є ціни на всі типові послуги, без урахування вартості запчастин, розхідників, які будуть потрібні під час монтажу та автотранспортних витрат. Ми прагнемо прозорого і цілком зрозумілого всім нашим клієнтам ціноутворення і високого рівня комфорту. З цією метою ми готові в будь-який момент надати клієнтам, що зателефонували нам, початкову консультацію і зорієнтувати за приблизною ціною послуги, що цікавить. Здебільшого, спочатку названа вартість при розрахунку не змінюється.

Термінове замовлення слюсаря-сантехніка у Бердичеві з виїздом додому по Житомирській області

Приймаємо замовлення в передмісті Бердичева

Якщо ви перебуваєте в передмісті Бердичева (Гришківці, Романів, Кодня), приїзд професіонала теж не вимагатиме багато часу - в середньому 4-5 годин.

Співпрацюємо із замовниками по Житомирській області

Сервіс побутових послуг Майстер911 має кваліфікованих, сертифікованих майстрів-сантехніків в основному н.п. Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). У зв'язку з цим, замовники, які проживають у далеких точках, яких цікавить професійне складання, встановлення сучасної ванни, можуть розраховувати на надання їм замовленої послуги у день укладання договору. Цей сервіс, крім явних плюсів, до того ж дозволяє заощадити свої кошти на автотранспортних витратах. Іноді виникають випадки, коли через досить високу посезонну завантаженість, виїзд майстра вимушено переноситься на наступний день. Про це рішення ми зазвичай повідомляємо клієнтів завчасно, на етапі подачі замовлення на виклик.

Робота ведеться в межах Бердичева

Замовники, які звернулися до нас і живуть в рамках м. Бердичів, мають можливість розраховувати на оперативний виїзд професіонала - орієнтовно через три години з часу подання заявки в сервісі послуг Майстер911.

У тому випадку, якщо вас зацікавила швидка установка сучасної ванни за розумною ціною, звертайтеся до нашого сервісу.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні сервісного обслуговування, що надається нашими техніками, і найвищій професійній якості запропонованих послуг!