Встановлення рушникосушки у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Житомирі

Відгуки по встановленню рушникосушок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж рушникосушки у ванній стає однією з досить поширених послуг і обумовлена істотним підвищенням зручності домочадців при порівняно невеликих витратах. Це виріб сантехніки виконує потрійну функцію: регулювання рівня вологості, сушку банних рушників і будь-якої іншої білизни, крім того, - додатковий обігрів ванній.

За конструктивним характеристикам виділяють такі різновиди приладів: водяні, комбіновані та електричні, крім цього, виготовляються вироби в різному виконанні - алюмінієві, керамічні, мідні та сталеві. Сьогодні є широкий модельний ряд рушникосушок, і який зробити вибір, залежить від ряду моментів: комфорту, наявності необхідної площі, надійності та ціни. Можна сказати, що комбіновані - більш практичні та ефективні, тільки ціна даного змійовика досить висока, електричні - надзвичайно адаптивні, автономні, прості в монтажі та незалежні від функціонування інших установок, водяні найбільш бюджетні в питанні економії електроенергії.

Правильна установка рушникосушки будь-якого сучасного виду передбачає присутність певних знань і навичок, з цієї причини її найкраще довіряти фахівцям.

Чи можлива самостійна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що дане сантехнічне обладнання буде безвідмовно функціонувати тривалий період - виконання робіт з монтажу приладу для просушки рушників відповідно до технічних умов. У зв'язку з цим прагнення заощадити на сервісних послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого сантехніка та спробувати змонтувати прилад власними руками - недоцільні. Ця задумка в кращому результаті, цілком ймовірно, закінчиться марною втратою часу, в гіршому - зажадає оперативного виїзду майстра для виправлення досить серйозних аварійних ситуацій. Якщо в процесі монтажу була допущена технологічна неточність, все це не тільки не забезпечить бажаний рівень комфорту, але й при наявності високого тиску здатне стати причиною затоплення квартири або замикання електропроводки.

За вищеописаними причинами не слід довіряти установку змійовика і неперевіреному "знавцеві", який ніколи не надасть гарантійних зобов'язань на виконані роботи, і при аварійній ситуації вам потрібно буде власними коштами оплачувати плачевні наслідки.

Оптимальний висновок - звернутися за допомогою до перевіреного слюсаря-сантехніка, він швидко та професійно надасть заявлену сервісну послугу, а також завжди несе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки по заздалегідь узгодженій вартості роботи.

Сервіс побутового ремонту Мастер911: професійна установка змійовика

Майстри нашого сервісу набули чималого досвіду в пристрої практично всіх видів, моделей, конфігурацій і конструкцій змійовиків рушникосушок. У момент оформлення заявки на виклик майстра-сантехніка наш оператор щоразу ставить клієнту кілька важливих питань, щодо самого сантехнічного виробу, його місця монтажу, конструктивних особливостей, варіанту підключення та інші. На основі отриманих відповідей ми готові надати початкову консультацію, а також зорієнтувати за ціною потрібної послуги. Коли з'ясовується, що вона типова (зі слів замовника можна правильно розрахувати масштаб планованих робіт), то за монтаж рушникосушки у ванній ціна буде вказана відразу ж з прейскуранта.

В разі, якщо без чіткого огляду сантехніком встановити обсяг робіт не можна, то ця послуга є не типовою, і чітка кошторисна вартість буде озвучена виконавцем вже на місці, проте ми гарантуємо, що ця сума не буде різнитися з тієї, що прописана в нашому прайс-листі.

Прийнявши рішення зателефонувати в сервіс побутових послуг Мастер911, ви можете сподіватися на:

  • видачу кожному клієнту відомостей про приблизну розцінку потрібної послуги та кваліфікованої консультації;
  • швидкий виїзд надійного та перевіреного сантехніка;
  • якісну, оперативну та надійну послугу з видачею гарантійних зобов'язань;
  • оформлення та подачу замовлення на виклик без вихідних, в будь-який зручний час.

Професіонали сервісу Мастер911 пунктуальні, сумлінні та ввічливі, відрізняються акуратністю, обов'язково приберуть робочу зону. Вони не курять, до своєї справи завжди ставляться сумлінно, не допускають недбалості й не лаються.

Переваги звернення в сервіс послуг Мастер911

На відміну від невідомих умільців ми впевнені в кожному зі своїх майстрів, оскільки до отримання доступу до обслуговування замовників вони пройшли обов'язкову верифікацію персональних даних, специфічне навчання та успішно склали на прохідний бал іспити. Попри це, ми завжди готові вислухати критику, побажання та всі нарікання, щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійної дії майстра. Саме тому, при появі конфліктної ситуації ми переконливо просимо своїх замовників доводити до відома службу підтримки Master911.

Після закінчення будівельно-монтажних робіт, кожен замовник отримує акт про виконання послуг. Всі наші послуги виконуються відповідно до договору, де чітко позначені процес, критерії якості виконання завдань, а також всі умови відповідальності сантехніка. Розрахуватися за виконану роботу майстра-сантехніка допускається готівкою або безготівковими перерахуваннями. Наші виконавці беруть на себе особисту відповідальність і дають гарантійні зобов'язання на послуги, що надаються.

Яка вартість навішування змійовика?

Розцінки на монтаж рушникосушки у вигляді змійовика або драбинки ви можете з'ясувати, ознайомившись з прайсом нашого сервісу. Там вказана розцінка кожної окремої стандартної сервісної послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, інших запасних частин, а також транспортних витрат. Для приємного співробітництва та спілкування з сантехніками, ми завжди готові вас проконсультувати ще до приїзду майстра і зорієнтувати за вартістю послуги. Для нас надзвичайно цінно, щоб наше ціноутворення було зрозумілим і прозорим для кожного, хто подзвонив нам. Найчастіше, наприклад за установку електричної рушникосушки, названа заздалегідь ціна не змінюється.

Замовлення техніка у Житомирі з виїздом за адресою по Житомирській області

Робота ведеться на території м. Житомир

Якщо ви живете в будь-якій локації в рамках м. Житомир, тоді протягом 3 годин з моменту оформлення заявки, маєте можливість розраховувати на терміновий виїзд до вас кваліфікованого, досвідченого та перевіреного техніка.

Роботи ведуться в передмістях Житомира

Тим клієнтам, хто знаходиться в приміських зонах Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), буде потрібно чекати прибуття виконавця на годину-дві довше, приблизно 4-5 годин.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Оскільки ми маємо досвідчених, професійних, навчених і перевірених слюсарів-сантехніків практично у всіх населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), навіть ті люди, які проживають на околицях області, можуть розраховувати на відвідування виконавця робіт в день оформлення заявки. Крім явних плюсів, такий сервіс дозволяє отримати додаткову економію на транспортних витратах.

У виняткових випадках, коли у фахівців дуже високе завантаження, їх приїзд може бути відкладений на найближчу дату. Ми про подібний прецедент попереджаємо замовників ще на етапі подачі заявки в Master911.

В разі, якщо вас цікавить кваліфікована установка рушникосушки всілякої конструкції, ціна якої всім сподобається, телефонуйте в маркетплейс Master911!