Встановлення кульового крану у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Житомирі

Відгуки по встановленню кульових кранів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Наявність системи водопостачання у квартирі, в промисловому приміщенні або ж у власному котеджі передбачає застосування запірної арматури, яка вимагається для функції вмикання/вимикання води.

Кульовий кран є найпопулярнішим механізмом, від численних кранів він відрізняється своєю простотою й хорошою міцністю.

Хоча й установка кульового крана на пластикову трубу не є чимось понад важким, проте доручити подібну роботу радимо майстру. Важливо враховувати, що надійний монтаж запірної арматури буде залежати від правильної підготовки до роботи: перевірки готової різьблення, підбору якісного крана.

Виявити, чи грамотно була здійснена установка кульового крана на металопластикову трубу, неважко. Якщо в процесі роботи була похибка, то відкриються такі негативні наслідки, як погане регулювання напору або протікання. Тим людям, хто хотів би своїми руками здійснити таку складну задачу, або доручити її фахівцеві «з вулиці», необхідно подумати про ймовірність найбільш жалюгідного результату - поломки пристрою.

Щоб не допустити подібних неприємностей і бути впевненим у тому, що кульове пристосування було змонтовано грамотно, в рамках встановлених інструкцій, необхідно звертатися в маркетплейс Мастер911. Грамотний фахівець високої кваліфікації швидко прибуде на місце, якісно й недорого зробить необхідну роботу.

Мастер911: якісна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають тривалий досвід у своїй справі, вони підберуть потрібний для вашої труби (з чавуну, поліпропілену, сталі й ін.) кульової кран, у процесі роботи якісно загерметизують з'єднання, забезпечивши безпроблемну експлуатацію пристрою.

Під час розгляду замовлення наші менеджери ставлять замовнику ряд питань про матеріал труби, калібрування, нарізку або прочищення труби, потребу в демонтажі, тип крана.

Коли на підставі відомостей, озвучених замовником, стає зрозумілий обсяг необхідних робіт, у цьому випадку такого роду послуга стандартна, і її ціна буде точно порахована. Але коли для з'ясування масштабу майбутніх робіт потрібен очний огляд майстра, вартість буде озвучена ним тільки на об'єкті. Але ми гарантуємо, що вона буде однозначно збігатися з тією, що вказана в прайсі маркетплейса Master911.

Прийнявши рішення звернутися в наш маркетплейс, абсолютно можете бути впевнені в:

  • оперативному візиті фахівця на об'єкт;
  • високій якості замовленої послуги - установки кульового крана на батарею;
  • отриманні інформації про ціну потрібної роботи й попередньої консультації;
  • можливості оформити замовлення 24 години на добу, без вихідних.

Наші фахівці завжди доброзичливі, охайні та культурні, вони не вживають нецензурних слів, не курять на місці роботи й досить відповідально ставляться до роботи.

Чому слід звернутися в сервіс Мастер911?

Ми не працюємо з малодосвідченими майстрами, неодмінно кожен фахівець отримав допуск до роботи з клієнтами лише після перевірки паспортних даних та спеціального навчання. При цьому, якщо ви помітили будь-яку похибку в роботі або були змушені зіткнутися з некоректною поведінкою, то в будь-якому випадку маєте можливість розраховувати на швидку допомогу в розв'язанні виниклої суперечки. Вам усього лише слід зателефонувати в службу нашої підтримки.

Про яку б роботу ми не говорили, чи це монтаж крана на металопластикову трубу або ж про будь-яку іншу, за якість наданої послуги наші професіонали беруть всю відповідальність. Оплатити послуги фахівця можливо на місці або ж безготівково.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо до того, щоб наше ціноутворення було абсолютно зрозумілим будь-якому замовникові, що звернувся. Саме тому ціна будь-яких стандартних робіт (не враховуючи вартість витратних матеріалів, запасних частин, а також дорожніх витрат), вказана в нашому прайсі. Для надання зручних умов співпраці, ми в будь-який час можемо дати детальну консультацію до виїзду майстра й оголосити ціну потрібної послуги. Часто вона залишиться колишньою.

Замовлення майстра у Житомирі з виїздом на адресу по Житомирській області

Пропонуємо послуги в м. Житомир

У тому випадку, якщо вас цікавить високоякісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж інша послуга й ви перебуваєте в м. Житомир, уже приблизно через 3 години з моменту подачі замовлення майстер виїде за потрібною адресою.

Працюємо в передмісті Житомира

Для клієнтів, які проживають у передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), очікування професіонала складе 5 годин.

Ми маємо у своєму розпорядженні надійних професіоналів практично в усіх містах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Тому замовники, які мешкають у віддалених населених пунктах, зможуть розраховувати на оперативний приїзд фахівця в день розгляду заявки.

Досить нечасто, через серйозне завантаження, приїзд професіонала переноситься на один день. Причому про це вас, звичайно, сповістять.

Якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана, ціна якої вам підійде, зверніться в сервіс побутових послуг Мастер911. Ми впевнено обіцяємо, що вам сподобаються терміновість надання послуг, відмінна якість виконаних робіт і наше обслуговування.