Монтаж каналізації у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Полтаві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Полтаві

Відгуки по монтажу каналізацій у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка каналізації - один із ключових етапів робіт при проведенні будівництва, що виконується, найчастіше, до установки водопровідної системи. До якості виконання цієї роботи нормативи висуваються досить серйозні, тут не треба сподіватися заощадити або залишати що-небудь незавершеним. У разі, коли внаслідок допущених помилок у вас прорве каналізаційну систему, то усунення проблеми буде коштувати вам значних часових і фінансових витрат.

Найбільш часті варіанти каналізаційних робіт

У власників тих будівель, які не можуть бути підключені до загальної каналізаційної системи, користується популярністю така послуга як будівництво каналізації. Монтаж системи каналізації у звичайній квартирі теж має високий попит, хоча тут діапазон потрібних робіт набагато вужчий, оскільки стосується лише внутрішнього монтажу.

До найвідоміших видів послуг відносяться:

 • Ремонт каналізації. За цією послугою, зазвичай, звертаються власники житлоплощі, яка належить до вторинного фонду, в якому чавунні стояки та труби. Таке обладнання, внаслідок давнього використання, як правило, засмічується й потім гниє. Результатом чого стають протікання та інші наслідки. Кращий вихід - стовідсоткова заміна системи каналізації.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи славляться значним рівнем складності, вони спрямовані на організацію мережі трубопроводів зі стояками, відвідними трубами, випусками, з'єднаними між собою за допомогою сантехнічних конструкцій.Скажімо, здійснити заміну або монтаж стояка, згідно з усіма нормами та критеріями, під силу тільки професійному майстру.
 • Установка зовнішньої каналізації. До цього відносять: проєкт, у якому передбачаються потрібні матеріали, потрібне обладнання, варіанти з'єднання, ухил і розмір труб, різновид автономної каналізаційної системи. За проведенням подібної послуги рекомендується звернутися до професіонала.
 • Підключення каналізації. Це збір каналізації, який проводиться після закінчення повного закінчення робіт з проєктування та придбання всіх необхідних запчастин. Гарантія кращого результату - це компетентний розрахунок усіх кутів і ухилів, а також проведення повної герметичності.

Окрім перерахованих вище серйозних проєктів, клієнти замовляють локальні послуги або модернізацію вже наявної системи: укладання труб, кілець, прочищення системи каналізації, чистку засмічень, монтаж зливової системи та ін.

Етапи здійснення установки внутрішньої системи

 • Монтаж стояків із подальшою установкою вентиляційного каналізаційного зонта на будівлі.
 • Монтаж підведень до унітазів і до іншого обладнання.
 • Установка від сантехнічних пристроїв відвідних труб, з'єднання сифонів із підводами.
 • Заключний етап роботи - перевірка каналізаційної системи в умовах максимального зливу. Якщо проєкт включає здійснення звукоізоляції каналізаційних труб, її роблять після випробувань.

Які порушення погано впливають на роботу каналізації?

Похибки, які були зроблені під час проведення монтажу систем, ведуть до нижчеперелічених негативних наслідків:

 • мала щільність пристроїв;
 • часте засмічення трубопроводу в одних місцях;
 • збої санітарних пристроїв;
 • замерзання стоку;
 • засмічення трубопроводів і сантехнічного обладнання.

Сервіс Master911: оперативний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках робіт, як монтаж системи каналізації на кухні та в ванній, сантехніки Master911 володіють не тільки відмінними знаннями й навичками, а й багатим досвідом, тому що вони вкрай часто стикаються з проведенням даних робіт.

При оформленні замовлення ми уточнюємо в клієнта тип й особливості його сантехніки, місця, на якому заплановано його монтаж, і деякі інші. З урахуванням відповідей клієнта ми зможемо його проконсультувати й надати відомості про приблизну ціну майбутньої послуги.

Іноді зі слів клієнта перелік планованих робіт може бути виявлено відразу, тоді робота називається стандартною, в інших - для того потрібен очний візит професіонала, й послуга буде нестандартною. У тому випадку, коли робота стандартна, повна ціна буде відома ще до виїзду професіонала, а якщо ні - суму назве фахівець уже на місці. Хоча ми обіцяємо, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде повністю відповідати ціні, прописаній у нашому прайсі.

Наші клієнти зможуть отримати:

 • можливість залишити замовлення 24 на 7;
 • грамотно зроблену роботу;
 • грамотну консультацію й відомості про суму послуги, що цікавить;
 • швидкий виїзд до вас фахівця.

Фахівці Мастер911 - справжні професіонали своєї справи, вони відповідальні, доброзичливі та ввічливі. Вони дотримуються чистоти на своєму робочому місці, не курять і не застосовують нецензурної лайки.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Замовникам, які оформили заявку на виклик майстра додому, не варто хвилюватися про можливість впустити в будинок недосвідченого або ж нахабного сантехніка. Усі сантехніки - надійні люди, які отримали допуск до заявок виключно після закінчення навчання, перевірки паспорта та складення іспиту.

Окрім усього іншого, у нас працює служба техпідтримки, куди ви в будь-який час можете звернутися, якщо все ж довелося знайти неточність або помилку в роботі майстра. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо оперативно розв'язати виникле питання.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації в ванній кімнаті або іншу, наші фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за бездоганну якість. Оплату виконаної майстром роботи можна здійснити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна стандартної роботи, за винятком ціни допоміжних деталей/витратних компонентів та автомобільних витрат, прописана в нашому прайсі. Наше ціноутворення влаштовано так, щоб воно було прозорим і зрозумілим кожному нашому замовнику.

Яка б послуга вам не знадобилася, ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації й розраховувати на надання консультації. Названа спочатку ціна здебільшого вже не змінюється.

Замовлення майстра у Полтаві з виїздом по Полтавській області

Надаємо послуги в м. Полтава

Через 3 години після прийому заявки майстри виїжджають до клієнтів, які проживають у м. Полтава.

Працюємо в передмісті Полтави

Трохи довше, близько чотирьох-п'яти годин, складе час очікування сантехніка для людей, які живуть у передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці).

Приймаємо замовлення по Полтавській області

Через те, що ми маємо у своєму розпорядженні надійних сантехніків у багатьох містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), клієнти, які звернулися до нас із віддалених пунктів, теж зможуть сподіватися на візит фахівця в той же день. Ще одним плюсом виступає можливість знизити автовитрати.

У разі, коли через значне сезонне завантаження виїзд фахівця до вас вимушено перенесеться на ще один день, вас обов'язково про це повідомлять під час подання замовлення.

Вам потрібен оперативний недорогий монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого вам сподобається? Звертайтеся в сервіс Мастер911 - і ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені сервісом і якістю наданих послуг!