Встановлення кухонної мийки у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Полтаві

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще 30-40 років тому майже в усіх приватних котеджах і квартирах ставили однотипні кухонні мийки, то сьогодні на ринку представлений великий асортимент виробів із численних матеріалів, найрізноманітніших форм і розмірів, що відрізняються один від одного способом установки.

Залежно від особливостей підключення раковини ділять на наступні групи:

  • Інтегровані. Грамотний монтаж мийки цього виду означає її монтаж рівно з робочою поверхнею, що вимагає абсолютно рівних країв конкретної раковини та вельми якісної підготовки поверхні. До жодної іншої мийки не висуваються подібні вимоги, як до інтегрованих, що пов'язано з відмінностями їхньої будови.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої робиться трьома способами (за допомогою клею, брусків або кронштейнів), є в різноманітному оформленні. Вона може бути оснащена однією або двома чашами, сушінням. Матеріалом для виготовлення подібної мийки часто використовується нержавіюча сталь із глянцевим або матовим напиленням. Вибір відповідного варіанту установки в будь-якій ситуації повинен бути зроблений професіоналом, йому й надійніше доручити установку накладної кухонної мийки.
  • Врізні. Гігієнічність - їх найважливіший плюс. Подібні раковини вставляються в стільницю, внаслідок цього під ними не збирається вода. Варто цю роботу доручити досвідченому сантехнікові, особливо в тій ситуації, якщо мийку належить врізати в стільницю з ненатурального каменю або твердого дерева.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю передбачає від сантехніка-виконавця високої кваліфікації та практичного досвіду. Це зумовлено як високою вартістю умивальника (такі раковини виробляються з дорогого каменю), так і потребою в застосуванні спеціальних інструментів і пристроїв.

Спроби самостійно встановити умивальник рідко закінчуються вдало, це ще стосується й ситуацій, коли до роботи залучають непрофесійних сантехніків «із вулиці», які не залишають гарантії.

Не рекомендуємо ризикувати, а краще звернутися в Master911: висококласний майстер швидко прибуде додому, надійно виконає потрібну роботу та візьме на себе всю відповідальність за її надійність.

Маркетплейс Master911: установка кухонного умивальника

Наші майстри постійно стикаються з монтажем раковин різних типів і можуть похвалитися багатим досвідом у роботі. При розгляді заявки на виклик сантехніка до будинку ми поставимо клієнту кілька важливих питань, що стосуються самої раковини та деталей її монтажу. На підставі докладної інформації, ми можемо зорієнтувати щодо ціни послуги та запропонувати йому детальну консультацію.

Коли спектр робіт можна виявити одразу ж, робота вважається стандартною, її вартість буде названа за прайс-листом. У тому випадку, якщо без безпосереднього огляду майстром встановити спектр необхідних послуг не можна, то суму обчислить професіонал лише після приїзду на об'єкт, - ціна не відрізняється від тієї, що вказана в прайс-листі.

Людям, хто звернувся до Master911, ми можемо пообіцяти:

  • відмінну якість послуги - установки накладної кухонної мийки або виробу іншого типу;
  • можливість залишити замовлення цілодобово;
  • швидкий візит професіонала на об'єкт;
  • надання інформації про суму замовленої роботи й початкової консультації.

Професіонали Мастер911 відрізняються вихованістю, відповідальним ставленням і доброзичливістю. Вони не курять і не використовують матірної лексики.

Чому необхідно звертатися в маркетплейс Мастер911?

При зверненні до нас не бійтеся зіткнутися з некваліфікованим майстром і супутніми складнощами. Будь-який наш професіонал довів власну майстерність складенням внутрішнього іспиту на вищий бал, а також підтвердив документи, виключно після чого він отримав допуск до заявок.

Неважливо, про яку роботу йдеться (установка кухонного умивальника в стільницю або монтаж раковини іншого виду), фахівці несуть відповідальність за якість і дають гарантійні зобов'язання. Після послуги ви отримаєте акти виконаних робіт. Ми надаємо можливість клієнтам оплатити послугу зручним варіантом - безготівковим переказом або ж готівкою на місці.

Ціна монтажу мийки

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості інших деталей і транспортних витрат, прописана в прайс-листі маркетплейса Мастер911. Для нас досить важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки повністю відкритим, але ще й доступним кожному нашому клієнтові. Ми можемо й надати інформацію про приблизну вартість роботи ще на етапі розгляду замовлення, та, як правило, названа сума залишається незмінною.

Виклик професіонала у Полтаві додому та по Полтавській області

Приймаємо замовлення в м. Полтава

Клієнти, які живуть у межах м. Полтава, можуть сподіватися на прибуття до них сантехніка орієнтовно через три години.

Приймаємо заявки в передмісті Полтави

На 1-2 години більше треба чекати приїзду професіонала для замовників, що перебувають у передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці).

Працюємо по Полтавській області

Навіть ті наші замовники, хто проживає в віддалених населених пунктах, мають можливість сподіватися на прибуття майстра в день розгляду заявки. Це можливо тому, що Мастер911 розпоряджається власними майстрами в різних пунктах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки).

Коли через велику завантаженість приїзд сантехніка переноситься на завтра, вам про це скажуть негайно.

Вас цікавить якісна установка кухонної мийки за ціною, яка безумовно здивує? Подавайте заявку в Мастер911 - і ми можемо пообіцяти, що рівень нашого сервісу, оперативність і висока якість вас здивують!