Встановлення розширювального баку у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Полтаві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Полтаві

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення - гарне рішення, яке дозволить скинути тиск в опалювальній системі, без ризику гідроудару. Завдяки грамотному монтажу бака реально не тільки результативно ліквідувати перепади тиску в опалювальній магістралі, а й гарантувати його довгу та прекрасну роботу.

Установка розширювального бака закритого типу кардинально відрізняється від монтажу відкритого пристрою, у зв'язку з цим виконання такої роботи необхідно довірити виключно фахівцеві, що володіє спеціальними навичками.

Чи потрібно монтувати розширювальний бак своїми руками?

На практиці, в випадку, коли вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск виконуються сантехніком без необхідного досвіду та кваліфікації, це може загрожувати поруч неприємних результатів. У вдалому випадку процес загальмується через брак спеціалізованих інструментів або ж відповідного герметика, в гіршому - скоро ви знайдете протікання або вся система опалення зламається в найбільш невдалий момент. Наступна трудність, яка виникає, якщо роботу виконує непрофесіонал або сам власник бака, - незручне розташування підключення, через це підхід до нього буде ускладнений.

Звернення в сервіс Мастер911 дозволить не допустити жодних ризиків. До вас приїде перевірений майстер, який негайно надасть послугу, до того ж залишить гарантію.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші сантехніки вкрай часто стикаються з установкою розширювальних баків всіляких різновидів, славляться тривалим досвідом і прекрасними навичками в виконанні цієї роботи.

При подачі замовлення ми задаємо замовнику перелік потрібних питань про тип обладнання, яке належить встановити, розташування його монтажу та інші основні нюанси. На основі точної інформації ми пропонуємо клієнтові детальну консультацію й готові зорієнтувати за кошторисом майбутньої роботи.

Чи вийшло на підставі озвучених клієнтом відповідей відразу визначити перелік майбутніх послуг, послуга буває стандартною або нестандартною. У разі стандартної послуги ціна буде названа точно ще при розгляді замовлення, у зворотному випадку - суму назве фахівець уже після приїзду на замовлення. Ми можемо гарантувати точний збіг суми з тією, що вказана в прайс-листі сервісу домашніх послуг Master911.

Кожен замовник може з упевненістю сподіватися на:

 • високу якість роботи - підключення обладнання;
 • негайний виїзд сантехніка;
 • цілодобову подачу заявки;
 • отримання інформації щодо вартості послуг і докладної консультації.

Фахівці сервісу побутових послуг Мастер911 - доброзичливі та відповідальні професіонали, які не використовують лайливих слів, дотримуються порядку на місці роботи й не курять.

Переваги звернення до Master911

Різноманітні переживання з приводу можливості покликати додому невідомої людини при зверненні до нас позбавлені підстав. Безсумнівно, будь-який сантехнік Master911 отримав доступ до роботи з заявками лише після закінчення ним внутрішнього навчання й задовільного складання іспиту. Ще однією обов'язковою умовою стає перевірка паспортних даних.

Абсолютно виключити людський фактор не можна, тому, якщо вами була виявлена помилка, допущена майстром, або ж ви зіткнулися з його негідною поведінкою, телефонуйте в нашу техпідтримку. Ми можемо пообіцяти скоро розібратися в проблемі та посприяти в розв'язанні кожного конфлікту.

За якість здійснення установки плоского розширювального бака або ж іншої роботи, наші фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність і залишають гарантійні зобов'язання. Окрім усього іншого, ви отримуєте акт виконаних послуг. Оплата робіт сантехніка може бути здійснена як безготівковим переказом, так і на місці.

Скільки коштує установка розширювального пристрою?

Ціна всіляких стандартних послуг (за винятком вартості додаткових компонентів і транспортних витрат) є в нашому прайс-листі. Наше ціноутворення відкрите, також для нас головне, щоб воно було зрозуміле кожному клієнтові. Ми завжди готові запропонувати професійну консультацію щодо необхідної роботі й оголосити її вартість. Зазвичай, вона залишається такою ж.

Як замовити фахівця у Полтаві на об'єкт по Полтавській області?

Надаємо послуги в м. Полтава

Для замовників, які звернулися в Мастер911, що перебувають у межах м. Полтава, термін очікування візиту сантехніка буде три години.

Надаємо послуги в передмісті Полтави

Коли клієнт живе в передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), то можна сподіватися на прибуття майстра орієнтовно через 4-5 год.

Приймаємо заявки по Полтавській області

Люди, які проживають у далеких пунктах, зможуть чекати візиту фахівця в день прийому замовлення, оскільки ми маємо своїх перевірених сантехніків у більшості міст Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Такий сервіс, окрім інших переваг, дозволяє також і набагато скоротити автозатрати.

У рідкісних ситуаціях, унаслідок високої завантаженості, прибуття сантехніка вимушено переноситься на один день. Про це вас сповістять при отриманні замовлення.

Вас цікавить грамотна допомога в виборі мембранного розширювального бака та його якісна установка? Звертайтеся в сервіс Мастер911 - робота буде здійснена недорого та швидко.