Встановлення кульового крану у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Полтаві

Відгуки по встановленню кульових кранів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання в заміському котеджі, у квартирі або в приміщенні промислового застосування передбачає застосування запірної арматури, обов'язкової для забезпечення можливості вимикати та вмикати воду.

Найбільш популярним для цього механізмом вважається кульовий кран, який відрізняється від інших кранів хорошою міцністю, технічною простотою та довговічністю.

Попри те, що установка кульового крана на пластикову або ж якусь іншу трубу не є надто складною процедурою, однак подібну роботу слід доручити фахівцеві, який володіє необхідними навичками й досвідом. Річ у тому, що якісний монтаж запірної арматури прямо залежить від підготовки до роботи: перевірки різьблення, а також підбору відповідного крана.

Виявити, чи якісно була здійснена установка кульового крана на металопластикову трубу, не складно. Якщо ви виявили такі неприємності, як протікання й погане регулювання напору води, швидше за все при монтажі була допущена похибка. Тим, хто хотів би своїми руками здійснити це непросте завдання або довірити його недосвідченій людині, яка навіть не надасть гарантій на свою роботу, необхідно знати про можливості найжахливішого результату - поломки пристосування або зриву з труби.

Для того, щоб сто відсотків знати, що кран був змонтований у рамках необхідних правил, вам потрібно звернутися в сервіс Мастер911. Хороший спеціаліст хорошої кваліфікації моментально приїде до вас, недорого й надійно виконає потрібну роботу.

Сервіс Мастер911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші фахівці мають великий досвід у цій роботі, вони знайдуть відповідний для певної труби (з чавуну, пластику, сталі) кран, при монтажі усередині загерметизують з'єднання, надавши надійну експлуатацію обладнання.

При розгляді заявки наші менеджери зададуть клієнту ряд необхідних питань про особливості крана, матеріал трубопроводу, калібрування або ж нарізку труби, необхідність у демонтажі.

У разі, коли на основі відомостей, озвучених замовником, стане зрозумілий обсяг майбутніх робіт, то ця послуга є стандартною, і її вартість буде точно відома. Але коли для визначення потрібних робіт необхідний огляд фахівця, то ціна буде відома вже на об'єкті. Однак ми запевняємо, що вона буде збігатися з тією, що вказана в прайс-листі Мастер911.

Звертаючись у наш сервіс, будьте неодмінно впевнені в:

  • швидкому візиті до вас сантехніка;
  • відмінній якості послуги - установки кульового крана на батарею;
  • отриманні грамотної консультації та інформації про вартість потрібної роботи;
  • можливості подати заявку 24/7.

Наші професіонали завжди виховані, акуратні й доброзичливі, вони не вживають лайливих слів, не курять і надзвичайно відповідальні.

Чому необхідно звертатися в Мастер911?

Ми не співпрацюємо з сумнівними майстрами, безперечно, кожен фахівець отримує дозвіл на роботу з клієнтами тільки після проходження навчання та перевірки паспорта. Але навіть у тій ситуації, якщо ви помітили помилку в роботі або були змушені зіткнутися з хамською поведінкою, то ви легко можете розраховувати на моментальну допомогу в розв'язанні будь-якого конфлікту. Вам всього лише слід звернутися в службу підтримки нашого сервісу послуг.

Про яку б роботу мова не йшла: монтаж кульового пристрою на пластмасову трубу або про іншу, за надійність наданої послуги наші фахівці беруть на себе відповідальність. Оплатити послуги можливо готівкою або безготівковим розрахунком. Після роботи ми даємо акт виконаних послуг.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми бажаємо, щоб кожному замовникові було абсолютно зрозуміле ціноутворення Мастер911. У зв'язку з цим в нашому прайсі знаходиться вартість стандартних послуг (без урахування ціни витратних матеріалів, запасних деталей, автовитрат). Окрім цього, ми в будь-який час готові надати консультацію до приїзду майстра й оголосити ціну необхідної послуги.

Замовлення сантехніка у Полтаві додому по Полтавській області

Надаємо послуги в м. Полтава

Якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж будь-яка інша послуга, а ви перебуваєте в м. Полтава, вже приблизно через три години з моменту подачі заявки фахівець зможе виїхати на вашу адресу.

Приймаємо заявки в передмісті Полтави

Для замовників, що мешкають у передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), очікування сантехніка буде трохи довше - 4-5 год.

Ми маємо у своєму розпорядженні надійних фахівців практично в усіх містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Так що навіть такі замовники, що перебувають у віддалених містах, зможуть сподіватися на швидкий візит фахівця в день оформлення заявки.

Досить рідко, через значне завантаження, приїзд професіонала може бути відкладений на один день. Причому про це вас неодмінно повідомлять ще на етапі оформлення замовлення.

У тому випадку, якщо вам необхідна професійна установка кульового крана, ціна якої вам підійде, зверніться в Мастер911. Ми можемо відповідально гарантувати, що вам стовідсотково сподобаються бездоганна якість виконаних робіт, оперативність надання послуг і наше обслуговування.