Встановлення душової кабіни у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Полтаві

Відгуки по встановленню душових кабін у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наш час більшість власників власних котеджів при ремонті ванної вибирають душову кабіну замість звичайної ванни. Подібне рішення можна пояснити як можливістю заощадити вільне місце в невеликому туалеті, так і різноманітними плюсами душових кабін, серед них універсальність, гігієнічність, зручність у застосуванні.

Усі представлені зараз моделі кабінок поділяють на 2 групи: закриті й відкриті. Ключова різниця між ними полягає в відсутності обмежувальної поверхні зверху - стелі.

Особливістю відкритих кабінок виступає їх інтегрування в дизайн, де дві або ж одна стіни ванної є складовою їх простору. Відкриті душові кабінки вважаються збірними. До основи однієї стіни приміщення проводиться установка підлогового дна, спочатку приєднаного до каналізації, а по його периметру встановлюють скляні дверцята. Монтаж відкритих пристроїв передбачає від виконавця наявності досвіду та професійних знань, навичок.

Душові кабіни закритого варіанта (їх ще називають боксами) є абсолютно ізольованим з усіх боків простором, який схожий на коробку. Вхід відбувається через двері. Такого роду пристрої володіють безліччю безумовних переваг: допоміжними функціями, легкістю в установці, можливістю вибору місця з'єднання. Конструкція душових кабін передбачає, що їх запросто можна скласти кілька разів для монтажу в новому будинку.

Які є нюанси при підключенні душової кабіни?

Є спектр важливих нюансів, які варто врахувати для надійного підключення душової кабіни. Для того, щоб якісно змонтувати душову відкритого типу, рекомендується враховувати такі особливості:

 • Треба придбати додатковий набір надійних кріпильних елементів, аналогічних тим, що поставляються в комплекті: це допоможе не допустити деяких проблем при установці.
 • Якщо має бути установка куточка на підлогу, то потрібно провести попереднє облаштування трапа.
 • На першому етапі, що передує конкретно монтажу душової, необхідно ретельно підготувати стіни й підлогу та провести гідроізоляцію підібраного простору.
 • Перед здійсненням підключення кабіни фахівці радять провести збірку на вільній площі й упевнитися в цілісності скла та справності фурнітури, а також наявності всіх необхідних запчастин.

Що впливає на ціну підключення пристрою?

Розрахунок суми підключення конструкції здійснюється з урахуванням наступних моментів:

 • Остаточна ціна робіт. Якщо майстер виїхав на замовлення, де має провести монтаж відразу декількох пристроїв, то ціна монтажу душової кабіни в результаті буде меншою, ніж при замовленні єдиної послуги;
 • Складність пристрою. Зараз застосовується різне за конструкцією сантехнічне обладнання. Отже, й на установку душової кабіни ціни можуть відчутно відрізнятися. Що складніша установка певної моделі, що більшим числом допоміжних опцій вона оснащується, то більше часу вона буде встановлюватися, й то більш кваліфікованим повинен бути сантехнік;
 • Обсяг усіх робіт. Найчастіше збірку душової кабінки доводиться здійснювати в уже функціонуючому приміщенні, попередньо здійснивши розбирання існуючого виробу. Ще може виникнути необхідність у коректуванні підведення каналізації, водопостачання, проведення електромонтажних робіт і ряді інших допоміжних послуг.

Ключові помилки в ході монтажу кабін

У разі якщо установка конструкції не була здійснена професіоналом, велика ймовірність допущення нижчеперелічених глобальних помилок:

 • дуже сильної фіксації кріплень, результатом чого може стати тріщина скляних дверцят;
 • поганої герметизації зливу та стінок пристрою;
 • помилок у приєднанні хол/гар води й електрики;
 • погано підготовленої основи або ж не регульованих ніжок.

Гарантія зручної та довготривалої експлуатації кабінки - її професійний монтаж досвідченим сантехніком, за всіма необхідними вимогами й нормами. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж сантехнічного обладнання власноруч або доручити цю роботу недосвідченому сантехніку «з вулиці», який не дасть якихось гарантійних зобов'язань на зроблену роботу, в подібному випадку наслідки допущеної помилки будуть плачевними.

Найбільш розумний вихід - звертатися в Master911. Професійний сантехнік із величезним досвідом роботи в установці душових кабінок різних типів терміново приїде до вас і правильно надасть необхідну послугу.

Сервіс Master911: швидкий монтаж душової кабіни

Наші професіонали мають багатий досвід у наданні послуг із підключення душових пристроїв різноманітних видів, розмірів і конструкцій. При оформленні замовлення наш менеджер попросить клієнта відповісти на парочку питань про особливості обладнання. На основі детальної інформації ми можемо зорієнтувати за вартістю майбутньої роботи й надати професійну консультацію.

Вирішивши звернутися до нас, ви сто відсотків маєте можливість розраховувати на:

 • надійне надання послуги - установки скляної душової кабіни або будь-якої іншої;
 • оперативний візит сантехніка (найчастіше, через три години після прийому заявки);
 • отримання інформації про орієнтовану суму необхідної роботи (скажімо, установки змішувача в душовій кабіні) та докладної консультації;
 • розгляд вашого замовлення 24/7.

Ми співпрацюємо тільки з висококласними майстрами - адекватними, відповідальними й культурними профі, які не вживають лайки, не курять і дотримуються порядку на робочому місці.

Які ключові плюси ви отримуєте, звертаючись у маркетплейс Master911?

Щоб мати допуск до роботи будь-який наш фахівець з успіхом склав іспит на хорошу оцінку, підтвердив актуальний паспорт і пройшов внутрішню підготовку. Якщо ж вам раптом довелося виявити допущену професіоналом помилку або ж ви були змушені зіткнутися з його недоброзичливою поведінкою, зателефонуйте в службу техпідтримки, - й ми моментально допоможемо в розв'язанні будь-якого питання.

Про яку б послугу не йшлося, чи це монтаж скляної душової кабіни, чи установка душової кабіни без піддона або про якусь іншу, наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за надійність виконаної роботи й дають гарантію. Оплату можна провести безготівково або на місці. Після завершення роботи ми залишаємо акт наданих послуг.

Скільки коштує підключення душової?

Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було цілком зрозумілим і прозорим для будь-якого замовника. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої роботи, не враховуючи вартості додаткових запчастин і витратних компонентів, а також автомобільних витрат, прописана в нашому прайсі. Для поліпшення рівня послуг, що надаються, ми завжди готові запропонувати вам консультацію й надати повну інформацію про ціну необхідної роботи. Як правило, вона не змінюється.

Виклик професіонала у Полтаві з виїздом по Полтавській області

Приймаємо замовлення в м. Полтава

Клієнтам, які живуть у межах м. Полтава та залишили замовлення на виклик професіонала для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого вам сподобається, потрібно чекати його візиту всього три години.

Приймаємо заявки в передмісті Полтави

Клієнти, які живуть у передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), мають можливість чекати майстра приблизно через 4-5 годин після подачі замовлення.

Приймаємо заявки по Полтавській області

Для замовників, які живуть у далеких місцях і яким потрібна установка піддону душової кабіни, є хороша новина: грамотний фахівець прибуде в день розгляду замовлення. Це можливо через те, що маркетплейс Master911 розпоряджається надійними фахівцями в більшій частині міст Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Ще одна перевага для наших замовників - зменшення транспортних витрат.

У виняткових випадках, пов'язаних із максимальною завантаженістю, прибуття професіонала відкладається на 1 день. Про це вам негайно скажуть у процесі подачі замовлення.

Потрібна недорога установка душової кабіни в дерев'яному будинку або котеджі? Звертайтеся в Мастер911 - і ми обіцяємо підтвердити всі очікування щодо якості роботи й рівня сервісу!