Ремонт пральної машини у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна хрестовини пральної машини

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна сальника в пральній машині

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Скупка стиральных машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту пральних машин у Коростені

Відгуки по ремонту пральних машин у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Жорстка вода, неправильна експлуатація пральної машини, незадовільна якість прального засобу, скачки напруги в мережі та інші негативні моменти з часом можуть стати причиною поломки техніки. Вирішенням цих питань якраз і займається сервіс послуг з ремонту пральних машин у Коростені Master911, зберігаючи так ваші особисті кошти, в залежності від того, яка вартість ремонту пральної машини.

Робота з ремонту виконується поетапно:

 1. Як оформити замовлення майстра. Замовник оформляє заявку online або ж дзвонить по телефону, який ви знайдете на веб-сайті. Для подачі заявки бажано вказати компанію-виробника техніки, модель пральної машини, вид поломки і домашню адресу. Надана інформація дозволить заздалегідь підібрати необхідні блоки управління, запасні частини, комплектуючі для ремонту.
 2. Діагностика пралки. Спеціаліст оглядає техніку, виявляє тип поломки, пояснює причини збою і встановлює масштаб ремонту. Далі фахівець озвучує точну ціну ремонту пральної машини.
 3. Усунення проблем. За можливості, налагодження робиться вдома і триває не більше 1-2 годин. Але складні випадки (наприклад, встановлення нового барабана, хрестовини, підшипника, опори бака, нижньої противаги, а також ліквідація порушень у модулі управління) вимагають вже розбирання пралки.

Чому обирають сервіс побутових послуг Master911

Сервіс послуг Master911 - це зручна, надійна, швидка можливість подачі заявки досвідченого майстра в будь-який час. Сміття по завершенню ремонту пральних машин наші техніки не залишають. Замовники після ремонту отримують консультації, поради, рекомендації з приводу майбутньої експлуатації домашньої техніки. На всі зроблені роботи надається гарантія, за необхідності, спеціаліст виправляє безкоштовно свої недоліки. Для проведення ремонтних робіт менеджер викличе майстра з ремонту пральних машин у Коростені з багаторічним досвідом техобслуговування пралок складних систем, різних виробників, сучасних марок, причому також і досить старих.

Перед тим, як вибрати маркетплейс, перегляньте наші плюси:

 • Обслуговування пралок. Наші технічні співробітники не тільки усувають поломки домашньої техніки, але і дають рекомендації із застосування, знайомлять з інструкціями, допоможуть правильно запустити машинку, підключити, встановити, що, безумовно, збільшує термін служби.
 • Ремонт всіх пралок без винятку. У каталог наших сервісних послуг включені усунення несправностей не тільки нових, але і старих модифікацій, напівавтоматів і автоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни. Разом з тим, якісь обмеження щодо року її виробництва і технічного стану відсутні. Обслуговуються навіть машини, які не вмикаються.
 • Первісна діагностика пропонується безкоштовно. Якщо власник машинки погодився на майбутній ремонт, то діагностика виконується безкоштовно. Механік виявляє характер поломки на місці і негайно ліквідує її, і це скорочує час ремонту.
 • Ремонт різного виду. Наші техніки усувають серйозні, дрібні і середні несправності: зроблять заміну клапана набору води, насоса, ущільнювача люка, ТЕНа. Вам обов'язково нададуть допомогу у виправленні помилки в експлуатації, підключенні, встановленні пральної машини, якщо вони були допущені.

Фахівці сервісу Master911 надають повний спектр послуг від швидкої, точної, професійної діагностики до ліквідації поломки, можуть полагодити пральну машину у Коростені навіть у складних ситуаціях.

Ми налаштовуємо, реставруємо, ремонтуємо пральні машини всіх моделей, марок, будь-якого віку

На сьогоднішній день функціонує понад десять найвідоміших виробників пралок, і майстри сервісу домашнього ремонту обслуговують побутову техніку будь-яких марок: Баукнехт (Bauknecht), Хувер (Hoover), Делфа (Delfa), Віарус (Viadrus), Міле (Miele), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Мідеа (Midea), Прівілег (Privileg), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Рейнфорд (Rainford), Самсунг (Samsung), Малютка, Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Беко (Beko).

У маркетплейсі Master911 можна недорого, швидко, легко оформити заявку на ремонт майстрами наступних конструкцій, деталей, вузлів пральних машин:

 • заміна Тена;
 • установка підшипників і ущільнень;
 • пайка електронних модулів;
 • регулювання, заміна або ремонт барабана;
 • ремонт водяного насоса;
 • ліквідація поломок режиму віджиму білизни та інших.

Крім цього, наші майстри, в разі необхідності, можуть замінити кришку, двигун, задню стінку, модуля електроніки. З метою підвищення тривалості терміну експлуатації техніки необхідне періодичне виконання очищення фільтрів пралки і її посадкового місця.

Ціни на ремонт домашньої пральної техніки та інші сервісні послуги

Тим не менш, робити ремонт буде набагато дешевше, ніж придбати іншу техніку. Зорієнтувати за вартістю експерти зможуть відразу, але лише після закінчення діагностики пралки і визначивши характер пошкодження, обсяг робіт майстра, вік, складність моделі. Наші виконавці працюють за затвердженим прайсом, саме тому вартість послуг суттєво не зміниться.

Ціни в прайс-листах вказані в цілях ознайомлення, кінцева вартість складається з урахуванням фірми-виробника, кількості потрібних запасних частин, моделі домашньої техніки і накладних витрат.

Найпоширеніші проблеми з домашньою пральною машиною

Види несправностей дуже умовно можливо поділити на ті, які призводять до виходу з ладу окремих конструкцій, вузлів, пристроїв (поломка ручки люка, згорілий ТЕН, обрив зливного шланга, засмічення фільтра, пошкодження петлі дверцят, западання кнопки) і ті, які роблять процес прання нездійсненним взагалі (домашня техніка не реагує на запуск, вода не набирається, програма не запускається тощо).

Найбільш часті поломки наведемо нижче:

 • Барабан не обертається. Існує ряд причин такої поломки, які актуалізують виклик майстра з ремонту пральних машин у Коростені: він обертається, але не працює в момент забору води, провертається рукою, але не функціонує в режимі прання, несподівано зупинився під час процесу або ж повністю заклинив. Можливо, проблема в простому перевантаженні. У якості більш серйозних причин фахівці можуть виявити ушкодження ременя, зношення щіток двигуна, аварію в керуючому модулі, вихід з ладу двигуна.
 • Пралка вібрує і шумить в режимі віджимання. Визначають декілька різновидів шуму: скрегіт, скрип, постукування, хлопки. Якщо подібні шуми бувають в режимі зливу води, це буде вказувати на пошкодження насоса-помпи. При вібрації в момент віджиму і прання, причиною цілком може виявитися зношування амортизаторів, який-небудь сторонній предмет в баку, руйнування підшипників, спрацювання щіток движка, вироблення валу або неточне установлення.
 • Миготять індикатори. Виходячи з того, яка торгова марка і модель машини, моргати можуть кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Віджим", "Полоскання", "Прання". Як правило, помилка супроводжується миготінням лампочки замку дверцят люка. Проблема провокується і поломкою деяких вузлів: пошкоджений насос, перегорів електронагрівальний елемент. Професіонали визначать код таких помилок пральних машин з урахуванням бренду - Індезіт, LG, Samsung, і, спираючись на це, зроблять ремонт.
 • Пральна машинка протікає. Найчастіше протікання пов'язане з пошкодженням забірного або спускового шланга і не щільно прилеглим фільтром, також ймовірні проблеми з патрубками і забиванням в трубці бункера для порошку, що виявляє місце протікання: в області люка, зливного фільтра або знизу з лотка.
 • Не зливається вода. Спочатку перевіряються на такі моменти, як правильність під'єднання до системи каналізації, правильність підбору режиму, часу, температури прання, цілісність рукава для зливу і чистота сифона. Якщо подібні проблеми не виявлено, фахівці перевіряють на справність реле рівня води, насос, керуючий модуль. При виході їх з ладу напевно буде потрібна заміна запчастин.
 • Не діє підігрів води. Першим ділом виконавець перевіряє, чи добре приєднана машинка, а після вже, чи точно обрана функція програми. Якщо все в порядку, то, ймовірно, причина криється в несправності нагрівального елемента модуля керування або датчика температури, який досить часто схильний до пошкоджень при різких скачках напруги струму в мережі.
 • Не діє режим віджиму. Це буває при блокуванні опції віджиму, наприклад, при дбайливому пранні. Втім проблемна ситуація пояснюється і виходом з ладу тахогенератора або ж несправністю нагрівального елемента. Найбільш рідкісні тут причини - поломка двигуна і плати модуля управління пральних машин, які потребують ремонту у Коростені середнього ступеня складності.

Приймаємо замовлення на ремонт техніки з усіх районів Коростеня і передмість

Побутові послуги виконавців маркетплейса Master911 доступні на всій території Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка). У передмісті Коростеня () так само можна замовити ремонт пралки додому.