Ремонт пральної машини у Новоград-Волинському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новоград-Волинському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна хрестовини пральної машини

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна сальника в пральній машині

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Скупка стиральных машин

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Новоград-Волинському

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту пральних машин у Новоград-Волинському

Відгуки по ремонту пральних машин у Новоград-Волинському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При дрібних несправностях пральної машини у Новоград-Волинському краще провести ремонт, оскільки купити нову техніку буде дорожче. Без неї ж може з'явитися багато незручностей: доведеться звертатися в пральню, а то і прати постільну білизну, одяг, рушники руками. Але для початку потрібно провести діагностику, а вже потім заміну зламаних вузлів, деталей, механізмів, блоків. Ці завдання якраз і вирішує сервіс побутових послуг з ремонту пральних машин у Новоград-Волинському Master911, зберігаючи ваші особисті гроші.

Ми уточнимо час прибуття, найближчим часом підберемо профільного майстра і узгодимо вид, обсяг, характер і склад необхідних робіт. При зверненні до нас, клієнт може замовити послугу з відновлення прання, відвідавши наш web-сайт або зробивши дзвінок по телефону. При виникненні такої потреби виконавець підготує додаткові деталі, запчастини, вузли та комплектуючі, а вже потім зорієнтує, скільки коштує ремонт пральної машини.

Ось список робіт, які виконує наш фахівець:

 • Швидко, акуратно, безкоштовно і професійно проведе діагностику для пошуку несправності техніки.
 • Досить акуратно зробить заміну непридатних пристроїв, систем, блоків, вузлів, відремонтує виявлену поломку, перевірить електроніку.
 • Неодмінно пояснить різні моменти, професійні подробиці вашої моделі техніки і дасть рекомендації, інструкції, практичні поради щодо правильного використання машини.
 • Постарається дотримуватися чистоти і прибере по завершенні робіт з ремонту.
 • Постарається пояснити причини виходу машини з ладу.
 • Після завершення ремонту видасть гарантійний талон з терміном дії від 4 міс. до року, беручи до уваги те, якого виду були виконані роботи.

Чому обирають сервіс Master911

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 - це сервіс з ремонту пральних машин у Новоград-Волинському від підготовлених, кваліфікованих, перевірених, відповідальних майстрів з практичними навичками, здібностями, знаннями обслуговування і підтримки пральних машинок різних моделей і будь-якого року випуску.

Більше чотирьох тисяч фахівців, які працюють в нашому сервісі послуг, забезпечують своїм відвідувачам досить широкий спектр послуг, як приклад, ми робимо наступне:

 • Контролюємо якість виконаних робіт. Звичайно, через різні обставини виконавець у певних ситуаціях може зробити помилку, тому ми беремо до уваги всі можливі скарги. При наявності таких, виконавець нашого сервісу побутових послуг виправить дефекти.
 • Виконуємо ремонт в наймінімальніші терміни. Наші відповідальні, висококваліфіковані, досвідчені майстри роблять ремонт пральних машин у Новоград-Волинському протягом трьох годин, залежно від ступеня складності поломки.
 • Приймаємо замовлення на ремонт будь-якої складності. Наші виконавці приймаються як за складні, середні, так і за дрібні несправності: дефект рівня води, зношення підшипника, заміна барабана, опори бака, хрестовини та ін. Фахівці роблять тільки те, що потрібно, не "накручуючи" спеціально загальну вартість. Тому вони можуть полагодити пральну машину у Новоград-Волинському за адекватні гроші.
 • Обслуговуємо техніку, не обмежуючи рік виготовлення. Ми ремонтуємо пралки незалежно від зношеності, напівавтоматичні, ультразвукові, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням.

Наші майстри зможуть здійснити ретельні діагностичні роботи, це дає можливість з досить високою ймовірністю дізнатися вид дефектів, грамотно, недорого, швидко і акуратно їх усунути.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Професіонали маркетплейсу Master911 добирають потрібні деталі, блоки, комплектуючі, пристрої та вузли і беруться за ремонт навіть застарілої побутової техніки. Майстри з ремонту пральних машин у Новоград-Волинському не звертають особливої уваги і на марку, чи то китайська, європейська або ж російська збірка. Вік пралки є важливим моментом несправності, але при проблемах в результаті використання старих модифікацій викидати їх не слід. Ми полагодимо будь-яку машину: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Баукнехт (Bauknecht), Індесіт (Indesit), Прівілег (Privileg), Делфа (Delfa), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Віарус (Viadrus), Ханса (Hansa), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Хувер (Hoover), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Вестфрост (Vestfrost), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Малютка, Арістон (Ariston), Міле (Miele), Рейнфорд (Rainford), Сатурн (Saturn).

У нас працюють тільки сертифіковані, досвідчені, перевірені, відповідальні фахівці, і ви в будь-який момент зможете оформити заявку на виклик майстра з ремонту пральних машин вдома у Новоград-Волинському для виконання таких робіт:

 • Малий ремонт: заміна зливного шланга, дозатора порошку, кнопки, петлі дверцят, ручки люка, планова профілактика нагрівального елементу, чистка пральної машини, а також витяг сторонніх предметів.
 • Середній ремонт: оновлення зливного насоса, ТЕНа, блокування люка, мотора, щіток двигуна, лагодження аквастопу, патрубка і індикації.
 • Складний ремонт: зупинка хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, підшипника, опори бака, ліквідація несправностей в платі (модулі) управління.

Ціна ремонту побутової пральної машини та інші послуги

Нагадуємо вам, що точну вартість ремонту пральної машини ми можемо визначити тільки в результаті загальної діагностики, яку фахівець виконує вдома у замовника. Навіть найбільший ремонт майстром пральних машин у Новоград-Волинському в 90% вийде як мінімум на 50% дешевше за придбання наступної моделі, за умови високоякісного його виконання.

* Розцінки подано з інформаційною метою, оскільки не враховані автотранспортні витрати, марки пральних машинок, вартість безпосередньо комплектуючих, вузлів, деталей, запчастин, блоків, які, можливо, треба буде замовляти.

Часті випадки поломки побутової пральної машини

Зазвичай виділяють більше десятка причин пошкодження побутової техніки, які відносять або до внутрішніх (дефект, пошкодження, зношування механічних деталей, вузлів, комплектуючих, пристроїв), або ж до зовнішніх (неякісний монтаж, неточна налаштування / під'єднання тощо ).

Наведемо найбільш часті поломки:

 • Не запускається барабан. До такої проблеми нерідко призводить обрив приводного ременя, який схильний до зносу. До особливо серйозних причин, через які виникає необхідність виклику майстра з ремонту пральних машин у Новоград-Волинському, відноситься дефект електродвигуна або електронного модуля.
 • Пральна машинка видає досить гучні звуки під час роботи. Причиною може бути неправильна установка техніки і потрапляння в пралку сторонніх предметів (запонки, ґудзика, монети, шпильки). У числі інших варіантів - поломка щіток двигуна, амортизаторів, несправність противаги, зношення підшипників.
 • Ваша побутова пральна машина тече. Поломка подібного роду може призвести до появи корозії на дверцятах люка і стінках. Її викликають понад 8 основних причин: ослаблення хомутів, манжети, зношення барабана, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, шланга.
 • Пральна машинка не нагріває воду. Причини часто ховаються в збої плати модуля управління, поломці датчика температури або ж згорілому нагрівальному елементі.
 • Не включається віджим. Першим з загальнопоширених факторів може бути несправність реле рівня води. Також це може обумовлюватися збоєм в керуючому модулі, несправністю двигуна або стиранням приводного ременя.
 • Пралка не зливає воду. Ця помилка може бути викликана як елементарними збоями в налаштуваннях, так і численними серйозними ушкодженнями, наприклад, модуля управління, зливного шланга, датчика рівня води або насоса.

Більш серйозними поломками виявляються ті, з вини яких пральна машина не вмикається, але і в таких ситуаціях існують свої рішення.

Обслуговуємо пральну техніку мешканців усіх районів Новоград-Волинського і області

Послугу ремонту пральних машин Індезіт, LG, Samsung та інших брендів від фахівців сервісу Master911 можна замовити додому по всій території Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Мешканці передмістя Новоград-Волинського ( та інші населені пункти), також можуть запросити майстра додому.