Ремонт плати керування пральної машини у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Вінниці

Плата керування - це електронний прилад, робота якого – виконання певної програми. Ось чому працездатність пральної машини стане неможливою при збої в роботі агрегату. Хоча сьогоднішня статистика невтішна, адже понад 40 відсотків поломок, що відбулися, припадає саме на модуль керування. Тому що пристрій керування відповідає за безліч головних робіт: залив води, працездатність зливного насоса, мотора тощо.

У разі неполадок потрібно замовити ремонт плати керування пральної машини у Вінниці додому, звертаючись до фахівців організації Master911. Для цього знадобиться вибрати оптимальний день та час прибуття спеціаліста.

В яких ситуаціях буде потрібне відновлення пралки у Вінниці

Коли на дисплеї пралки висвічується певний код помилки - це може говорити про неполадку блоку керування. Якщо коду немає, помічають інші ознаки збою модуля пральної машинки у Вінниці:

 • На екрані техніки загоряються різні лампи.
 • Техніка не хоче проводити пралки у конкретному режимі.
 • Різкі стрибки температури нагріву води.
 • Здійснюється набір води для прання/полоскання та злив через кілька секунд.
 • При підключенні до розетки пристрій не вмикається.
 • Тривалий період прання, що не співпадає з вибраним режимом.
 • При включенні агрегату барабан не обертається.
 • Можна помітити зміни в робочому темпі двигуна: відсутній потрібний перелік обертів під час віджиму.

Більшість подібних поломок залишаються непоміченими навіть для самодіагностики, тому вам потрібна допомога надійних фахівців. З цієї причини потрібний швидкий ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від масштабу певної неполадки.

Ціни на ремонт модуля пральної машини

Перш ніж скористатися послугою ремонт модуля пральної машини, ціна якого прописана в прайсі компанії, радимо розібратися з особливостями, що впливають на ціну. У процесі попередньої діагностики ціна здатна змінитися з різних причин:

 • Перевіряється потреба у придбанні потрібних запчастин.
 • Визначається повний спектр несправностей.
 • Беруться до уваги особливості конструкції певної моделі, рік її випуску.

З підсумковою сумою здатні змінитись і терміни проведення поставлених процесів. Здебільшого майстру вдається впоратися із завданням за 1 робочий день.

Основні причини несправностей модуля машинок у Вінниці

По-перше, потрібно ознайомитися з поширеним списком причин, через які потрібен негайний ремонт блоку керування пральної машини у Вінниці за вигідною ціною, яка є в прайсі нашого маркетплейсу.

Поломки приладу відбуваються з таких причин:

 • Замикання у проводці.
 • Виробничий брак.
 • Зовнішні пошкодження проводів електроживлення.
 • Постійне примусове вимкнення пристрою під час виконання певного циклу.
 • Довгі перепади напруги при роботі пралки.
 • Втраплення вологи всередину пральної машини.
 • Несумлінна паяння струмопровідних доріжок.
 • Проблеми різних компонентів – тиристор, конденсатор та інше.

Не потрібно розраховувати власними силами виправити неполадку, зробити перезавантаження машинки, розбирання, підбір елементів або вторинне під'єднання до електроживлення після знаходження поломки.

Принцип робіт техніка

При виклику ремонтника додому, все, що потрібно від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Вінниці та дати виконавцю безперешкодний доступ до агрегату з різних боків (відсунути іншу домашню техніку, меблі та інше).

Опісля, будуть здійснюватися наступні завдання:

 1. Вимкнення обладнання від електромережі та демонтаж верхньої кришки.
 2. Відбувається розбирання для від'єднання модуля керування.
 3. Перевірка пристосування. Особливу увагу ремонтники привертають до конденсатора, який відіграє важливу роль, а також на резистор (коректність якого діагностується за допомогою спеціального тестера). Також, детальної діагностики потребує тригер і тиристорний блок.
 4. Після закінчення визначення причин проблеми здійснюється їх усунення з використанням різних зручних способів – ремонт або заміна певних складових.

Після закінчення виконаних робіт фахівець надає свої гарантійні зобов'язання та запускає пральну машинку, перевіряючи її функціональність.

Основні переваги кваліфікованої допомоги від виконавців нашого маркетплейсу у Вінниці

Якщо знадобиться послуга від фахівців внаслідок збою техніки, краще доручити обладнання знаючим технікам. Таких виконавців ви можете підібрати на нашому сервісі послуг, скориставшись зручним пошуком на сайті або ж за допомогою менеджерів, готових обрати ремонтника відповідної кваліфікації.

Додатково замовники нашого маркетплейсу отримають такий перелік переваг:

 • Можливість викликати виконавця на об'єкт у будь-який зручний день.
 • Поради у виборі складових – оригінальних або універсальних.
 • Доступні розцінки на послугу ремонту модуля керування пральної машини.
 • Консультації, відповіді на ваші запитання щодо подальшого функціонування техніки з урахуванням особливостей конкретної марки.

Для того, щоб викликати фахівця, потрібно опублікувати заявку онлайн, вказавши номер телефону для зворотного дзвінка, ваше ім'я та детальний опис поломки, що відбулася. У випадку термінового відновлення фахівець може виїхати вже через 2 години.