Всі види ремонту електричних плит можна умовно розділити на три типи: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Простий ремонт електричної плити у Смілі передбачає проведення діагностики обладнання, чищення, усунення механічних неполадок, заміну несправних не ключових елементів: ручки управління, перемикача, зламаної вилки й т.д.
 • Ремонт електроплити у Смілі середнього рівня складності вимагає від майстра досвіду і високої кваліфікації, оскільки найчастіше він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт фахівець відновлює або замінює несправні деталі.
 • Складний (капітальний) ремонт передбачає заміну ключових конструктивних елементів плити, до такого ремонту відносять відновлення або заміну сенсорних елементів, електронних плат і т.д.

Master911 приймає заявки на підключення, проведення діагностики та ремонту електроплит, склокерамічних та індукційних плит у Смілі будь-якого рівня від всіх відомих виробників: Приклад: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Міле (Miele), Електра, Фагор (Fagor), Ліберті (Liberty), Аміка (Amica), Тека (Teka), Асел (Asel), Смег (Smeg).

Як формується ціна?

Проведення професійного ремонту куди вигідніше, ніж купівля нової техніки.

В сервісі чесна та прозора цінова політика. Всі наші фахівці працюють за затвердженим прайсом, що відкидає можливість будь-яких маніпуляцій з цінами на наші послуги.

Бувають ситуації, коли без очного огляду неможливо точно визначити, який саме ремонт необхідний. У таких випадках ми зможемо назвати тільки приблизну вартість ремонту електроплит у Смілі, а остаточний кошторис буде озвучено майстром вже на місці, після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що ціна ремонту електроплит у Смілі буде повністю відповідати затвердженому прайсу.

Що ви отримаєте?

 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра додому.
 • Оперативний виїзд грамотного фахівця.
 • Фіксована ціна. Вартість будь-якої запропонованої нами послуги строго відповідає затвердженому прайсу. Ще до приїзду майстра додому ви будете зорієнтовані в ціні та знатимете, скільки коштує, наприклад, ремонт склокерамічних плит у Смілі.
 • Демократична вартість. Ціна є конкурентною, ринковою та відповідає досвіду майстра.
 • Економія. Завдяки тому, що наші фахівці знаходяться поблизу від вас, транспортні витрати мінімальні.
 • Зручний спосіб оплати. Приймаємо оплату, як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Доброзичливе ставлення й акуратність. Після закінчення ремонту наші фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
Особливості
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з професіоналами своєї справи. Кожен новий майстер проходить співбесіду, складає іспит, надає паспортні дані, що підтверджують його особу.
 • Гарантія. На всі надані послуги й замінені в ході ремонту запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Договір. Ми надаємо акт виконаних робіт.
 • Великий спектр послуг в одному місці. Маркетплейс надає замовлення послуг кваліфікованого електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, а також можна замовити складання меблів, вивіз сміття хімчистку дивана й т.д.

Як здійснюється виклик майстра?

 1. Подача заявки. Зробити це можна шляхом заповнення форми на сайті або зв'язавшись із нами за телефоном.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд уточнювальних питань: тип електроплити, виробник, причина виклику фахівця.
 3. Надання первинної консультації. Ще до приїзду майстра ми надамо первинну консультацію та вкажемо орієнтовну вартість майбутньої послуги.
 4. Виїзд майстра. У середньому через 3 години після оформлення заявки наш фахівець виїжджає по зазначеній вами адресі.

Замовлення майстра з ремонту електроплит по місту Сміла і по Черкаській області

Виїзд по місту Сміла

Якщо вас цікавить якісний ремонт електроплит у Смілі, і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години з моменту оформлення заявки, кваліфікований фахівець, що володіє великим досвідом і необхідними технічними навичками, виїжджає за вказаною вами адресою.

Виїзд в передмістя Сміли

На виїзд майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому 4-5 годин.

Виїзд по Черкаській області

В кожному населеному пункті області ми маємо своїх майстрів, які в більшості випадків приїжджають до клієнта в день подачі заявки. Замовлення послуг у нашому сервісі дозволяє істотно заощадити час і транспортні витрати. У деяких випадках, пов'язаних з великою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.

Зона обслуговування Сміла