Ремонт електричної плити у Бучі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Бучі

Микола М

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій С

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Дмитро С

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Бучі

Відгуки по ремонту електричних плит у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів електроплит, духових шаф, склокерамічних плит або варильних панелей потрібно умовно розподілити на три види: складний (капітальний), середнього рівня складності та простий.

 • Малий ремонт побутової електричної плити у Бучі передбачає виконання діагностики обладнання, чищення, виправлення механічних дефектів, вимушену заміну пошкоджених не ключових вузлів: рукоятки перемикача, зламаної вилки, мережевого кабелю і так далі.
 • Складний (серйозний) ремонт передбачає заміну головних конструктивних вузлів вбудованих варильних поверхонь, класичних електроплит, склокерамічних плит або духових шаф, до такого ремонту відносять відновлення або заміну блоків керування, таймерів, електронних плат, сенсорних панелей тощо.
 • Роботи з ремонту електроплити у Бучі середньої складності припускають наявність практичного досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, оскільки вони пов'язані з електромеханікою. Під час ремонту фахівець змінює, налагоджує чи відновлює непридатні деталі, окремі вузли, прилади.

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 оформить замовлення на підключення, проведення діагностики та ремонт склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей, побутових електроплит або духових шаф різного рівня складності фактично від усіх уславлених фірм-виробників. Приклад: Kaiser (Кайзер), Atlant (Атлант), Amica (Аміка), Siemens (Сіменс), Fagor (Фагор), Електра, Zanussi (Зануссі), AEG (АЕГ), Pyramida (Піраміда), Teka (Тека), Candy (Канді), Electrolux (Електролюкс), Ariston (Арістон), Ardo (Ардо), Samsung (Самсунг), Bosch (Бош), Beko (Беко), Nord (Норд), Smeg (Сміг), Asel (Асел), Hansa (Ханса), Whirlpool (Вірпул), Liberty (Ліберті), Miele (Мілі), Indesit (Індезит), Gorenje (Гореньє).

Як формується розцінка?

Всі техніки нашого сервісу ремонтують за чітко затвердженим прейскурантом, що виключає ймовірність якихось махінацій з розцінками на сервісні послуги. Виконання професійного ремонту відсотків на вісімдесят економніше, ніж заміна техніки. У сервісі побутового ремонту Master911 прозора, адекватна, чесна та розумна політика розцінок.

Бувають моменти, коли без очного обстеження неможливо точно визначити, який саме ремонт електричних побутових агрегатів необхідний. В такому випадку ми зможемо назвати лише приблизну вартість ремонту електроплит, а остаточний розрахунок буде відомий майстром вже на місці. У всіх випадках ми гарантуємо, що загальна ціна на ремонт електроплит, духових шаф, варильних поверхонь або індукційних плит буде повністю відповідати затвердженому прайсу.

Що отримують наші замовники?

 • Попередньо відома розцінка. Вартість будь-якої сервісної послуги, яку ми пропонуємо, суворо відповідає прейскуранту, який затверджується і відомий заздалегідь. Ще до появи фахівця на будинок ви будете вже зорієнтовані у вартості, і конкретно знати, скільки коштує, наприклад, відновлення електроплит, склокерамічних плит, варильних поверхонь чи духових шаф у Бучі.
 • Економія. Враховуючи те, що наші фахівці знаходяться поблизу, автотранспортні витрати досить низькі.
 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність та ввічливість. Наприкінці ремонту наші фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Зручний для вас варіант розрахунку. Розрахунок виконується різними зручними способами: безготівковим перерахуванням, банківською карткою або готівкою.
 • Демократична ціна. Вартість буде завжди фіксованою, середньоринковою, конкурентоспроможною та відповідати досвіду, компетентності та знанням фахівця.
 • Екстрений виїзд професійного майстра.
 • Цілодобова подача заявок на виклик майстра додому.

Особливості роботи сервісу побутового ремонту Master911

 • Договір. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Великий набір служб в одному місці. Маркетплейс створений для заявки на послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного виконавця монтажних робіт, електрика, сантехніка, а також існує можливість замовити складання меблів, вивіз сміття, чистку дивана і т.д.
 • Гарантійний термін. На всі надані послуги та встановлені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з досвідченими, грамотними та кваліфікованими професіоналами. Перед початком співробітництва технік подає документи, що засвідчують його особу, складає іспит, тестується за обов'язковими параметрами та проходить співбесіду.

Як відбувається замовлення на виклик фахівця?

 1. Подання заявки. Здійснити це слід шляхом заповнення форми на вебсайті або за дзвінком.
 2. Уточнювальні питання. Необхідно відповісти на низку деталізуючих питань: привід для виклику майстра, виробник, вік, модель, тип електроплити.
 3. Видача первинної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо необхідно, допомоги. Ще до того, як під'їде технік, ми надамо основну консультацію і також зорієнтуємо за ціною майбутньої послуги.
 4. Приїзд спеціаліста за вказаною вами адресою. В середньому, протягом 3-х годин після подання заявки на виклик наш фахівець приходить до вас додому.

Замовлення техніка з ремонту варильних поверхонь, склокерамічних плит, духовок або кухонних електроплит у Бучі та по всій території Київської області

Виїзд виконавця до населених пунктів по Київській області

У багатьох населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в більшості випадків приходять до клієнта у день оформлення заявки. Замовлення послуг у нашому сервісі допомагає серйозно заощадити автотранспортні витрати та ваш час. В окремих випадках, пов'язаних із високою сезонною зайнятістю, прихід техніка додому може перенестись наступного дня.

Терміновий виїзд виконавця по Бучам

У разі, якщо вас зацікавив професійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, кухонних електроплит, склокерамічних плит або духовок у Бучі, і ви живете в межах міста, значить, через 3 години після подання заяви кваліфікований спеціаліст, який володіє технічними знаннями, практичним досвідом та необхідними навичками, приїжджає за вказаною адресою.

Виїзд майстра до передмість Бучі

На приїзд фахівця до передмість може знадобитися трохи більше часу, близько 4-6 годин.