Чистка газового котла у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Боярці

Відгуки по чистці газових котлів у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка побутового газового обладнання – обов'язкова частина технічного обслуговування теплогенеруючого обладнання. Зараз є 2 основних способи очищення теплообмінника від накипу та нальоту: хімічний (промивання кислотами) та механічний (ручний, за допомогою щітки).

Систематичне очищення газової апаратури (раз на рік, після завершення опалювального сезону) передбачає наступні переваги:

 • знижується витрата газу та підвищується ефективність опалювальної системи;
 • підвищується термін безперебійної служби опалювальних газових агрегатів;
 • зменшується викид вуглекислого газу, отже, покращується екологія.

Особливості, що вказують на те, що газовий агрегат вимагає профілактики, чищення, промивання:

 • самовільне вимкнення пальника;
 • для досягнення встановленої температури потрібно значно більше часу, ніж зазвичай;
 • перегрів циркуляційного насоса;
 • недоцільна витрата газу без зміни налаштувань експлуатації газового пристрою;
 • слабкий тиск води в системі.

За відсутності систематичного технічного обслуговування, правильного догляду за тепловими обмінниками опалювального газового обладнання, що накопичилися в надлишку різного типу забруднення, призведуть до прикрих наслідків:

 • до зниження ефективності його діяльності;
 • виходу обладнання з ладу;
 • закипання теплообмінника.

Техніки сервісу послуг Master911 пропонують весь комплекс сервісних послуг з якісного чищення газових побутових котлів у Боярці у клієнта вдома всіх модифікацій та віку: Новатек (Nova Tec), Юнкерс (Junkers), Вольф (Wolf), Альфа (Alpha), Арістон (Ariston), Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Рока (Roca), Маяк, Термекс (Thermex), АОГВ Житомир, Гореньє (Gorenje), Ренс (Rens), Баксі (Baxi), Данко (Danko), Фондітал (Fondital), Іммергаз (Immergas), Део (Daewoo), Соллі (Солі/Solly), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Вісманн (Вісман/Viessmann), Термет (Termet), Сіменс (Siemens), Атон (Aton), Рода (Roda), Ферролі (Феролі/Ferroli), Протерм (Protherm), Беретта (Берета/Beretta), Сайм (Sime), Бонжуані (Bongioanni), Електролюкс (Electrolux), Роктерм (Rocterm), Різон (Reeson), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Колві (Kolvi), Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Кітурамі (Kiturami), Герман (Hermann), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Нобель (Nobel), Елексія (Elexia), Тепловіст (Teplowest), Індезит (Indesit), Термона (Thermona), АЕГ (AEG), Атем (Аtem), Грандіні (Grandini), Вулкан (Vulkan), Samsung (Samsung).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен із наших техніків перед прийомом на роботу проходить тестування, іспит чи співбесіду, як у будівельних училищах. У результаті п'ятнадцять чоловік із ста бажаючих набирають потрібний бал. 4,5. Наші фахівці не курять, дуже сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не вживають ненормативної лексики, виявляють ввічливість, доброзичливість і пунктуальність, а після виконання послуг прибирають робоче місце. Майстри працюють із власними інструментами та приладами, за необхідності забирають обладнання до сервісного пункту.

Як визначається ціна?

Ціна чищення газової апаратури у Боярці

Загальна вартість професійного чищення опалювального газового котла у Боярці та планове проведення технагляду агрегату в переважній більшості випадків обійдеться відсотків на вісімдесят дешевше, ніж ремонтні роботи газового агрегату, що вийшов з ладу.

Розцінки на стандартні послуги зафіксовані в прейскуранті (без урахування транспортних витрат, а також ціни придбання запчастин, які, можливо, доведеться замінити в процесі виконання ремонту).

Ви заздалегідь володієте даними щодо вартості робіт

Щоб Ви ознайомилися з чіткою ціною потрібної послуги, ми маємо ставити уточнюючі питання у процесі оформлення замовлення на виїзд техніки. Якщо послуга є типовою (стандартною), то в більшості випадків тариф не може змінюватися.

Але певні послуги практично неможливо прорахувати на словах

Іноді через непрофесійне пояснення проблеми важко встановити складність, обсяг і характер передбачуваних послуг. У такому випадку кошторис складається вже на місці і точно співпадатиме з прайсом. Виконавець у всіх подробицях пояснить, як визначається ціна якісного та ефективного чищення обігрівального газового котла у Боярці.

Сервіс послуг Master911 дуже суворо відстежує звіти своїх майстрів та ринкові ціни по кожному із замовлень.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Особливості сервісу:

 • Надаються всі типи чищення. Ми виконуємо чищення газової апаратури практично від усіх популярних компаній, найрізноманітніших моделей та вікових груп.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання всіх замовлень. Master911 веде контроль за якістю робіт, що надаються сервісними виконавцями. У разі виникнення будь-яких зауважень до наданої послуги ми приймаємо всі ваші побажання та запевняємо Вас у тому, що технік виправить недоліки.
 • Негайний виїзд. Майстер з обслуговування та чищення газового домашнього котла у Боярці у замовника вдома виконає послуги протягом одного-двох годин, залежно від типу очищення та від ступеня засмічення.</li >

А також:

 • Страхування. Якщо ви раптово зіткнулися з несумлінним ставленням майстра, зателефонуйте до служби підтримки нашого сервісу, і ми допоможемо вирішити спірне питання.
 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні умови на встановлені запчастини та послуги, що надаються.
 • Оперативний приїзд спеціаліста. В середньому, протягом 3-х годин з моменту оформлення заявки.
 • Договір. Після закінчення надання сервісних послуг ви отримуєте на руки акт про виконані роботи.
 • Зручний розрахунок. Оплату робіт приймаємо готівкою, банківськими картками та безготівковими переказами.
 • Фіксовані ціни. У наших сервісах постійно діюча ціна, яка не змінюється після приходу техніки.
 • Постійно діючий прийом замовлень, без вихідних та свят. Звертайтеся у зручний для Вас час.
 • Чистота на робочому місці. Майстри акуратні, ввічливі, пунктуальні, обов'язково забираються на робочому місці.
 • Справедливі, розумні, доступні та прозорі ціни. Ціна роботи відповідає вмінню техніка.

Виконуємо роботи у Боярці з виїздом виконавця по Київській області

Робота на виїзді по Київській області

Ми маємо фахівців майже в кожному селі, селищі, місті Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), завдяки чому зазвичай спеціаліст прибуває в день подання заявки на виклик.

Працюємо в передмісті Боярки

Приїзд спеціаліста до передмістя Боярки (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі), ймовірно, займе трохи більше часу – п'ять-шість годин.

Працюємо в місті Боярка

У випадку, якщо вас зацікавило професійне, якісне, ефективне чищення газової апаратури у Боярці і перебуваєте у місті, то зазвичай через 3 години з моменту подачі замовлення пунктуальний, кваліфікований, перевірений спеціаліст, який володіє достатніми знаннями, технічними навичками та багатим досвідом приходить за вказаною адресою.

Іноді, через велику сезонну завантаженість, прихід виконавця може бути пересунутий на один день. Наш сервіс з чищення обігрівальних газових котлів у Боярці у вас вдома дає можливість значно зберегти як тимчасові втрати, так і автотранспортні витрати.