Заміна компрессора холодильника у Коростені

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Мотор-компресор є найважливішою деталлю морозильного та холодильного агрегату, відповідальною за холодоагент. Найкраще рішення при виході з ладу мотора-компресора - тільки установка нового, тому що виконаний ремонт необов'язково може гарантувати його безперебійну роботу в майбутньому. До причин збою мотора-компресора потрібно відносити:

 • миттєве збільшення напруги в домашній електромережі;
 • недостатньо щільне закриття дверей робочих камер холодильних агрегатів;
 • постійну роботу морозильної камери без відключень, на великих оборотах під час активної суперзаморозки.

Симптоми виходу з ладу мотора-компресора:

 • постійна робота мотора;
 • в момент роботи холодильника добре чутні не звичні звуки;
 • поява "сніжної шуби" на задніх стінках холодильного агрегату;
 • двигун включається, проте, охолодження не здійснюється;
 • збільшення температурного режиму в основній камері;
 • перемерзання продуктів у камері.

Чи допускається самостійна заміна компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, зіткнувшись із поломкою двигуна-компресора, намагаються зробити виправлення власними силами. Слід зауважити, що зробити це зовсім не просто, і для цієї мети знадобляться не тільки відповідні технічні знання, а й специфічне обладнання, монтажні інструменти. До того ж, у результаті допущення помилок у процесі непрофесійної діяльності, існує ймовірність ускладнити проблему, що може стати причиною повного виходу холодильника з ладу.

Краще рішення в ситуації, коли компресор не працює або функціонує некоректно - звернення до перевіреного майстра з ремонту холодильників у сервісі Master911. Всі фахівці в нашому сервісі надають послуги з ремонту побутового обладнання вдома. Наш фахівець зробить професійну діагностику та огляд, встановить точну причину утворення проблеми та здійснить необхідний ремонт, а в разі необхідності - заміну компресора холодильника вдома за адекватною ціною. Все це надасть можливість відкинути ризики та допоможе заощадити гроші на витратах, які пов'язані з транспортуванням габаритного обладнання в сервісний пункт і назад, а також мати гарантії на ремонт.

Master911 - оперативна заміна компресора домашньої апаратури

При виявленні будь-якої неполадки в експлуатації побутового холодильного апарату - звертайтеся в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик професіонала додому в режимі 24/7 у святкові, робочі та вихідні дні. Наші фахівці працюють з рефрижераторами різних марок і моделей: Донбас, Beko (Беко), Lg, Vestfrost (Вестфрост), Atlant (Атлант), Liebherr (Лібхер), Indesit (Індезіт), Норд, Snaige (Снайге), Rainford, Samsung (Самсунг), ARDO (Ардо), Whirlpool (Вірпул) та інших.

Під час оформлення замовлення ми завжди ставимо ряд питань щодо марки, виробника й дати випуску морозильника та обов'язково причини виклику (як, наприклад, заміна, діагностика або ремонт мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної сервісної послуги, на основі отриманих даних, буде відома клієнту ще до приходу техніка, крім того, буде надана й консультація. Сума всіх типових послуг відзначена в прайсі, якщо ж по телефону не вдалося встановити точну причину несправності та обсяг потрібних ремонтних робіт, тоді остаточна ціна буде повідомлена після появи майстра та обстеження. Ми стверджуємо, що після діагностичних робіт озвучена виконавцем вартість буде збігатися із зазначеною в прайс-листі.

Звернувшись в сервіс Master911, ви зможете очікувати на:

 • терміновий виїзд майстра за потрібною адресою;
 • попередню інформацію та консультацію щодо приблизної ціни до прибуття виконавця;
 • гарна якість самої послуги;
 • можливість подати замовлення цілодобово.

Виконавці нашого маркетплейсу підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і завжди культурні.

Потрібна заміна мотора-компресора в холодильнику?

Сервіс домашнього ремонту Master911 пропонує послуги з виправлення холодильного обладнання всіх типів з оперативним виїздом фахівця в невеликі населені пункти і великі міста Житомирської області.

Наші переваги:

 • Виконання гарантійних зобов'язань. Кожен технік сервісу домашнього ремонту Master911 надає гарантійні сертифікати на послуги та встановлені вузли, блоки, деталі.
 • Вирішення спірних ситуацій. Усі виконавці Master911 перед виходом на роботу проходять необхідну перевірку анкетних даних. Тому, в разі несумлінного ставлення майстра до роботи, повідомте про це нам, і ми проявимо сприяння у розв'язанні інциденту.
 • Відповідальність. За якість обслуговування фахівці беруть на себе повну відповідальність. Якщо ви виявили будь-які недоліки в ремонті виконавця, телефонуйте в сервісну службу підтримки. Ми запевняємо, що всі вони будуть виправлені якнайшвидше.
 • Наявність договору. Перед початком будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, налагодженням або ремонтом холодильника, ми підписуємо договір із замовниками. У ньому вказана розцінка послуги, яка буде відповідати тій, що в прайсі.
 • Зручна оплата: банківською картою, готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Забезпечення порядку на робочому місці. Обов'язкове прибирання свого місця роботи вважається частиною нашої послуги.

Працюємо щодня у Коростені і на виїзді по Житомирській області

Працюємо в приміських зонах Коростеня

Ті, хто знаходяться в передмістях Коростеня (), можуть очікувати появи техніка вже протягом 5 годин.

Працюємо по Житомирській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 співпрацює з фахівцями в більшості населених пунктів Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка). Завдяки цьому, наші клієнти, які живуть в зазначеній області, можуть очікувати на прибуття фахівця в день оформлення заявки. У цій ситуації чималою перевагою є не тільки швидкість надання послуги та якість, а й значуща економія на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, приїзд майстра переноситься на найближчий день, про що особисто вас повідомлять в момент оформлення замовлення.

Приймаємо замовлення в м. Коростень з виїздом за адресою

Якщо наші замовники знаходяться в межах міста Коростень, виїзд техніка приблизно три-чотири години з моменту оформлення замовлення

Якщо вас зацікавила якісна установка нового двигуна-компресора холодильника та підійде розумна вартість послуги, телефонуйте в сервіс Master911. Ми обіцяємо, що наданий нами рівень сервісу вам точно сподобається!