Заміна компрессора холодильника у Новоград-Волинському

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Компресор вважається найважливішою деталлю морозильного та холодильного устаткування, що відповідає за охолодження. Найнадійніше рішення за умови відмови в роботі холодильного компресора - установка нового, оскільки проведений ремонт не гарантує його коректну роботу, тривалу експлуатацію та безперебійну службу надалі. До причин збою мотора-компресора слід віднести:

 • довготривалу роботу морозильника без відключень на великих оборотах через включений режим суперзаморожування;
 • нещільне закриття дверей обох камер холодильника;
 • швидка зміна напруги струму в електромережі.

Симптоми порушення в роботі компресора:

 • поява сніжної кірки на стінці холодильного агрегату;
 • збільшення температури в основній камері;
 • електродвигун гуде, тільки охолодження не помічається;
 • перемерзання продуктів;
 • під час роботи холодильника добре чутні сторонні звуки (деренчання, клацання, тріск);
 • постійна робота двигуна.

Чи можливе власноручне виконання заміни компресора холодильника?

Чимало власників домашніх холодильників, які зіштовхнулися з виходом з ладу мотора-компресора, намагаються виконати відновлення власними силами. Потрібно усвідомлювати, що зробити це далеко не просто, і для цього потрібні не тільки навички й технічні знання, а також інструменти, обладнання. До того ж, при допущенні помилки в процесі непрофесійної діяльності існує загроза погіршити проблему, що може обернутися відмовою холодильника в роботі.

Найкраще рішення в ситуації, якщо мотор-компресор зовсім не працює або функціонує некоректно - звернення за допомогою до досвідченого майстра з ремонту холодильного обладнання в маркетплейсі Master911. Всі техніки нашого сервісу надають перелік послуг з виїздом за адресою. Наш технік виконає професійну діагностику та детальний огляд, визначить точну причину поломки та виконає потрібний ремонт або заміну мотора-компресора будь-якого холодильника за доступною ціною. Такий підхід надасть шанс виключити ризики й дозволить заощадити на витратах, пов'язаних з транспортуванням габаритної техніки в майстерню і назад, і мати гарантії на ремонт.

Master911 - компетентна заміна та сервіс компресора холодильника

При виявленні будь-якої неполадки в роботі побутового холодильника звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми оформляємо замовлення на виклик майстра в режимі 24/7 у святкові, робочі та вихідні дні. Наші майстри працюють з рефрижераторами різних марок і моделей: Донбас, Норд, Vestfrost (Вестфрост), Indesit (Індезіт), Liebherr (Лібхер), Beko (Беко), Samsung (Самсунг), Lg, Atlant (Атлант), Snaige (Снайге), ARDO (Ардо), Rainford, Whirlpool (Вірпул) та інших.

В момент заповнення замовлення ми ставимо ряд питань для уточнення щодо дати виготовлення морозильника, виробника та моделі, а також самої причини звернення (зокрема, ремонт, заміна або діагностика компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної сервісної послуги, на основі отриманої інформації, буде відома замовнику ще до прибуття фахівця, також буде запропонована й попередня рекомендація. Сума всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, в разі, якщо в телефонному режимі не вдалося дізнатися чітку причину поломки та розмір необхідних ремонтних робіт, тоді точна ціна буде озвучена тільки після обстеження. Ми стверджуємо, що після закінчення діагностики названа майстром вартість буде відповідати зазначеній у прайсі.

Зателефонувавши в сервіс Master911, ви маєте можливість очікувати на:

 • зручний варіант оформити замовлення цілодобово;
 • терміновий виїзд майстра за потрібною адресою;
 • професіоналізм, високий рівень якості та компетентність наданої сервісної послуги;
 • кваліфіковану інформацію та консультацію щодо приблизної вартості ще до прибуття майстра.

Наші виконавці обов'язково гарантують порядок та чистоту на своєму робочому місці, не користуються ненормативною лексикою і не курять.

Потрібна заміна або обслуговування компресора в холодильнику?

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 надає послуги з ремонту холодильного обладнання всіх марок з оперативним виїздом фахівця в маленькі населені пункти та великі міста Житомирської області.

Наші переваги:

 • Дотримання чистоти на робочому місці. Обов'язкове прибирання свого робочого місця вважається обов'язковою частиною послуги.
 • Рішення конфліктних нюансів. Всі техніки Master911 перед виходом на роботу пройшли необхідну верифікацію наданих персональних даних. Тому, при прояві недбалого ставлення техніка до своїх обов'язків, повідомляйте про те, що трапилося нам, і ми допоможемо у розв'язанні конфлікту, що виник.
 • Серйозна відповідальність, безпека й надійність. За якісний рівень послуг професіонали несуть серйозну відповідальність. Саме тому, якщо раптом помітили будь-які недоліки в роботі виконавця, телефонуйте в сервісну службу підтримки, і ми гарантуємо, що всі вони будуть усунені якнайшвидше.
 • Договір. Перед початком роботи, яка пов'язана з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильного обладнання, ми укладаємо договір із замовниками. У ньому вказується ціна наданої сервісній послуги, яка збігається з прайсом.
 • Гарантійні умови. Кожен технік сервісу Master911 надає гарантійні зобов'язання на всі послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Комфортна система оплати: безготівковим перерахуванням, пластиковою карткою або готівкою.

Ми працюємо у Новоград-Волинському з виїздом по Житомирській області

Працюємо в приміській зоні Новоград-Волинського

Хто живе в приміській зоні Новоград-Волинського (), може чекати прибуття виконавця вже протягом 4 годин.

Робота проводиться по Житомирській області

Сервіс Master911 має техніків у більшості великих і дрібних населених пунктів Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка). Завдяки цьому, наші замовники, які живуть у цій області, можуть сподіватися на прихід фахівця в день складання заявки. У цій ситуації великим плюсом є не тільки швидкість надання послуги, а й значуща економія на автотранспортних витратах.

Іноді через велику сезонну завантаженість, прихід фахівця може перенестися на наступний день, про це вас проінформують відразу.

Працюємо в м. Новоград-Волинський, виїжджаючи за адресою

Якщо наші клієнти живуть на території міста Новоград-Волинський, виїзд техніка на вашу адресу може зайняти приблизно 3 години з моменту подачі заявки

Якщо вас зацікавила професійна заміна старого компресора холодильника та підійде адекватна вартість послуги, звертайтеся в Master911. Ми гарантуємо, що наданий нашими фахівцями рівень сервісу не розчарує!