globe ru

Заміна компрессора холодильника у Кам'янець-Подільську

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Компресор різного виду є найважливішим пристроєм холодильника, відповідальним за процес охолодження. Досить часто, найкраще рішення в разі збою в роботі мотора-компресора - установка нового, з огляду на те, що виконаний ремонт не завжди може гарантувати його безперебійну роботу надалі. До факторів збою компресора потрібно віднести:

 • тривалу роботу морозильної камери на високих оборотах, без перерв внаслідок запущеного режиму суперзаморожування;
 • недостатньо герметичне закриття дверей однієї з двох камер холодильних агрегатів;
 • значні перепади напруги в мережі.

Особливості відмови в роботі мотора-компресора:

 • безперервна робота мотора;
 • перемерзання харчів;
 • в момент роботи холодильника чутні сторонні звуки;
 • підвищення температурного режиму в основній камері;
 • намерзання "сніжної шуби" на задніх стінках холодильного агрегату;
 • електродвигун працює, однак охолодження не здійснюється.

Чи припустима самостійна заміна компресора холодильника?

Чимало власників холодильників, які зіштовхнулися з поломкою двигуна-компресора, бажають зробити відновлення власними силами. Необхідно відзначити, що виконати це зовсім не просто, і для цього потрібні не тільки навички й технічні знання, а й інструменти. Крім цього, в разі допущення помилок, існує небезпека посилення проблеми, що здатне обернутися дорогим ремонтом, а також повною відмовою холодильника в роботі.

Найкраще рішення в ситуації, коли компресор не працює або працює зі збоями - звернення до навченого фахівця з ремонту холодильних агрегатів в маркетплейсі Master911. Всі виконавці нашого сервісу пропонують послуги з ремонту побутової техніки у вас вдома. Наш майстер зробить візуальний огляд та професійну діагностику, визначить чітку причину виниклої поломки та виконає необхідний ремонт, а при появі доцільності - заміну компресора холодильника за адекватною ціною. Такий підхід надасть можливість уникнути ризиків і дозволить заощадити на витратах, які пов'язані з транспортуванням габаритної техніки в майстерню і назад, та отримати гарантії виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - компетентна заміна компресора побутових холодильників

При виявленні будь-якої неполадки в роботі домашнього холодильного обладнання звертайтеся в Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик техніка в режимі 24/7 в робочі, вихідні та святкові дні. Наші майстри працюють з холодильниками різних моделей і марок: Whirlpool (Вірпул), Донбас, Beko (Беко), ARDO (Ардо), Snaige (Снайге), Норд, Atlant (Атлант), Rainford, Lg, Indesit (Індезіт), Vestfrost (Вестфрост), Samsung (Самсунг), Liebherr (Лібхер) та інших.

Під час оформлення заявки ми ставимо ряд питань для конкретизації про рік випуску морозильника, фірму-виробника та модель, а також самої причини виклику (наприклад, заміна, ремонт або діагностика мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної сервісної послуги буде названа нашому замовнику ще до прибуття фахівця, крім цього, буде запропонована й первісна консультація. Ціна всіх типових послуг відзначена в прайсі. Якщо по телефону не вдалося з'ясувати точну причину поломки та масштаб необхідних ремонтів, тоді остаточна розцінка буде повідомлена виключно після приїзду фахівця і діагностики. Запевняємо, що після закінчення діагностики озвучена майстром ціна буде збігатися із зазначеною в прайс-листі.

Зателефонувавши в сервіс побутового ремонту Master911, ви завжди зможете очікувати на:

 • попередню інформацію про вартість до приїзду фахівця;
 • найвищий рівень якості, компетентність і професіоналізм наданої послуги;
 • оперативний виїзд фахівця за потрібною адресою;
 • оформлення замовлення в режимі 24/7.

Виконавці нашого маркетплейсу гарантують чистоту на своєму місці роботи, не курять, завжди культурні.

Потрібна заміна або діагностика компресора в холодильнику?

Сервіс майстрів Master911 надає послуги з ремонту холодильних агрегатів практично всіх торгових марок з оперативним виїздом виконавця в невеликі населені пункти та великі міста Хмельницької області.

Плюси сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Гарантійні зобов'язання. Кожен фахівець сервісу Master911 готовий надати гарантійні зобов'язання на надані послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Вирішення спірних ситуацій. Всі техніки Master911 перед виходом на службу проходять обов'язкову верифікацію паспортних даних. Отже, при прояві некоректного ставлення майстра до своїх обов'язків, повідомляйте про подію нам, і ми посприяємо у розв'язанні конфлікту.
 • Дотримання чистоти на робочому місці. неухильне прибирання свого робочого місця є частиною будь-якої сервісної послуги.
 • Особиста відповідальність. За якісний рівень послуг наші професіонали несуть повну відповідальність. Якщо раптом ви виявили будь-які вади в роботі професіонала, телефонуйте в службу підтримки. Запевняємо, що всі вони будуть виправлені досить швидко.
 • Договір. Перед початком будь-якої роботи, яка пов'язана з діагностикою, налагодженням, обслуговуванням або ж ремонтом холодильного агрегату, ми оформляємо договір із замовником. У ньому фіксується розцінка послуги, яка буде відповідати тій, що наявна у прейскуранті.
 • Зручна система оплати: готівковими коштами, безготівковим перерахунком або ж банківською картою.

Працюємо у Кам'янець-Подільську з виїздом по Хмельницькій області

Приймаємо заявки в передмістях Кам'янець-Подільська

Клієнти, які знаходяться в приміській зоні Кам'янець-Подільська (смт Смотрич, с. Зіньківці, с. Колибаївка, с. Кам'янка, с. Цибулівка, с. Слобідка-Кульчієвецька, с. Кульчіївці, с. Мукша Китайгородська, с. Гуменці, с. Слобідка-Гуменецька, с. Пудлівці, с. Довжок, с. Голосків, с. Лисогірка), можуть очікувати на приїзд техніка вже через чотири-п'ять годин.

Приймаємо заявки в м. Кам'янець-Подільський, виїжджаючи за адресою

Якщо наші клієнти знаходяться в межах міста Кам'янець-Подільський, виїзд досвідченого майстра може зайняти приблизно 3 години з моменту оформлення замовлення

Працюємо по Хмельницькій області

Маркетплейс Master911 співпрацює з техніками в більшості великих і дрібних населених пунктів Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців). Завдяки чому, наші замовники, що знаходяться в цій області, мають можливість очікувати на прихід фахівця в день подання замовлення. У такій ситуації величезним плюсом буде не тільки швидкість надання послуги та якість, а й значна економія коштів на транспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, приїзд професіонала переноситься на наступний день, про що вам повідомлять відразу.

Якщо вам потрібна компетентна заміна вашого кухонного холодильника та підходить адекватна вартість послуги, звертайтеся в сервіс Master911. Ми запевняємо, що рівень сервісу вам сподобається!